backup

Wszystkie artykuły z tagiem: "backup" w serwisie fotopolis.pl:
Prograde Digital Recovery Pro - nowy program do odzyskiwania danych z kart pamięci
Chyba każdy z nas stanął kiedyś przed problemem utraty zdjęć. Programów do odzyskiwania danych nie brakuje, ale trudno znaleźć program spełniający wszystkie nasze oczekiwania. Teraz otrzymujemy uniwersalny i jak się wydaje funkcjonalny soft stworzony przez producenta kart.
13 Lut 2019
Maciej Luśtyk
0
LaCie Mobile Drive i Mobile SSD - nowe przenośne dyski "dla kreatywnych"
LaCie wzbogaciło swoją ofertę o dwa nowe modele kompaktowych dysków przenośnych, kierowanych do twórców z szeroko rozumianej branży kreatywnej. Do wyboru mamy zarówno tradycyjny wariant, jak i szybki, półprzewodnikowy model SSD. W gratisie otrzymamy subskrypcję Adobe CC.
14 Sty 2019
Maciej Luśtyk
3
CamBuddy Plus - moduł 4G LTE, który pozwoli przesyłać zdjęcia z aparatu na bieżąco przez sieć
CamBuddy Plus to urządzenie, którego funkcjonalność zapewne w niedalekiej przyszłości zagości w większości aparatów. Póki co, otwiera jednak przed fotografami nowe możliwości. Dzięki niemu, już w momencie fotografowania wyślemy zdjęcia przez internet.
31 Gru 2018
Maciej Luśtyk
1
Nowy czytnik Newell pozwoli zgrać zdjęcia z karty SD na dysk bez komputera
Nowe akcesorium Newell to kąsek dla osób szukających niedrogiego i lekkiego rozwiązania do backupu zdjęć w plenerze. Dzięki niemu cały proces przeprowadzimy bez komputera, a dodatkowo  urządzenie oferuje funkcję odzyskiwania danych.
6 Gru 2018
Maciej Luśtyk
0
Verbatim Store ’n’ Go USB 3.0 - dysk zewnętrzny 1TB z czytnikiem kart SD
Verbatim zaprezentował przystępny cenowo, przenośny dysk HDD, który może uprościć zgrywanie i tworzenie kopii zapasowych zdjęć.
25 Lip 2018
Maciej Luśtyk
0
Gnarbox 2.0 SSD - jeszcze wydajniejszy i praktyczniejszy dysk do backupu w terenie
Druga odsłona odpornego dysku Gnarbox zapewnia szybszą pracę, więcej miejsca na dane oraz szereg aplikacji służących między innymi archiwizacji oraz dzielenia się przechowywanym materiałem. A to nie wszystkie usprawnienia nowego modelu.
4 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
0
Lacie Rugged Secure - znane odporne dyski teraz w wersji ze sprzętowym szyfrowaniem danych
Pomarańczowe obudowy ochronne nośników z serii Lacie Rugged to jedna z pierwszych rzeczy, jakie przychodzą na myśl gdy mówimy o odpornych dyskach. Oferta właśnie wzbogaciła się o model Secure, który oferuje dodatkowe zabezpieczenie w postaci sprzętowego szyfrowania danych oraz usługi ich odzyskiwania.
26 Mar 2018
Maciej Luśtyk
0
Mało miejsca na zdjęcia? Nimbus Data ExaDrive DC100 to dysk SSD o rekordowej pojemności 100 TB
Raptem miesiąc temu Samsung chwalił się 30-terabajtowym dyskiem SSD - wówczas najbardziej pojemnym na świecie. Dziś rekord ten bije firma Nimbus Data, prezentując dysk, który nie tylko ustala nowy rekord pod względem pojemności, ale ma być także dużo bardziej efektywny energetycznie.
21 Mar 2018
Maciej Luśtyk
2
Backup zawodowców: NOOR Images
W ostatnich artykułach ze styczniowego Tematu Miesiąca przybliżyliśmy Wam proces archiwizacji i backupu zdjęć stosowany przez zawodowych fotografów z różnych dziedzin. Zobaczcie, jak do tematu podchodzi międzynarodowa agencja fotograficzna.
30 Sty 2018
Redakcja Fotopolis.pl
0
20 najciekawszych dysków w chmurze - przegląd rynku (2018)
W przypadku pracy zawodowej, archiwizowane zdjęcia w zastraszającym tempie zapełniają dyski naszych komputerów. Większości osób zależy też na możliwości błyskawicznego dostępu do materiału niezależnie od miejsca. Warto więc zastanowić się nad coraz bardziej popularną ostatnio opcją archiwizacji materiału w chmurze.
26 Sty 2018
Maciej Luśtyk
27