Black Weekend, czyli moc promocji w salonach i sklepie internetowym Proclub

0
Michał Chrzanowski
24 Listopad 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Black Friday to według wielu zbyt krótki czas na rozsądne zakupy. Dlatego też Proclub wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i przez najbliższe dni możecie skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych rabatów, sięgających nawet 1300 zł.

Jak informują przedstawiciele sklepu Proclub, w zeszłym roku kupujący narzekali, że promocja Black Friday była zbyt krótka, by zrobić przemyślane zakupy. Dlatego w tym roku przewidzieli dla Was cały weekend promocji.

Od dziś aż do 27 listopada (poniedziałek) odwiedzając salony lub sklep internetowy Proclub macie szansę nabyć poszczególne produkty z wyjątkowo atrakcyjnymi rabatami. Promocją objęte są między innymi sprzęty: Canon, Sony, Fujifilm, Olympus, Leica, Samyang, Pixel, GoPro, Manfrotto, Tokina, Tamron, Fomei, Lastolite i wielu innych. Rabaty na wybrany sprzęt może sięgać nawet 1300 zł. Jednak trzeba się spieszyć - liczba produktów w promocji jest ograniczona.

Warto więc odwiedzić stacjonarne sklepy w Krakowie lub Warszawie. Więcej informacji na temat produktów objętych promocją znajdziecie na stronie proclub.pl.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Propaganda i manipulacja w fotografii. Kolejne spotkanie WJF już w poniedziałek
Już 18 listopada kolejne spotkanie z cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Tym razem poprowadzi je gość zza granicy Kateryna Radchenko, która poruszy temat wizualnej...
3
0
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Cashback Tamron - zwrot 450 zł przy zakupie obiektywów z serii G2
Jeśli szukacie dobrych zoomów w przystępnej cenie, nowa promocja na obiektywy Tamron to coś dla was. W ramach zimowego cashbacku, otrzymamy zwrot 450 zł z kwoty...
11
0
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
“Krawędź poznania”, czyli dwie Ameryki w obiektywie Magdy Biernat
Poznańska Centrala zaprasza na wystawę polskiej fotografki rezydującej w Nowym Jorku i Paryżu. Krawędź Poznania to próba zdefiniowania ponadnarodowej tożsamości dwóch...
27
2