Promocja na lampy Rotolight NEO 3 - akumulatory i wyzwalacze gratis

Autor: Redakcja Fotopolis

7 Listopad 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Nowy dystrybutor lamp Rotolight informuje o dwóch ofertach specjalnych na lampy NEO 3 - najbardziej zaawansowane oświetlacze nakamerowe na rynku.

Informacja prasowa

Firma K-Consult Sp. z o.o. jako wyłączny, autoryzowany Dystrybutor produktów foto-wideo marki Rotolight w Polsce tuż po wprowadzeniu na krajowy rynek modeli AEOS 2 oraz NEO 3 ma przyjemność poinformować o aktywacji dwóch specjalnych ofert promocyjnych na mniejszy z ww. modeli brytyjskiego producenta.

Ultimate Bundle dostępny będzie z dodatkowym akumulatorem NPF-770 gratis

Produkty objęte ww. promocją to:

  • RL-NEO3-UB (ROTOLIGHT NEO 3 Ultimate Bundle)
  • RL-NEO3-BAT-750 (ROTOLIGHT NEO 3 Battery)

W zestawie 3-Light Kit dostępny będzie z wyzwalaczem HSS dowolnej, dostępnej dedykacji

Produkty objęte ww. promocją to:

  • RL-NEO3-KIT (ROTOLIGHT NEO 3 3-Light Kit)
  • RL-HSS-TX-C (ROTOLIGHT HSS transmitter do Canon)
  • RL-HSS-TX-S (ROTOLIGHT HSS transmitter do Sony)
  • RL-HSS-TX-F (ROTOLIGHT HSS transmitter do Fuji)
  • RL-HSS-TX-N (ROTOLIGHT HSS transmitter do Nikon)

Poznaj markę Rotolight

Rotolight to brytyjska firma produkująca najwyższej jakości i niebywale łatwe w obsłudze oświetlenie LED umożliwiające kreatywną realizację filmu i fotografii na każdym jej poziomie. Firma posiada ponad 50 patentów i znaków towarowych rozpoznawanych na całym świecie, a dla zachowania najwyższej jakości, produkcja lamp zlokalizowana jest na terenie Wielkiej Brytanii.

Światła marki Rotolight to niebywała uniwersalność zastosowania. Oferują one zarówno korzyści płynące z użycia ciągłego oświetlenia, jak i z zintegrowanej lampy błyskowej High Speed Sync. Znakomita jakość paneli LED i ich innowacyjność sprawiają, że produkty są docenianie przez klientów, magazyny branżowe i niezależne organizacje. To sprawia, że produkty marki Rotolight usprawniają pracę twórców obrazu na całym świecie.

Produkty Rotolight oraz promocje je obejmujące dostępne są w autoryzowanej sieci sprzedaży. Więcej informacji znaleźć można na stronie: rotolight.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania przywraca na rynek kolejny klasyczny materiał światłoczuły. Tym razem to film P33 - unowocześniony negatyw bazujący na formule z I połowy XX wieku.
1
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Next77, wyłączny dystrybutor marki Quadralite zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w Warszawie 29 lutego w sklepie Fotoforma!
6
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Seria "crossbody" od producenta toreb i plecaków dla fotografów to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mobilnego centrum organizacji rzeczy osobistych. Saszetki Wandrd X1 to...
12
Powiązane artykuły