Zastosowanie światła ciągłego w fotografii, czyli bezpłatne webinarium Rotolight & X-Rite Masterclass

Autor: Michał Chrzanowski

18 Lipiec 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak efektywnie wykorzystać światło ciągłe w portrecie i nie tylko, to nadchodzące webinarium z Emilem Bilińskim jest tym czego szukasz. Internetowe spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek.

Firma X-Rite wraz z Rotolight zaprasza na ekskluzywne spotkanie z Emilem Bilińskim - znanym fotografem modowym. Przybliży on tajniki profesjonalnego wykorzystania światła ciągłego w fotografii bazując na najnowszych technologicznie lampach ledowych Rotolight. Omówi również swój system pracy oraz narzędzia z jakich korzysta.

Przebieg webinarium:

  • Wprowadzenie
    Powitanie i przedstawienie przebiegu spotkania
  • Prezentacja i portfolio Emila Bilińskiego
    Kilka słów o sobie i fotografii
  • Emil Biliński i jego system pracy
    Prezentacja narzędzi oraz omówienie workflow w profesjonalnej pracy.
  • Tips & Tricks – małe szczegóły, duży efekt
    Szczegóły, dzięki którym Twoja fotografia stanie się lepsza – wskazówki zawodowca.
  • Problemy i ich rozwiązanie
    Pytania i odpowiedzi – blok przeznaczony dla uczestników
  • Zakończenie
    Podsumowanie spotkania.

Spotkanie w formie internetowego webinarium jest bezpłatne i odbędzie się już w najbliższy czwartek 20 lipca o godzinie 11:30. Wszystko co potrzebujesz zrobić, aby wziąć w nim udział to zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy i kliknąć w link prowadzący do spotkania we wskazanym powyżej dniu i godzinie. Jednak liczba wolnych miejsc jest ograniczona, dlatego warto zgłosić swój udział z odpowiednim wyprzedzeniem.

Emil Biliński - zawodowo zajmuje się fotografią beauty, modową i komercyjną. Urodzony w Polsce, dorastał i studiował w Wiedniu. Jako nastolatek wraz z ojcem organizował wystawy fotograficzne w KunstHausWien, gdzie miał okazję poznać i pracować ze znanymi fotografami takimi jak Anne Leibovitz, David LaChapelle, Peter Lindbergh oraz Herb Ritts. Studiował fotografię oraz projektowanie komunikacji wizualnej na Graphische Bundes Lehr-und Versuchsanstalt w Wiedniu. Po studiach pracował dla jednego z najsłynniejszych austriackich fotografików – Andreas’a H. Bitesnich’a. Od 2003 fotografuje pod własnym szyldem. Szybko zdobył uznanie w środowisku, czego wynikiem jest imponujące portfolio i klienci, dla których pracował i pracuje. Jest entuzjastą nowych technologii, zajmuje się wideo oraz należy do elitarnego grona fotografów zrzeszonych w globalnym projekcie Rotolight Master of Light, ponadto należy do grona X-Rite Coloratti oraz Ilford Masters.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Trwa nabór do XX edycji Grand Press Photo
Trwa nabór do XX edycji Grand Press Photo
Wystartowała jubileuszowa edycja największego polskiego konkursu fotografii reportażowej. Zgłoszenia do Grand Press Photo 2024 możecie nadsyłać do 4 kwietnia.
8
Pętla Krajoznawcza - projekt „A-Z” Andrzeja Tobisa do zobaczenia w Olsztynie
Pętla Krajoznawcza - projekt „A-Z” Andrzeja Tobisa do zobaczenia w Olsztynie
Monumentalny projekt projekt „A-Z (Gabloty edukacyjne)” wkracza w swój 18 rok podróży, podczas której autor przemierza kraj w poszukiwaniu nowych wizualnych definicji dla haseł ze...
3
Talent Roku 2024 - kolejna edycja konkursu na projekt dokumentalny. Wsród nagród publikacja zina, autorska wystawa i stypendium
Talent Roku 2024 - kolejna edycja konkursu na projekt dokumentalny. Wsród nagród publikacja zina,...
Ruszył nabór zgłoszeń do organizowanego przez poznański Pix.House konkursu Talent Roku. Laureaci otrzymają możliwość opublikowania własnego zina, wsparcie finansowe na dokończenie...
8