ProClub

Wszystkie artykuły z tagiem: "ProClub" w serwisie fotopolis.pl:
Proclub zaprasza na Dzień Otwarty z Canon EOS R
Zaprezentowany niedawno pełnoklatkowy bezlusterkowiec Canon EOS R wywołał niemałe poruszenie w świecie fotografii. W związku z tym Proclub zaprasza do udziału w Dniach Otwartych, podczas których odbędzie się prezentacja nowego systemu i jego możliwości. Wstęp na spotkanie jest wolny.
11 Paź 2018
Promocja
0
Przedłużona 3-letnia gwarancja na pełnoklatkowe lustrzanki Canon w sieci Proclub
W ramach specjalnej akcji promocyjnej, przy zakupie wybranych modeli pełnoklatkowych lustrzanek Canon w sklepach Proclub, otrzymacie na nie przedłużoną 3-letnia gwarancję. Promocja obowiązuje do 30 września 2018.
10 Sie 2018
Promocja
0
Moc promocji w Proclub. Zaoszczędź nawet do 5 tys. zł
Kup wybrane produkty firmy Sony, w tym flagowy A9 i skorzystaj z atrakcyjnych promocji cashback, które mogą wynieść aż 5000 zł. To nie wszystko. Jeśli ciekawią Cię możliwości nowego A7R III, to możesz go wypożyczyć i przetestować przed zakupem na preferencyjnych warunkach. Akcje promocyjne potrwają w Proclub do końca lipca.
11 Lip 2018
Promocja
0
Przetestuj stabilizatory Feiyu-Tech, obiektywy Laowa i rejestratory Saramonic podczas dnia otwartego Foxfoto w Krakowie
Z okazji pierwszych urodzin, krakowski salon Proclub zaprasza na dzień otwarty z firmą Foxfoto. Oprócz możliwości przetestowania sprzętu, uczestnicy będą mogli liczyć na specjalne oferty cenowe. Start 22 czerwca o 11:00.
20 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Aktualności Proclub - cashback na aparaty Sony, 3000 zł rabatu przy wymianie starego body na model A9 i raty 12 x 0%
Proclub informuje o aktualnie obowiązujących promocjach. Ucieszą się szczególnie wielbiciele bezlusterkowców Sony.
11 Maj 2018
Promocja
0
Proclub poszukuje pracowników do salonów w Warszawie i Krakowie
Znany sklep i wypożyczalnia sprzętu fotograficznego poszukuje sprzedawców i doradców klienta do salonów w Warszawie i Krakowie.
25 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
Promocje Proclub na targach Film Video Foto 2018
Z okazji trwających targów Film Video Foto 2018 producenci przygotowali szereg ofert specjalnych. Ze wszystkich możecie skorzystać odwiedzając sklep Proclub.
13 Kwi 2018
Promocja
0
Bad Light Workshop, czyli jak robić dobre zdjęcia w trudnych warunkach
Proclub i Słoń Studio zapraszają do Warszawy na warsztaty fotograficzne, na których dowiecie się jak efektywnie pracować z parą, wybierać zdjęcia i je edytować, a przede wszystkim - jak radzić sobie gdy warunki nam nie sprzyjają.
4 Kwi 2018
Promocja
0
Sony A7 III, A7R III i A9 - specjalne promocje przy zakupie w salonach Proclub
Proclub przygotował kolejne promocje. Tym razem przy zakupie najnowszych aparatów Sony otrzymamy przedłużoną gwarancję i dodatkowe akcesoria.
9 Mar 2018
Promocja
0
Moc promocji w salonach i sklepie internetowym Proclub trwa w najlepsze
Black Friday i Cyber Monday już za nami, jednak to nie koniec promocji w Proclub. Przez najbliższe dni możecie skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych rabatów, sięgających nawet 1300 zł.
28 Lis 2017
Michał Chrzanowski
0