fotografia kulinarna

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotografia kulinarna" w serwisie fotopolis.pl:
Pink Lady Food Photographer of the Year 2019 już czeka na Twoje zgłoszenia
Interesujesz się fotografią kulinarną i chcesz spróbować swoich sił w jednym z największych na świecie tematycznych konkursów? Mamy dobrą wiadomość. Do 10 lutego trwa nabór do Pink Lady Food Photographer of the Year 2019. Laureat otrzyma między innymi 5 tys. funtów, a to tylko jedna z przewidzianych nagród.
11 Sty 2019
Michał Chrzanowski
1
Ten film pokaże Ci, jak sprawić, by dania „unosiły się w powietrzu“
Jesteś fotografem kulinarnym, który chce swoją kreatywność wzbić na wyższy poziom? Czemu nie sprawić, by poszczególne składniki dania unosiły się w powietrzu? Jak tego dokonać podpowiada Skyler Burt z kanału „We Eat Together“.
2 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Fotografia kulinarna niejedno ma imię. Oto zdjęcia nagrodzone w Pink Lady Food Photographer of the Year 2018. Polak wśród zwycięzców
Myśląc o związku fotografii i kulinariów zwykle do głowy przychodzą nam smacznie wyglądające, pieczołowicie przygotowane zdjęcia potraw, ale jedzenie, jako całość to znacznie szerszy temat. I to właśnie stara się pokazać konkurs Pink Lady. Zobaczcie nagrodzone prace.
25 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
1
Pizza, stromboli i ciągnący się ser, czyli oświetlenie w fotografii kulinarnej
Jeżeli klient chce, żebyśmy zmienili lub przełożyli plasterek pomidora na kanapce, to sprawa jest prosta – jeżeli jednak plasterek leży na pizzy, to… No cóż, to już zupełnie inna historia.
3 Mar 2018
Redakcja Fotopolis
0
Warsztaty fotografii kulinarnej z Proclub i Sony
Już 18 października kultowa klubo-kawiarnia na warszawskiej Pradze „Centrum Zarządzania Światem” zamieni się w prawdziwy plan zdjęciowy! Profesjonalny sklep fotograficzny Proclub przy wsparciu firmy Sony organizuje warsztaty fotografii kulinarnej, które poprowadzi zawodowy fotograf Bartosz Wardziak.
26 Wrz 2017
Michał Chrzanowski
0
Pink Lady Food Photographer of the Year - ostatnie dni na zgłoszenia
Każdy kto choć trochę interesuje się fotografią kulinarną musiał słyszeć o Pink Lady Food Photographer of the Year. Jeżeli chcecie wziąć udział w szóstej edycji tego prestiżowego konkursu, to musicie się spieszyć. Zgłoszenia będą przyjmowane jeszcze do najbliższej niedzieli. Łączna pula nagród to aż 20 tys. funtów.
1 Lut 2017
Michał Chrzanowski
0
Prosto z patelni: konkurs fotografii kulinarnej otwarty na zgłoszenia
Jeśli oprócz fotografii pasjonujecie się także gotowaniem, koniecznie weźcie udział w konkursie organizowanym przez markę Florina. Wystarczy do 30 listopada przesłać zdjęcie wraz z przepisem dania przygotowanego na patelni. Do wygrania bony na sprzęt AGD o wartości 6 tys. złotych.
14 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Naucz się stylizować i fotografować sesje kulinarne z Kingą Błaszczyk-Wójcicką
Zrobić apetyczne zdjęcie jedzenia to trudna sztuka. Nie wystarczą tylko smakowity obiekt i stylowe gadżety. Kluczem do sukcesu są światło, kompozycja i dobre przygotowanie. Tego wszystkiego nauczycie się podczas warsztatów Akademii Nikona prowadzonych przez uznaną fotografkę kulinarną, Kingę Błaszczyk-Wójcicką.
10 Sie 2016
Maciej Luśtyk
1
Pink Lady Food Photographer of the Year - fotografia kulinarna okiem najlepszych
Porusza zmysły i ma ogromny wpływ na odbiorcę - fotografia kulinarna od lat cieszy się ogromną popularnością i uznaniem. Zobaczcie najlepsze prace nadesłane do prestiżowego konkursu Pink Lady Food Photographer of the Year.
10 Maj 2016
Michał Chrzanowski
1
Fat and Furious Burger, czyli o tym jak przekuć nudę w jeden z najbardziej odjazdowych projektów fotografii kulinarnej ostatnich lat
Na ile sposobów można kreatywnie przedstawić jeden temat? Czy w fotografii kulinarnej jest miejsce na fantazję? Takimi pytaniami z pewnością nie zaprzątają sobie głowy twórcy "Fat and Furious Burger" - jednej z najciekawszych publikacji kulinarno-fotograficznych jaką mieliśmy okazję oglądać.
13 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0