Godox Knowled P600Bi Hard - supermocny panel LED do profesjonalnych produkcji

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Maj 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Godox na dobre wziął się na rynek produkcji profesjonalnych. Na rynku debiutuje panel P600 Bi Hard z zaawansowanej serii Knowled, który oferuje aż 650 watów mocy w niewielkim opakowaniu.

Informacja prasowa

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Godox w Polsce informuje o premierze nowego panelu z profesjonalnej serii Knowled.

Imponująca jasność w niewielkim opakowaniu

Godox P600Bi mimo kompaktowych rozmiarów ma maksymalną moc 650 W przy zmiennej temperaturze barwowej (od 2800 K do 6500 K). Umożliwia to dopasowanie temperatury oświetlenia do otoczenia lub stworzenie specyficznego nastroju. Wysoka jasność panelu 93,800 luksów z odległości 1 metra gwarantuje wystarczającą moc do zastosowań profesjonalnych, w produkcjach reklamowych, teledyskach czy zastosowaniach telewizyjnych.

Niespotykana konstrukcja

Model P600Bi jest wyposażony w zmienny kąt wiązki światła, umożliwiający wybór pomiędzy 40° i 55°. Pozwala to kontrolować rozprzestrzenianie się światła, aby jak najlepiej dostosować je do swoich potrzeb. Panel posiada niezależny radiator zapewniający bardzo wydajne chłodzenie. Posiada również wbudowany wentylator, który pomaga w rozpraszaniu ciepła. Gwarantuje to wielogodzinną pracę bez problemów, nawet w ciężkich warunkach.

Slow-motion bez migotania

Panel zapewnia świetną jakość obrazu bez migotania przy dowolnej liczbie klatek na sekundę lub kącie migawki, dzięki czemu idealnie nadaje się do filmowania ujęć w zwolnionym tempie. Urządzenie jest wyposażone w 11 ustawień efektów specjalnych, umożliwiających naśladowanie określonych scenariuszy oświetleniowych, co pozwala z łatwością ożywić plany filmowe.

Wiele opcji sterowania

Panel LED P600BI obsługuje szeroką gamę metod sterowania zgodnych z międzynarodowymi standardami branżowymi. Obsługuje protokół DMX512, który umożliwia sterowanie pojedynczą jednostką lub wieloma jednostkami z konsoli DMX. Obsługuje również protokół RDM i systemy LumenRadio CRMX Control. Sprawia to, że P600BI idealnie nadaje się do dużych produkcji filmowych i telewizyjnych, które są filmowane w dużych przestrzeniach studyjnych. Można nim także sterować za pomocą aplikacji Godox Light lub pilota (dostępnego oddzielnie).

Godox P600Bi - najważniejsze cechy:

  • wyjątkowa jasność - 93,800 luksów (1 metr),
  • 650 W mocy,
  • oddanie kolorów CRI/TLCI na poziomie ≥96,
  • kompaktowe rozmiary (30 × 30 cm),
  • zakres temperatur barwowych 2800-6500 K,
  • regulowany kąt wiązki światła (40° i 55°),
  • wiele opcji sterowania (na panelu, DMX, CRMX, Bluetooth),
  • 11 wbudowanych efektów specjalnych.

Cena i dostępność

Panel P600Bi wyceniono na 5 750 zł. Będzie go można nabyć w oficjalnym sklepie Godox. Data startu sprzedaży zostanie wkrótce ogłoszona.

Przetestuj na Godox Show

Panel P600Bi, jak i inne nowości z gamy Godox (SZ300R, MG1200Bi z pełnym zestawem modyfikatorów, tuby Pixel Light i podwodne tuby WTR) będzie można zobaczyć i przetestować na żywo podczas zbliżającego się Godox Show! Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 maja, w Warszawie. Bilety i więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: https://godox.show

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Shimoda - nowe specjalistyczne plecaki dla najbardziej wymagających
Shimoda - nowe specjalistyczne plecaki dla najbardziej wymagających
Shimoda to seria wyprawowych plecaków fotograficznych dla najbardziej wymagających użytkowników. W sezonie 2023 firma wprowadza szereg nowości, wśród których znajdziecie nowe modele plecaków,...
42
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn wprowadza do sprzedaży baterie z nowej linii Ultimate, będące najwydajniejszymi na rynku zamiennikami akumulatorów LP-E6NH, EN-EL15C, NP-W235 oraz BLX-1. Nowe baterie...
4
Newell RGB Kathi II - zaawansowany miecz świetlny LED w świetnej cenie
Newell RGB Kathi II - zaawansowany miecz świetlny LED w świetnej cenie
Newel prezentuje kolejną generację miecza LED. Główne nowości to płynna regulacja temperatury i koloru, więcej efektów specjalnych oraz mocniejsza bateria, która pozwoli na 70 minut...
7
Powiązane artykuły