Godox Knowled C5R - kieszonkowy panel LED RGB do zadań specjalnych

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Wrzesień 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Godox prezentuje nową kompaktową lampę LED, która charakteryzuję się dużą wszechstronnością, wysokim współczynnikiem CR, a także oferuje magnetyczne mocowanie, ładowanie indukcyjne i pozwala na sterowanie z poziomu smartfona.

Materiał partnera

Światło to kluczowy element zarówno w produkcjach fotograficznych jak i filmowych. Skupiając się na świetle głównym, warto pamiętać też o oświetleniu w tle, budującym atmosferę w scenie. Nowy panel Knowled RGB C5R to niewielkie urządzenie, idealnie nadające się do dodania dynamiki i stworzeniu interesującego nastroju.

Godox Knowled C5R - najważniejsze cechy:

  • tryby pracy: RGBWW, HSI, CCT
  • temperatura barwowa: od 2500 K do 8500 K,
  • zasilanie: wbudowany akumulator 3.8 V/3000 mAh
  • czas pracy: do 2 godzin przy pełnej mocy,
  • ilość diod: 110,
  • CRI/TLCI: 96+/ 97+,
  • wymiary: 10,6 × 6,8 × 1,8 cm,
  • waga: 169 g

Wygodne sterowanie

Oprócz wprowadzania regulacji na samym panelu, C5R może być kontrolowany przez aplikację Godox Light. Ułatwia to nadzór nad wieloma światłami naraz, czyniąc pracę wygodną, nawet przy dużych produkcjach. Z magnetycznym paskiem z tyłu, panel może być przymocowany do każdej metalowej płaszczyzny. Otwór na śrubę 1/4 i standardowy uchwyt na zimną stopkę dają jeszcze więcej możliwości do kreatywnego montażu paneli.

Mniejszy, lżejszy, jaśniejszy

C5R jest mniejszy od przeciętnego smartfona i waży zaledwie 169 g, co czyni go przenośnym i wygodnym w transporcie, nawet w przypadku wielu sztuk. Dzięki zastosowaniu 110 diod o wysokiej jasności, światła będzie pod dostatkiem. Zabierz go ze sobą, zamontuj gdzie tylko chcesz i uwolnij całą swoją wyobraźnię.

Ładowanie

Dzięki wbudowanej baterii litowej 3000 mAh, C5R może pracować nawet 2 godziny na pełnej mocy. Poza ładowaniem przez port USB-C możliwe jest także ładowanie bezprzewodowe.

Cena i dostępność

Zestaw, w którym oprócz samego panelu Knowled C5R znajdziemy także nakładany dyfuzor, kabel USB-C, stopkę montażową i torbę wyceniono na 515 zł. Panele będzie można nabyć wkrótce w oficjalnym, polskim sklepie Godox

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony ECM-W3, ECM-W3S i ECM-S1 - nowe mikrofony bezprzewodowe do vlogów i streamów
Sony ECM-W3, ECM-W3S i ECM-S1 - nowe mikrofony bezprzewodowe do vlogów i streamów
Sony prezentuje nowe modele kompaktowych, bezprzewodowych mikrofonów dla twórców wideo. Nowe modele obiecują wysoką jakość, wygodę pracy i współpracują z cyfrową stopką aparatów...
7
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft prezentuje swój najnowszy flagowy laptop. Wyposażony w najnowsze, bazujące na hybrydowej architekturze procesory Intela 13. generacji, grafikę Nvidia i do 64 GB pamięci RAM...
9
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress Pro-Cinema
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress...
Western Digital zaprezentowało nowości z oferty SanDisk i SanDisk Professional - dwa dyski biurkowe dla wymagających oraz karta pamięci dedykowana profesjonalnym produkcjom wideo.
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)