Do końca października raty 0% na cały asortyment w salonach Proclub

Do końca października raty 0% na cały asortyment w salonach Proclub

Jeśli w najbliższym czasie planujecie zakup sprzętu fotograficznego, warto zainteresować się ofertą Proclub. Do końca października cały asortyment można kupić w systemie 12 rat 0%.

Promocja 12 rat 0% obowiązuje od 16 sierpnia do 31 października 2017 roku i dostępna zarówno w sklepach stacjonarnych Proclub jak i w systemie sprzedaży internetowej. Oferta obejmuje cały asortyment sklepu, jednak ogólna wartość zakupów nie może przekroczyć 50 tys. zł.

Całkowity koszt kredytu ponosi sklep, co oznacza, że klienci w systemie ratalnym oddadzą dokładnie taką kwotę, na jaką opiewała transakcja. Sprzedaż ratalna obsługiwana jest przez Santander Consumer Bank.

Salony Proclub znajdują się przy ul. Żytniej 15 w Warszawie i w Krakowie przy ul. Masarskiej 8.

Więcej informacji na temat promocji znajdziecie pod adresem proclub.pl.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0