Godox ML60 - kompaktowa, przenośna głowica LED o dużej mocy

0

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Grudzień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Nowa lampa światła ciągłego Godox łączy dużą moc z kompaktowymi wymiarami i mobilnością. Ma też tryb efektów świetlnych i jest przystępnie wyceniona.

Najnowsza lampa Godox ML60, ze względu na kilkukrotnie większą moc niż w przypadku zwykłych oświetlaczy, a zarazem kompaktową budowę, to prawdopodobnie jedno z najciekawszych rozwiązań oświetleniowych do filmowania w plenerze.

Duża moc, mobilność i wysokiej jakości diody LED

ML60 łączy w sobie spore możliwości transportowe i wysoką jasność 60 W (13000 luksów, mierzone w odległości 1m z dołączoną do zestawu czaszą). Jest niewielka, ale nie idzie na kompromis jeśli chodzi o funkcjonalność. Waży zaledwie 0,77 kg (bez uchwytu i czaszy), a jednocześnie jest wyjątkowo wygodna do trzymania w ręce, przenoszenia i przechowywania.

Dzięki wysokim wskaźnikom CRI (96+) i TLCI (97+) ML60 zapewnia żywe, naturalne światło i wiernie odwzorowuje kolory. Temperatura barwowa lampy to 5600K.

Godox ML60 oferuje 8 efektów specjalnych i pozwala na swobodne podpinanie akcesoriów

Lampa wyposażona jest w 8 wstępnie ustawionych efektów świetlnych. Można symulować efekty błyskawicy, lampy błyskowej, paparazzi, telewizora i zepsutej żarówki, w celu uzyskania kreatywnych ujęć.

ML60 jest kompatybilna z wszystkimi modyfikatorami z mocowaniem Godox. Używając jej z uchwytem typu S2 (opcjonalnie), uzyskamy dostęp do wszelkich akcesoriów z mocowaniem Bowens, otwierając sobie jeszcze więcej kreatywnych możliwości.

Cicha praca i zasilanie z akumulatorów

Niezwykle cichy wentylator pozwala na utrzymanie minimalnego hałasu podczas pracy. Jest to idealny wybór do środowisk wrażliwych na dźwięk, ponieważ dodatkowo można włączyć tryb cichy, aby wyeliminować szum podczas użytkowania.

Zasilana przez prąd z sieci lub dwie baterie NP-F970 (opcjonalnie) ML60 jest idealna do użytku w studiu lub w plenerze, a dzięki niewielkim rozmiarom, tę wszechstronną lampę można zabrać ze sobą wszędzie.

Cena i dostępność

Sugerowana cena detaliczna za zestaw, w którym oprócz lampy ML60 znajdziemy też battery box, zasilacz, czaszę i pokrowiec wynosi 1 165 zł.

Więcej informacji na tego, jak i całej gamy innych produktów marki Godox dostępnych jest na stronie godox.pl. Lampę można nabyć w oficjalnym sklepie Godox na stronie store.godox.eu lub u jednego z autoryzowanych partnerów.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic przedstawia nową, znacznie udoskonaloną odsłonę swoich najlepszych mikroportów. System UwMic9s charakteryzuje się lżejsza obudową, dłuższym czasem pracy,...
0
0
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Rusza duża promocja na filtry kwadratowe Irix Edge. Trzeba się jednak spieszyć, bo niższe ceny obowiązują tylko do 22 czerwca.
0
0
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Na rynku filmu debiutuje nowa propozycja twórców „analogowego” bloga Kosmo Foto. Tym razem równie ważne co sam film, jest jego opakowanie.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)