Zastosowanie światła ciągłego w fotografii, czyli bezpłatne webinarium Rotolight & X-Rite Masterclass

1
Michał Chrzanowski
18 Lipiec 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak efektywnie wykorzystać światło ciągłe w portrecie i nie tylko, to nadchodzące webinarium z Emilem Bilińskim jest tym czego szukasz. Internetowe spotkanie odbędzie się już w najbliższy czwartek.

Firma X-Rite wraz z Rotolight zaprasza na ekskluzywne spotkanie z Emilem Bilińskim - znanym fotografem modowym. Przybliży on tajniki profesjonalnego wykorzystania światła ciągłego w fotografii bazując na najnowszych technologicznie lampach ledowych Rotolight. Omówi również swój system pracy oraz narzędzia z jakich korzysta.

Przebieg webinarium:

 • Wprowadzenie
  Powitanie i przedstawienie przebiegu spotkania
 • Prezentacja i portfolio Emila Bilińskiego
  Kilka słów o sobie i fotografii
 • Emil Biliński i jego system pracy
  Prezentacja narzędzi oraz omówienie workflow w profesjonalnej pracy.
 • Tips & Tricks – małe szczegóły, duży efekt
  Szczegóły, dzięki którym Twoja fotografia stanie się lepsza – wskazówki zawodowca.
 • Problemy i ich rozwiązanie
  Pytania i odpowiedzi – blok przeznaczony dla uczestników
 • Zakończenie
  Podsumowanie spotkania.

Spotkanie w formie internetowego webinarium jest bezpłatne i odbędzie się już w najbliższy czwartek 20 lipca o godzinie 11:30. Wszystko co potrzebujesz zrobić, aby wziąć w nim udział to zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy i kliknąć w link prowadzący do spotkania we wskazanym powyżej dniu i godzinie. Jednak liczba wolnych miejsc jest ograniczona, dlatego warto zgłosić swój udział z odpowiednim wyprzedzeniem.

Emil Biliński - zawodowo zajmuje się fotografią beauty, modową i komercyjną. Urodzony w Polsce, dorastał i studiował w Wiedniu. Jako nastolatek wraz z ojcem organizował wystawy fotograficzne w KunstHausWien, gdzie miał okazję poznać i pracować ze znanymi fotografami takimi jak Anne Leibovitz, David LaChapelle, Peter Lindbergh oraz Herb Ritts. Studiował fotografię oraz projektowanie komunikacji wizualnej na Graphische Bundes Lehr-und Versuchsanstalt w Wiedniu. Po studiach pracował dla jednego z najsłynniejszych austriackich fotografików – Andreas’a H. Bitesnich’a. Od 2003 fotografuje pod własnym szyldem. Szybko zdobył uznanie w środowisku, czego wynikiem jest imponujące portfolio i klienci, dla których pracował i pracuje. Jest entuzjastą nowych technologii, zajmuje się wideo oraz należy do elitarnego grona fotografów zrzeszonych w globalnym projekcie Rotolight Master of Light, ponadto należy do grona X-Rite Coloratti oraz Ilford Masters.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Rusza Grand Press Photo 2020 - największy polski konkurs fotografii prasowej
Rusza Grand Press Photo 2020 - największy polski konkurs fotografii prasowej
Magazyn Press startuje z 16. edycją ogólnopolskiego konkursu fotografii prasowej Grand Press Photo. Oprócz nagrody głównej, przyznane zostaną także wyróżnienia za...
33
0
Młodzi i wolni - intymne spojrzenie na młode pokolenie ukraińców w Leica 6x7 Gallery
Młodzi i wolni - intymne spojrzenie na młode pokolenie ukraińców w Leica 6x7 Gallery
"Trudno uwierzyć, że jeden fotograf potrafi tak sprawnie przechodzić między kolejnymi rejestrami fotograficznej intymności, zmieniać ujęcia, modeli, plany zachowując przy tym spójność i...
14
0
Plan Fotograficzny Adobe CC za pół ceny przy zakupie wzorców ColorChecker
Plan Fotograficzny Adobe CC za pół ceny przy zakupie wzorców ColorChecker
Wzorce ColorChecker to podstawowe narzędzie wszystkich fotografów pracujących profesjonalnie z kolorem. Teraz, kupując któryś z produktów serii dla fotografów...
15
1