Godox Witstro AD1200 Pro - supermocna przenośna głowica już na polskim rynku

0

Autor: Redakcja Fotopolis

30 Grudzień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Flagowa lampa z serii przenośnych głowic generatorowych Witstro wreszcie trafia na nasz rynek. Znamy polską cenę.

Next77, wyłączny dystrybutor marki Godox informuje o wprowadzeniu na nasz rynek modelu Witstro AD1200 Pro, który swoją oficjalną premierę miał w kwietniu tego roku. To nadal tak samo mocna i przenośna konstrukcja jak inne modele z serii, ale dzięki osobnemu generatorowi łatwiej operować samą głowicą, a cały zestaw pozwoli na wykonanie większej liczby błysków.

Mała lampa, duża wszechstronność

Głowica Godox Witstro AD1200 Pro dysponuje mocą 1200 Ws, a wymienna bateria o pojemności 5200 mAh pozwala na wykonanie nawet 500 błysków z pełną mocą. Co ważne, możliwe jest także dokupienie dodatkowych baterii, w tym także W1200, o pojemności 2600 mAh co sprawia, że można ją bez problemów zabierać na pokład samolotów. Kompaktowe wymiary zestawu (generator ma rozmiary 26 x 23,5 x 14,5 cm i waży 8,2 kg) czynią z AD1200Pro świetnego kompana podczas każdej sesji plenerowej.

Precyzyjna kontrola i stabilne kolory

Nowa lampa Godox w trybie stabilnej temperatury barwowej może pochwalić się niewielkimi odchyłami w zakresie +/- 75K (standardowo +/- 200K). Dodatkowo otrzymujemy również krótkie czasy trwania błysku, pozwalające na zamrożenie ruchu (1/10860s do 1/220s), a także pełne wsparcie TTL i HSS. Na pokładzie znajdziemy również lampę modelującą LED o mocy 40W, która oprócz podglądu światła może być śmiało wykorzystana przy kręceniu filmów.

Głowica z mocowaniem Bowens umożliwia współpracę z setkami dostępnych na rynku modyfikatorów. Zestaw zapewnia pełną kompatybilność z bezprzewodowym systemem Godox X 2.4G, który działa z większością lustrzanek i bezlusterkowców dostępnych na rynku. Elastyczność i precyzyjny dobór mocy zapewnia szeroka regulacja w zakresie od 1/256 do pełnej mocy.

 

Cena i dostępność

Sugerowana cena detaliczna za zestaw, w którym oprócz lampy i modułu zasilającego znajdziemy także ładowarkę, czaszę, futerał oraz torbę na kółkach wynosi 7 250 zł.

Więcej informacji na temat lamp producenta znajdziecie na stronie godox.pl.

Lampę można nabyć w oficjalnym sklepie Godox na stronie store.godox.eu lub u jednego z autoryzowanych partnerów.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic przedstawia nową, znacznie udoskonaloną odsłonę swoich najlepszych mikroportów. System UwMic9s charakteryzuje się lżejsza obudową, dłuższym czasem pracy,...
0
0
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Rusza duża promocja na filtry kwadratowe Irix Edge. Trzeba się jednak spieszyć, bo niższe ceny obowiązują tylko do 22 czerwca.
0
0
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Na rynku filmu debiutuje nowa propozycja twórców „analogowego” bloga Kosmo Foto. Tym razem równie ważne co sam film, jest jego opakowanie.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)