Prezentacja najnowszych aparatów Canon w salonach Proclub

Autor: Maciej Luśtyk

5 Lipiec 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeśli jesteście zainteresowani najnowszym sprzętem Canona, jego możliwości będziecie mogli sprawdzić podczas nadchodzących dni otwartych w krakowskim i warszawskim salonie Proclub.

Pod koniec zeszłego tygodnia dużą popularnością cieszyły się premiery najnowszych lustrzanek ze stajni Canona - modeli EOS 6D Mark II i EOS 200D. Niedawno producent pokazał też najnowszą profesjonalną kamerę EOS C200 EF. Jeśli powyższe pozycje są na liście waszych planów zakupowych, koniecznie weźcie udział w dniach otwartych producenta w salonach Proclub.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję przetestować produkty Canona w studio z modelką, a także skorzystać ze specjalnej oferty handlowej i otrzymać fachową pomoc specjalistów.

Dni otwarte odbędą się w piątek, 7 lipca 2017 roku (Kraków, ul. Masarska 8) i w poniedziałek, 10 lipca (Warszawa, ul. Żytnia 15) w godzinach 15:00 - 18:00. Prezentację produktów poprowadzi Robert Woźniak z Canon Polska. Wstęp wolny.

Przypominamy też o specjalnej ofercie, jaką Proclub przygotował dla Was, naszych czytelników. Do końca lipca w sklepach stacjonarnych Proclub i w sklepie internetowym proclub.pl na hasło Fotopolis dostaniecie aż 10 % rabatu na wszystkie akcesoria do wartości 1000 zł! Co więcej ich dostawa będzie gratisowa.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem proclub.pl.

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Digital Masterclass z Joanną Kustrą - weź udział w warsztatach poświęconych fotografii mody
Digital Masterclass z Joanną Kustrą - weź udział w warsztatach poświęconych fotografii mody
Oglądaj i rozwijaj się! Zapisz się na bezpłatne warsztaty Digital Masterclass - to ponad trzy godziny wiedzy na temat sesji modowych i edycji zdjęć prosto od Joanny Kustry.
12
Jedyne - nieopowiedziane historie polskich fotografek lat 70-90. w Domu Spotkań z Historią
Jedyne - nieopowiedziane historie polskich fotografek lat 70-90. w Domu Spotkań z Historią
W PRL-u i czasach transformacji polskie fotografki często były jedynymi kobietami w męskich zespołach lub pracowały w pojedynkę. Dom Spotkań z Historią przypomni ich...
8
Premiera konsumenckich dronów Autel i nowości marki Moza do obejrzenia w Krakowie
Premiera konsumenckich dronów Autel i nowości marki Moza do obejrzenia w Krakowie
Na zbliżających się targach EXPOzycja odbędzie się premiera nowych dronów konsumenckich marki Autel. Uczestnicy będą mogli je zobaczyć jako pierwsi w Europie.
25
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)