Kompozycja w fotografii kulinarnej - bezpłatne spotkanie online z Kingą Wójcicką

Autor: Redakcja Fotopolis

24 Lipiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Interesuje cię fotografia kulinarna? Weź udział w dzisiejszym internetowym spotkaniu z fotografką i stylistką Kingą Wójcicką.

Z okazji 10-lecia istnienia Akademia Nikona organizuje szereg bezpłatnych spotkań z fotografami. Oprócz tego wszyscy chętni mogą wziąć także udział w bezpłatnych spotkaniach Nikon Live, odbywających się w formie streamingów na platformach społecznościowych.

Najbliższe z nich odbędzie się już dzisiaj, a jego bohaterem będzie Kinga Wójcicka - fotografka i stylistka kulinarna, nauczycielka fotografii, wegetarianka, autorka bloga greenmorning.pl. Pracuje jako freelancer dla polskich i zagranicznych magazynów (nie tylko kulinarnych). Do tej pory tworzyła przepisy, stylizowała i fotografowała sesje kulinarne takich tytułów jak: „Voyage”, „Sweet Dreams”, „Plantes & Sante”, „Interiør Magazinet”, „Weranda”, „Weranda Country”, „Magazyn Gazety Wyborczej”, „Moje Gotowanie”.

fot. Kinga Wójcik

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się w środę, 24 lipca 2019 roku, o godzinie 19:00. Transmisja odbędzie się na stronie facebookowej wydarzenia.

Więcej informacji o spotkaniach z okazji 10-lecia istnienia Akademii Nikona znajdziecie pod adresem akademianikona.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Pamięć „W” kadrze - ruszyła 6. edycja konkursu Fotograficznego Muzeum Powstania Warszawskiego.
Pamięć „W” kadrze - ruszyła 6. edycja konkursu Fotograficznego Muzeum Powstania Warszawskiego.
Ruszyła tegoroczna odsłona konkursu fotograficznego upamiętniającego Powstanie Warszawskie. Do wygrania 10 000 zł i vouchery do sklepów fotograficznych.
0
Lato z Phoenix - zapisz się na analogowy fotospacer
Lato z Phoenix - zapisz się na analogowy fotospacer
„Lato z Phoenix” to cykl fotospacerów pod znakiem fotografii analogowej, które odbędą się w 7 miastach Polski. Warsztaty, na których będzie można wypróbować najnowszy film Harman Phoenix 200...
0
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na spotkanie warsztatowe z utytułowanym fotoreporterem Mariuszem Foreckim, na którym opowie jak robić niebanalne zdjęcia i opowiadać historie w formie fotoreportaży....
5
Powiązane artykuły