Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy

0

Autor: Redakcja Fotopolis

18 Listopad 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K (1000D II Daylight), jak i zmienną 3300- 5600K (1000Bi II Bi-color).

Materiał partnera

Ulepszone wersje paneli LED1000D / LED1000BI, w których dodano możliwość sterowania DMX, mogą śmiało sprostać większej liczbie wymagań, takich jak transmisje na żywo i wywiady. Rozwiązanie z podwójnym zasilaniem, trzema opcjami sterowania oraz łatwą obsługa pozwalają na użycie paneli LED w dowolnym miejscu, a także sprawia, że korzystanie z tego oświetlenia to przyjemność.

Jasne światło z dokładnym odwzorowaniem kolorów

1024 wysokiej klasy diody LED zapewniają jasne i miękkie światło, które pokazuje oświetlany obiekt w korzystny sposób. CRI/TLCI 96/98 gwarantuje bardzo dokładne odwzorowanie kolorów i zapewnia naturalne rezultaty.

Trzy opcje sterowania

Kontrola urządzenia odbywa się za pomocą panelu LCD, bezprzewodowo przez dołączonego pilota lub przez system sterowania DMX. Możliwość dowolnego ustawiania jasności od 100% do 0% i temperatury barwowej (z LED1000Bi II) od 3300K do 5600K w każdej sytuacji.

Łatwy w użyciu

Intuicyjny interfejs i panel LCD umożliwiają łatwą i szybką obsługę. W międzyczasie wszystkie ustawienia są zapisywane automatycznie, aby zmaksymalizować szybkość konfiguracji i zaoszczędzić czas podczas pracy. Cztery ruchome, odblaskowe wrota umożliwiają kształtowanie i regulację światła, aby uzyskać optymalny efekt i chronić diody podczas przechowywania.

Energia w każdych warunkach

Panele LED1000 II mogą być zasilane prądem z sieci lub baterią litową SONY BP-L (opcjonalnie). Zaawansowany system chłodzenia pomaga zredukować temperaturę podczas pracy i przedłużyć żywotność panelu.

Dwie wersje do wyboru

Wybierać można spośród dwóch wariantów paneli LED. Model 1000D II został zaprojektowany w celu maksymalizacji mocy (5400 luksów) w świetle dziennym (5600K), które jest najpowszechniejszym standardem dla lamp wideo. Wersja 1000Bi II ma natomiast mieszankę diod o temperaturze światła dziennego (5600K) i światła żarowego (3300K). Dzięki temu panel Bi-color, ze względu na zmienną temperaturę barwową jest bardziej uniwersalny, jednak jego jasność maksymalna jest mniejsza od panelu Daylight i wynosi 4800 luksów przy temperaturze barwowej 4800K. Do modelu LED1000D II dołączono filtry kolorowe (niebieski i pomarańczowy), które pomogą w ocieplaniu, bądź oziębianiu barwy światła.

Cena i dostępność

Sugerowana cena detaliczna za zestaw, w którym oprócz panelu LED1000II znajdziemy też pilot zdalnego sterowania, zasilacz i filtry kolorystyczne (tylko w wersji 1000D II) wynosi 1 495 zł brutto. Cena jest identyczna niezależnie od wersji panelu.

Więcej informacji na temat produktu oraz całej gamy produktów marki Godox dostępnych jest na stronie godox.pl. Lampę można nabyć w oficjalnym sklepie Godox na stronie store.godox.eu lub u jednego z autoryzowanych partnerów.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lexar SD i microSD Express - nowe karty będą trzy razy szybsze od UHS-II
Lexar SD i microSD Express - nowe karty będą trzy razy szybsze od UHS-II
Firma Lexar zapowiedziała produkcję nowych kart pamięci, które będą trzy razy szybsze od standardu UHS-II. Nowe nośniki SD i microSD Express mają oferować transfer bliski 1 GB/s.
0
0
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic przedstawia nową, znacznie udoskonaloną odsłonę swoich najlepszych mikroportów. System UwMic9s charakteryzuje się lżejsza obudową, dłuższym czasem pracy,...
0
0
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Rusza duża promocja na filtry kwadratowe Irix Edge. Trzeba się jednak spieszyć, bo niższe ceny obowiązują tylko do 22 czerwca.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)