oświetlacze

Wszystkie artykuły z tagiem: "oświetlacze" w serwisie fotopolis.pl:
Rotolight Neo 2 Explorer Kit - zestaw oświetlenia LED do pracy w terenie
Explorer Kit to lekki i przenośny zestaw trzech lamp Rotolight NEO 2, zapewniających moc, łatwy transport oraz wygodę dla fotografów i filmowców pracujących poza studiem.
21 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Rotolight AEOS i NEO 2 - test lamp LED
Nowe oświetlacze Rotolight zdaniem producenta jeszcze lepiej odpowiadają na oczekiwania ambitnych fotografów i filmowców. Przekonajmy się co potrafią zaprezentowane niedawno modele AEOS i NEO 2.
6 Lut 2018
Maciej Luśtyk
4
Bitbanger Labs Colorspike - nowe podejście do kreatywnego oświetlenia
Panele LED są coraz powszechniej stosowane zarówno w pracy filmowej jak i fotograficznej. Mało które urządzenie może jednak pochwalić się taką wszechstronnością jak Colorspike.
5 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Rotolight NEO 2 - najbardziej funkcjonalny kompaktowy LED na rynku teraz z możliwościami lampy błyskowej i większą mocą
Oświetlacze Rotolight NEO to bez wątpienia jedne z najbardziej poręcznych i uniwersalnych kompaktowych lamp światła ciągłego na rynku. Usprawnienia drugiej generacji sprawiają, że jeszcze mocniej dystansują się od konkurencji. Otrzymujemy między innymi funkcję błysku HSS i prawie 2 razy większa moc.
7 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Rotolight obniża ceny. Lampy Neo tańsze o 750 zł
Oświetlacze Rotolight NEO to jedne z najbardziej funkcjonalnych i poręcznych paneli LED na rynku. Teraz na polskim rynku kupicie je w promocyjnej cenie.
2 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
1
Quadralite Thea - nowe, kompaktowe i niedrogie oświetlacze LED
W ofercie marki Quadralite pojawiły się nowe panele LED, które charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, możliwością zasilania za pomocą akumulatorów i przystępną ceną.
17 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Zastosowanie światła ciągłego w fotografii, czyli bezpłatne webinarium Rotolight & X-Rite Masterclass
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak efektywnie wykorzystać światło ciągłe w portrecie i nie tylko, to nadchodzące webinarium z Emilem Bilińskim jest tym czego szukasz. Internetowe spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek.
18 Lip 2017
Michał Chrzanowski
1
Rotolight AEOS - mocny i wszechstronny oświetlacz LED z trybem błysku HSS
Lampy Rotolight to jedne z najlepiej zaprojektowanych oświetlaczy na rynku. Nowy model AEOS do przesiadki na system LED-owy przekonać ma nawet fotografów pracujących ze światłem błyskowym.
24 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Digital Sputnik Voyager - czy nadchodzi rewolucja na rynku oświetlaczy LED?
Wśród filmowców i fotografów dużą popularnością cieszą się przenośne, wszechstronne oświetlacze LED. Na tym rynku namieszać chce firma Digital Sputnik, której nowa seria niedrogich lamp odmienić ma to, jak patrzymy na tego rodzaju sprzęt.
12 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Rotolight NEO - test lampy LED
Na polski rynek wkraczają produkty marki Rotolight, a wśród nich poręczny LED-owy oświetlacz Rotolight Neo. Według zapewnień producenta, ma on wyznaczać nowe standardy w branży. Sprawdzamy, czy rzeczywiście tak jest.
13 Gru 2016
Maciej Luśtyk
1
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!