Moc promocji w salonach i sklepie internetowym Proclub trwa w najlepsze

Autor: Michał Chrzanowski

28 Listopad 2017
Artykuł na: minutę

Black Friday i Cyber Monday już za nami, jednak to nie koniec promocji w Proclub. Przez najbliższe dni możecie skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych rabatów, sięgających nawet 1300 zł.

Jak informują przedstawiciele sklepu Proclub, w zeszłym roku kupujący narzekali, że promocja Black Friday była zbyt krótka, by zrobić przemyślane zakupy. Dlatego w tym roku przewidzieli dla Was miłą niespodziankę.

Aż do poniedziałku 4 grudnia odwiedzając salony lub sklep internetowy Proclub macie szansę nabyć poszczególne produkty z wyjątkowo atrakcyjnymi rabatami.

Promocją objęte są między innymi sprzęty: Canon, Sony, Fujifilm, Olympus, Leica, Samyang, Pixel, GoPro, Manfrotto, Tokina, Tamron, Fomei, Lastolite i wielu innych. Rabaty na wybrany sprzęt może sięgać nawet 1300 zł. Jednak trzeba się spieszyć - liczba produktów w promocji jest ograniczona.

Warto więc odwiedzić stacjonarne sklepy w Krakowie lub Warszawie. Więcej informacji na temat produktów objętych promocją znajdziecie na stronie proclub.pl.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Pamięć „W” kadrze - ruszyła 6. edycja konkursu Fotograficznego Muzeum Powstania Warszawskiego.
Pamięć „W” kadrze - ruszyła 6. edycja konkursu Fotograficznego Muzeum Powstania Warszawskiego.
Ruszyła tegoroczna odsłona konkursu fotograficznego upamiętniającego Powstanie Warszawskie. Do wygrania 10 000 zł i vouchery do sklepów fotograficznych.
0
Lato z Phoenix - zapisz się na analogowy fotospacer
Lato z Phoenix - zapisz się na analogowy fotospacer
„Lato z Phoenix” to cykl fotospacerów pod znakiem fotografii analogowej, które odbędą się w 7 miastach Polski. Warsztaty, na których będzie można wypróbować najnowszy film Harman Phoenix 200...
0
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na spotkanie warsztatowe z utytułowanym fotoreporterem Mariuszem Foreckim, na którym opowie jak robić niebanalne zdjęcia i opowiadać historie w formie fotoreportaży....
5