Black Friday w e-oko.pl - upusty do 3000 zł

0

Autor: Promocja

28 Listopad 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Dlaczego warto sprawdzić promocje na Black Friday w sklepie fotograficznym e-oko.pl? To nie tylko oferty producentów, ale także upusty na sprzęt z komisu czy systemy średnioformatowe.

Średni format w promocyjnej cenie

Black Friday w sklepie e-oko.pl to m.in. atrakcyjne ceny na aparaty średnioformatowe nowe i używane dostępne w ramach Centrum Apararów Średnioformatowych.

W ofercie:

  • Używany Hasselblad H6D-100c z obiektywem 80/2.8 HC za jedyne 52199 zł (cena nowego sprzętu to ok. 180 tys.), w ofercie również inne obiektywy do systemu H.
  • Jedyna w swoim rodzaju używana Bronica Zenza SQ-A z 3 obiektywami za 3399 zł
  • Nowy Fujifilm GFX 50S z dodatkowym rabatem wynoszącym 2000 zł, ponadto upust 3720 zł na wybrane obiektywy do systemu Fujifilm GFX.

Rabaty na sprzęt z naszego komisu fotograficznego

Promocja obejmuje nie tylko obiektywy i aparaty fotograficzne pożądane przez wielu klientów, ale również ciężko dostępne unikaty.

"Jako autoryzowany sklep fotograficzny posiadamy również kuszące promocje na sprzęt Sony, Fujifilm, Profoto oraz innych znanych marek. Ponadto od piątku pojawi się również specjalna oferta na obiektywy Voigtlander z mocowaniem Leica M i Sony E." - zachęca sprzedawca.

Promocja trwa do 01.12.2019 r., liczba sztuk objętych promocją jest ograniczona dlatego z oferty Black Friday w e-oko.pl warto skorzystać już teraz.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem e-oko.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Kasia Trojak i Natalia Poniatowska znalazły się w gronie finalistek konkursu organizowanego przez prestiżowy magazyn British Journal of Photography. Jego celem jest promocja kobiet pracujących w...
44
0
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wystartowało z serią plenerowych wystaw, które pozwolą nam spojrzeć na rzeczywistość ostatnich kilku miesięcy okiem...
20
2
Najlepsze zdjęcia  konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Najlepsze zdjęcia konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Organizowany przez platformę Photocrowd i fundację charytatywną Buglife konkurs, daje nam wgląd w świat, którego na co dzień nie zauważamy. I przypomina, że wymaga on również ochrony.
18
0
Powiązane artykuły