Warsztaty fotografii kulinarnej z Proclub i Sony

0

Autor: Michał Chrzanowski

26 Wrzesień 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Już 18 października kultowa klubo-kawiarnia na warszawskiej Pradze „Centrum Zarządzania Światem” zamieni się w prawdziwy plan zdjęciowy! Profesjonalny sklep fotograficzny Proclub przy wsparciu firmy Sony organizuje warsztaty fotografii kulinarnej, które poprowadzi zawodowy fotograf Bartosz Wardziak.

Nadchodzące warsztaty organizowane przez Proclub i Sony są dedykowane wszystkim entuzjastom fotografii kulinarnej oraz food blogerom, którzy chcieliby poznać tajniki tego jak stworzyć „smaczne” zdjęcia potraw, a także jak przebiega ich postprodukcja.

- Podczas zajęć będzie można bezpłatnie skorzystać z profesjonalnej linię aparatów i obiektywów Sony, które idealnie sprawdzają się w pracy fotografa kulinarnego. Ponadto będzie naprawdę wesoło, z pysznym poczęstunkiem od CZŚ i lampką wina dla każdego chętnego - zapraszają organizatorzy.

zdjęcie: www.pexels.com

Program warsztatów

Część teoretyczna:

  • Stanowisko pracy fotografa kulinarnego czyli sprzęt i akcesoria, które pozwolą stworzyć studio do fotografii kulinarnej.
  • Aktualne kierunki i trendy w fotografii kulinarnej.
  • Rodzaje oświetlenia oraz ich wady i zalety.
  • Prawidłowa kompozycja w zdjęciach kulinarnych.
  • Triki wykorzystywane podczas zdjęć potraw.

Część praktyczna:

  • Przygotowanie stanowiska pracy.
  • Przygotowanie potrawy do wykonania zdjęcia.
  • Praca w różnych rodzajach oświetlenia.
  • Postprodukcja.

zdjecie: www.pexels.com 

Ucz się od najlepszych

Warsztaty fotografii kulinarnej organizowane przez Proclub i Sony odbędą się 18 października o godzinie 15:00 w warszawskiej klubo-kawiarni Centrum Zarządzania Światem (ul. Okrzei 26). Zajęcia poprowadzi Bartosz Wardziak.

Aby wziąć w nich udział należy do 17 października przesłać swoje zgłoszenie na adres warsztaty@proclub.pl lub zrobić to osobiście w sklepie Proclub (ul. Żytnia 15, Warszawa). Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 99 zł (wliczony jest w to voucher na zakupy w sklepie Proclub). Obowiązuje kolejność zgłoszeń, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji znajdziecie na stronie proclub.pl.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Sony Centre rozpoczyna Dni Otwarte dla Uczestników Klubu Sony, którzy chcieliby lepiej poznać możliwości swojego aparatu.
3
0
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Gazeta Wyborcza rozpoczyna 3. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera, nagradzającego najlepsze zdjęcia reportażowe ostatniego roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 21...
41
1
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Podczas 28. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE w Toruniu zorganizowana zostanie wystawa zdjęć "Helmut Newton: Lubię silne kobiety". Oprócz wystawy będą też spotkania i...
849
0