flash

Wszystkie artykuły z tagiem: "flash" w serwisie fotopolis.pl:
Sony HVL-F60RM - nowa flagowa lampa błyskowa łączy dużą wydajność z zaawansowanymi funkcjami
Jak zapewnia producent, najnowsza, mocna lampa HVL-F60RM zaspokoić ma wszystkie potrzeby coraz liczniejszego grona zawodowych fotografów, którzy przesiadają się na system Sony. Czy okaże się równie dobra, co konkurencyjne Speedlighty?
22 Lut 2018
Maciej Luśtyk
1
Nadchodzi prawdziwa rewolucja. Czy już niebawem smartfonem nakręcimy film w 8K?
Prędkość zapisu w urządzeniach mobilnych może już wkrótce wskoczyć na jeszcze wyższy poziom. Zaprezentowano właśnie zupełnie nowy standard UFS 3.0, który ma oferować aż 2,9 GB/s transfer danych. Ale to nie wszystko.
5 Lut 2018
Michał Chrzanowski
3
Quadralite Stroboss 60evo - funkcjonalna i niedroga lampa reporterska. Dostępna w wersjach do większości systemów
Ofertę marki Quadralite wzbogaciła nowa lampa błyskowa Stroboss 60evo, która w stosunkowo niskiej cenie oferuje dużą funkcjonalność, m.in. system zdalnego sterowania, wsparcie TTL i HSS, zasilanie akumulatorowe i obracaną głowicę. Co ważne, dostępna jest w wariantach dla niemal każdego systemu.
2 Lis 2017
Maciej Luśtyk
0
Profoto A1 - możliwości lampy studyjnej w formie Speedlighta
Profoto zaprezentowało najmniejszą lampę ze swojej oferty, która zaskakuje konstrukcją i  funkcjonalnością, ale niestety też ceną.
19 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Quadralite Parrot - filtry do lamp błyskowych na każdą okazję
Marka Quadralite stale rozszerza gamę akcesoriów. Po niedawnej premierze ciekawych oświetlaczy LED przyszła pora na coś dla fanów strobingu. Quadralite Parrot to zestaw 30 filtrów, które pozwolą swobodnie modyfikować światło lamp reporterskich.
21 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Yongnuo YN686EX-RT - flash do systemu Canona zasilany akumulatorami litowo-jonowymi
Jeżeli szukacie taniej lampy błyskowej do waszej lustrzanki, a przy tym nie lubicie żonglowania zwykłymi akumulatorkami, mamy dla Was dobrą wiadomość. W ofercie chińskiej firmy Yongnuo pojawił się flash zasilany akumulatorami litowo-jonowymi.
7 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
iblazr case - obudowa do iPhone’a z 40 diodami LED i dodatkową baterią
Z roku na rok aparaty w telefonach stają się coraz doskonalsze i jeśli jest coś w czym smartfony jeszcze nie są w stanie dorównać kompaktom, to jest tym z pewnością siła i skuteczność lampy błyskowej. Z tym problemem obiecują uporać się twórcy obudowy iblazr.
23 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Olympus FL-900R  - nowa szybka lampa systemowa
Wraz z nowymi aparatami i obiektywami producent zaprezentował flash reporterski FL-900R, dedykowany modelowi OM-D E-M1 Mark II.
19 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Olympus FL-900R  - nowa szybka lampa systemowa
Wraz z nowymi aparatami i obiektywami producent zaprezentował flash reporterski FL-900R, dedykowany modelowi OM-D E-M1 Mark II.
19 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Sony wprowadza bezprzewodowy system wyzwalania lamp
Producent zaprezentował dziś radiowy system sterowania lampami, który zapowiadał już wczesną wiosną. W jego skład wchodzi transmitter oraz odbiornik, których funkcji sprostać mają oczekiwaniom zawodowych fotografów.
11 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0