Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy

0

Autor: Redakcja Fotopolis

18 Listopad 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K (1000D II Daylight), jak i zmienną 3300- 5600K (1000Bi II Bi-color).

Materiał partnera

Ulepszone wersje paneli LED1000D / LED1000BI, w których dodano możliwość sterowania DMX, mogą śmiało sprostać większej liczbie wymagań, takich jak transmisje na żywo i wywiady. Rozwiązanie z podwójnym zasilaniem, trzema opcjami sterowania oraz łatwą obsługa pozwalają na użycie paneli LED w dowolnym miejscu, a także sprawia, że korzystanie z tego oświetlenia to przyjemność.

Jasne światło z dokładnym odwzorowaniem kolorów

1024 wysokiej klasy diody LED zapewniają jasne i miękkie światło, które pokazuje oświetlany obiekt w korzystny sposób. CRI/TLCI 96/98 gwarantuje bardzo dokładne odwzorowanie kolorów i zapewnia naturalne rezultaty.

Trzy opcje sterowania

Kontrola urządzenia odbywa się za pomocą panelu LCD, bezprzewodowo przez dołączonego pilota lub przez system sterowania DMX. Możliwość dowolnego ustawiania jasności od 100% do 0% i temperatury barwowej (z LED1000Bi II) od 3300K do 5600K w każdej sytuacji.

Łatwy w użyciu

Intuicyjny interfejs i panel LCD umożliwiają łatwą i szybką obsługę. W międzyczasie wszystkie ustawienia są zapisywane automatycznie, aby zmaksymalizować szybkość konfiguracji i zaoszczędzić czas podczas pracy. Cztery ruchome, odblaskowe wrota umożliwiają kształtowanie i regulację światła, aby uzyskać optymalny efekt i chronić diody podczas przechowywania.

Energia w każdych warunkach

Panele LED1000 II mogą być zasilane prądem z sieci lub baterią litową SONY BP-L (opcjonalnie). Zaawansowany system chłodzenia pomaga zredukować temperaturę podczas pracy i przedłużyć żywotność panelu.

Dwie wersje do wyboru

Wybierać można spośród dwóch wariantów paneli LED. Model 1000D II został zaprojektowany w celu maksymalizacji mocy (5400 luksów) w świetle dziennym (5600K), które jest najpowszechniejszym standardem dla lamp wideo. Wersja 1000Bi II ma natomiast mieszankę diod o temperaturze światła dziennego (5600K) i światła żarowego (3300K). Dzięki temu panel Bi-color, ze względu na zmienną temperaturę barwową jest bardziej uniwersalny, jednak jego jasność maksymalna jest mniejsza od panelu Daylight i wynosi 4800 luksów przy temperaturze barwowej 4800K. Do modelu LED1000D II dołączono filtry kolorowe (niebieski i pomarańczowy), które pomogą w ocieplaniu, bądź oziębianiu barwy światła.

Cena i dostępność

Sugerowana cena detaliczna za zestaw, w którym oprócz panelu LED1000II znajdziemy też pilot zdalnego sterowania, zasilacz i filtry kolorystyczne (tylko w wersji 1000D II) wynosi 1 495 zł brutto. Cena jest identyczna niezależnie od wersji panelu.

Więcej informacji na temat produktu oraz całej gamy produktów marki Godox dostępnych jest na stronie godox.pl. Lampę można nabyć w oficjalnym sklepie Godox na stronie store.godox.eu lub u jednego z autoryzowanych partnerów.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Street Candy MTN100 - nowy czarno-biały film rodem z kina
Street Candy MTN100 - nowy czarno-biały film rodem z kina
MTN100 to film kinematograficzny w formacie 35 mm, który może być wywoływany zarówno jako negatyw, jak i slajd.
7
3
Gitzo Légende - fotograficzny statyw i plecak z myślą o ekologii
Gitzo Légende - fotograficzny statyw i plecak z myślą o ekologii
Ruszyła kampania crowdfundingowa Gitzo Légende. Producent chce wprowadzić do regularnej sprzedaży wytrzymały i wszechstronny statyw oraz wyjątkowy plecak wykonany z materiałów z odzysku.
7
0
BenQ SW271C - znany monitor 4K w bardziej profesjonalnej odsłonie
BenQ SW271C - znany monitor 4K w bardziej profesjonalnej odsłonie
BenQ prezentuje aktualizację pokazanego przed trzema laty, przystępnego cenowo monitora SW271. Model SW271c wprowadza m.in. usprawniony panel, z większa możliwością...
1
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)