Black Friday w e-oko.pl - upusty do 3000 zł

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Listopad 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Dlaczego warto sprawdzić promocje na Black Friday w sklepie fotograficznym e-oko.pl? To nie tylko oferty producentów, ale także upusty na sprzęt z komisu czy systemy średnioformatowe.

Średni format w promocyjnej cenie

Black Friday w sklepie e-oko.pl to m.in. atrakcyjne ceny na aparaty średnioformatowe nowe i używane dostępne w ramach Centrum Apararów Średnioformatowych.

W ofercie:

  • Używany Hasselblad H6D-100c z obiektywem 80/2.8 HC za jedyne 52199 zł (cena nowego sprzętu to ok. 180 tys.), w ofercie również inne obiektywy do systemu H.
  • Jedyna w swoim rodzaju używana Bronica Zenza SQ-A z 3 obiektywami za 3399 zł
  • Nowy Fujifilm GFX 50S z dodatkowym rabatem wynoszącym 2000 zł, ponadto upust 3720 zł na wybrane obiektywy do systemu Fujifilm GFX.

Rabaty na sprzęt z naszego komisu fotograficznego

Promocja obejmuje nie tylko obiektywy i aparaty fotograficzne pożądane przez wielu klientów, ale również ciężko dostępne unikaty.

"Jako autoryzowany sklep fotograficzny posiadamy również kuszące promocje na sprzęt Sony, Fujifilm, Profoto oraz innych znanych marek. Ponadto od piątku pojawi się również specjalna oferta na obiektywy Voigtlander z mocowaniem Leica M i Sony E." - zachęca sprzedawca.

Promocja trwa do 01.12.2019 r., liczba sztuk objętych promocją jest ograniczona dlatego z oferty Black Friday w e-oko.pl warto skorzystać już teraz.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem e-oko.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Startuje Miesiąc Fotografii w Krakowie - sztuka Afryki Subsaharyjskiej, interesujące debiuty i wystawy polskich uczelni
Startuje Miesiąc Fotografii w Krakowie - sztuka Afryki Subsaharyjskiej, interesujące debiuty i...
Już za tydzień startuje kolejna edycja Miesiąca Fotografii w Krakowie. W programie m.in. największa w Europie prezentacja współczesnej fotografii afrykańskiej, wystawy sekcji Show OFF...
15
Nadchodzi 10. Vintage Photo Festiwal - wielkie nazwiska i pytania o sztuczną inteligencję
Nadchodzi 10. Vintage Photo Festiwal - wielkie nazwiska i pytania o sztuczną inteligencję
12 września w Bydgoszczy startuje kolejna edycja jednego z największych i najstarszych festiwali fotografii analogowej w Europie. W programie m.in. wystawa Sary Moon i Magdaleny...
4
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Next77 zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Festiwalu Fotoforma i wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Super nagrody czekają na odwiedzających stoisko o 12:00, 14:00 i...
1
Powiązane artykuły