Black Friday w e-oko.pl - upusty do 3000 zł

0
Promocja
28 Listopad 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Dlaczego warto sprawdzić promocje na Black Friday w sklepie fotograficznym e-oko.pl? To nie tylko oferty producentów, ale także upusty na sprzęt z komisu czy systemy średnioformatowe.

Średni format w promocyjnej cenie

Black Friday w sklepie e-oko.pl to m.in. atrakcyjne ceny na aparaty średnioformatowe nowe i używane dostępne w ramach Centrum Apararów Średnioformatowych.

W ofercie:

  • Używany Hasselblad H6D-100c z obiektywem 80/2.8 HC za jedyne 52199 zł (cena nowego sprzętu to ok. 180 tys.), w ofercie również inne obiektywy do systemu H.
  • Jedyna w swoim rodzaju używana Bronica Zenza SQ-A z 3 obiektywami za 3399 zł
  • Nowy Fujifilm GFX 50S z dodatkowym rabatem wynoszącym 2000 zł, ponadto upust 3720 zł na wybrane obiektywy do systemu Fujifilm GFX.

Rabaty na sprzęt z naszego komisu fotograficznego

Promocja obejmuje nie tylko obiektywy i aparaty fotograficzne pożądane przez wielu klientów, ale również ciężko dostępne unikaty.

"Jako autoryzowany sklep fotograficzny posiadamy również kuszące promocje na sprzęt Sony, Fujifilm, Profoto oraz innych znanych marek. Ponadto od piątku pojawi się również specjalna oferta na obiektywy Voigtlander z mocowaniem Leica M i Sony E." - zachęca sprzedawca.

Promocja trwa do 01.12.2019 r., liczba sztuk objętych promocją jest ograniczona dlatego z oferty Black Friday w e-oko.pl warto skorzystać już teraz.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem e-oko.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2019 roku
Plebiscyt na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2019 roku
Kolejny raz wspólnie z magazynem Digital Camera Polska zapraszamy Was do wzięcia udziału w największym w Polsce plebiscycie fotograficznym, w którym możecie głosować...
17
0
Komora oka - archiwum Marka Piaseckiego okiem Tomasza Szerszenia
Komora oka - archiwum Marka Piaseckiego okiem Tomasza Szerszenia
Archiwum jest miejscem rozmaitych sekretów. Czy nie jest nim również fotograficzna ciemnia albo pracownia fotografa? Było tak z pewnością w przypadku Marka...
14
0
Wyrzucony z filmówki, dziś jeden z najważniejszych polskich operatorów. Zdjęcia Andrzeja Jaroszewicza w Ney Gallery & Prints
Wyrzucony z filmówki, dziś jeden z najważniejszych polskich operatorów. Zdjęcia Andrzeja...
Autor zdjęć do ponad 50 filmów. Ma na swoim koncie liczne produkcje fabularne, a także dokumentalne, seriale, widowiska telewizyjne i prezentacje multimedialne. Całe...
22
0
Powiązane artykuły