Godox ML60 - kompaktowa, przenośna głowica LED o dużej mocy

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Grudzień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Nowa lampa światła ciągłego Godox łączy dużą moc z kompaktowymi wymiarami i mobilnością. Ma też tryb efektów świetlnych i jest przystępnie wyceniona.

Najnowsza lampa Godox ML60, ze względu na kilkukrotnie większą moc niż w przypadku zwykłych oświetlaczy, a zarazem kompaktową budowę, to prawdopodobnie jedno z najciekawszych rozwiązań oświetleniowych do filmowania w plenerze.

Duża moc, mobilność i wysokiej jakości diody LED

ML60 łączy w sobie spore możliwości transportowe i wysoką jasność 60 W (13000 luksów, mierzone w odległości 1m z dołączoną do zestawu czaszą). Jest niewielka, ale nie idzie na kompromis jeśli chodzi o funkcjonalność. Waży zaledwie 0,77 kg (bez uchwytu i czaszy), a jednocześnie jest wyjątkowo wygodna do trzymania w ręce, przenoszenia i przechowywania.

Dzięki wysokim wskaźnikom CRI (96+) i TLCI (97+) ML60 zapewnia żywe, naturalne światło i wiernie odwzorowuje kolory. Temperatura barwowa lampy to 5600K.

Godox ML60 oferuje 8 efektów specjalnych i pozwala na swobodne podpinanie akcesoriów

Lampa wyposażona jest w 8 wstępnie ustawionych efektów świetlnych. Można symulować efekty błyskawicy, lampy błyskowej, paparazzi, telewizora i zepsutej żarówki, w celu uzyskania kreatywnych ujęć.

ML60 jest kompatybilna z wszystkimi modyfikatorami z mocowaniem Godox. Używając jej z uchwytem typu S2 (opcjonalnie), uzyskamy dostęp do wszelkich akcesoriów z mocowaniem Bowens, otwierając sobie jeszcze więcej kreatywnych możliwości.

Cicha praca i zasilanie z akumulatorów

Niezwykle cichy wentylator pozwala na utrzymanie minimalnego hałasu podczas pracy. Jest to idealny wybór do środowisk wrażliwych na dźwięk, ponieważ dodatkowo można włączyć tryb cichy, aby wyeliminować szum podczas użytkowania.

Zasilana przez prąd z sieci lub dwie baterie NP-F970 (opcjonalnie) ML60 jest idealna do użytku w studiu lub w plenerze, a dzięki niewielkim rozmiarom, tę wszechstronną lampę można zabrać ze sobą wszędzie.

Cena i dostępność

Sugerowana cena detaliczna za zestaw, w którym oprócz lampy ML60 znajdziemy też battery box, zasilacz, czaszę i pokrowiec wynosi 1 165 zł.

Więcej informacji na tego, jak i całej gamy innych produktów marki Godox dostępnych jest na stronie godox.pl. Lampę można nabyć w oficjalnym sklepie Godox na stronie store.godox.eu lub u jednego z autoryzowanych partnerów.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Konkurs i promocje na dymiarki PMI. Zrób zdjęcie z użyciem SmokeNINJA lub SmokeGENIE i zgarnij nagrody o wartości 10 tys. dolarów
Konkurs i promocje na dymiarki PMI. Zrób zdjęcie z użyciem SmokeNINJA lub SmokeGENIE i zgarnij...
Focus Nordic informuje o konkursie dla użytkowników dymiarek PMI. Na czas wydarzenia urządzenia SmokeNINJA i SmokeGENIE objęte zostały także specjalnymi promocjami.
5
Filtry Hoya ND 25% taniej do końca kwietnia
Filtry Hoya ND 25% taniej do końca kwietnia
Doskonała redukcja światła bez wpływu na kolory i ostrość - wysokiej jakości filtry Hoya ND dostępne w cenach niższych o 25% do końca kwietnia! 
4
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun robi to kolejny raz. Po modelach X100 i X60 przyszedł czas na światło większego kalibru (choć tylko w przenośni). Lampa Molus G300 oferuje diodę o mocy 300W, będąc jednocześnie...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)