oświetlacze

Wszystkie artykuły z tagiem: "oświetlacze" w serwisie fotopolis.pl:
Newell Air 1100 - uniwersalny panel LED z regulowaną temperaturą barwową w dobrej cenie
W ofercie marki Newell pojawił się nowy oświetlacz, który spodoba się fotografom i twórcom wideo, szukającym funkcjonalnego rozwiązania, które nie nadszarpnie ograniczonego budżetu.
18 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
0
Newell Air 1000 i Lux 1600 - niedrogie kompaktowe oświetlacze LED dla filmowców
Ofertę firmy Newell wzbogaciły dwa modele kompaktowych lamp LED, które mogą spodobać się osobom filmującym wywiady i vlogi aparatami.
22 Sty 2019
Maciej Luśtyk
0
Rotolight Neo 2 Explorer Kit - zestaw oświetlenia LED do pracy w terenie
Explorer Kit to lekki i przenośny zestaw trzech lamp Rotolight NEO 2, zapewniających moc, łatwy transport oraz wygodę dla fotografów i filmowców pracujących poza studiem.
21 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Rotolight AEOS i NEO 2 - test lamp LED
Nowe oświetlacze Rotolight zdaniem producenta jeszcze lepiej odpowiadają na oczekiwania ambitnych fotografów i filmowców. Przekonajmy się co potrafią zaprezentowane niedawno modele AEOS i NEO 2.
6 Lut 2018
Maciej Luśtyk
4
Bitbanger Labs Colorspike - nowe podejście do kreatywnego oświetlenia
Panele LED są coraz powszechniej stosowane zarówno w pracy filmowej jak i fotograficznej. Mało które urządzenie może jednak pochwalić się taką wszechstronnością jak Colorspike.
5 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Rotolight NEO 2 - najbardziej funkcjonalny kompaktowy LED na rynku teraz z możliwościami lampy błyskowej i większą mocą
Oświetlacze Rotolight NEO to bez wątpienia jedne z najbardziej poręcznych i uniwersalnych kompaktowych lamp światła ciągłego na rynku. Usprawnienia drugiej generacji sprawiają, że jeszcze mocniej dystansują się od konkurencji. Otrzymujemy między innymi funkcję błysku HSS i prawie 2 razy większa moc.
7 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Rotolight obniża ceny. Lampy Neo tańsze o 750 zł
Oświetlacze Rotolight NEO to jedne z najbardziej funkcjonalnych i poręcznych paneli LED na rynku. Teraz na polskim rynku kupicie je w promocyjnej cenie.
2 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
1
Quadralite Thea - nowe, kompaktowe i niedrogie oświetlacze LED
W ofercie marki Quadralite pojawiły się nowe panele LED, które charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, możliwością zasilania za pomocą akumulatorów i przystępną ceną.
17 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Zastosowanie światła ciągłego w fotografii, czyli bezpłatne webinarium Rotolight & X-Rite Masterclass
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak efektywnie wykorzystać światło ciągłe w portrecie i nie tylko, to nadchodzące webinarium z Emilem Bilińskim jest tym czego szukasz. Internetowe spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek.
18 Lip 2017
Michał Chrzanowski
1
Rotolight AEOS - mocny i wszechstronny oświetlacz LED z trybem błysku HSS
Lampy Rotolight to jedne z najlepiej zaprojektowanych oświetlaczy na rynku. Nowy model AEOS do przesiadki na system LED-owy przekonać ma nawet fotografów pracujących ze światłem błyskowym.
24 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0