Kompozycja w fotografii kulinarnej - bezpłatne spotkanie online z Kingą Wójcicką

0

Autor: Redakcja Fotopolis

24 Lipiec 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Interesuje cię fotografia kulinarna? Weź udział w dzisiejszym internetowym spotkaniu z fotografką i stylistką Kingą Wójcicką.

Z okazji 10-lecia istnienia Akademia Nikona organizuje szereg bezpłatnych spotkań z fotografami. Oprócz tego wszyscy chętni mogą wziąć także udział w bezpłatnych spotkaniach Nikon Live, odbywających się w formie streamingów na platformach społecznościowych.

Najbliższe z nich odbędzie się już dzisiaj, a jego bohaterem będzie Kinga Wójcicka - fotografka i stylistka kulinarna, nauczycielka fotografii, wegetarianka, autorka bloga greenmorning.pl. Pracuje jako freelancer dla polskich i zagranicznych magazynów (nie tylko kulinarnych). Do tej pory tworzyła przepisy, stylizowała i fotografowała sesje kulinarne takich tytułów jak: „Voyage”, „Sweet Dreams”, „Plantes & Sante”, „Interiør Magazinet”, „Weranda”, „Weranda Country”, „Magazyn Gazety Wyborczej”, „Moje Gotowanie”.

fot. Kinga Wójcik

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się w środę, 24 lipca 2019 roku, o godzinie 19:00. Transmisja odbędzie się na stronie facebookowej wydarzenia.

Więcej informacji o spotkaniach z okazji 10-lecia istnienia Akademii Nikona znajdziecie pod adresem akademianikona.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Rusza kolejna edycja prestiżowego, organizowanego co dwa lata konkursu Nikon Photo Contest (2020-2021). Tematy przewodnie nadchodzącej edycji to łączność i...
0
1
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
31 października, w dniu urodzin fotografa, Fundacja Helmuta Newtona otworzy największą jak do tej pory plenerową wystawę, prezentującą przegląd jego...
3
0
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
W związku z sytuacją epidemiczną Sony Centre informuje o przełożeniu planowanych na ostatni tydzień października dniach otwartych.
28
0
Powiązane artykuły