edycja limitowana

Wszystkie artykuły z tagiem: "edycja limitowana" w serwisie fotopolis.pl:
Leica prezentuje limitowane odsłony swoich trzech stałek
Leica APO-Summaron-M 50 mm f/2 ASPH, Summaron-M 28mm f/5.6 i Summilux-M 28 mm f/1.4 ASPH to trzy obiektywy niemieckiego producenta, które teraz są dostępne w nowych limitowanych wersjach stylistycznych.
11 Lut 2019
Michał Chrzanowski
1
Leica M Monochrom (Typ 246) „Stealth Edition“ - limitowana odsłona aparatu, który świeci w ciemności
Leica zaprezentowała specjalną odsłonę monochromatycznego aparatu Leica M Monochrom. Limitowana wersja „Stealth Edition“ to między innymi czarny matowy korpus oraz oznaczenia, które zaświecą w ciemnościach - i to dosłownie.
9 Mar 2018
Michał Chrzanowski
3
Znamy ceny jubileuszowych edycji sprzętu Nikona
Na początku kwietnia producent zaprezentował jubileuszową kolekcję aparatów, obiektywów i akcesoriów, które trafiają na rynek z okazji 100-lecia istnienia firmy. Właśnie poznaliśmy ich ceny.
16 Cze 2017
Maciej Luśtyk
1
Kolekcjonerskie edycje sprzętu Nikona z okazji 100 rocznicy istnienia firmy
W tym roku Nikon obchodzi swoje setne urodziny. Z tej okazji firma wypuszcza serię kolekcjonerskich modeli aparatów i obiektywów w specjalnym wykończeniu. Oprócz tego szereg akcesoriów, między innymi Nikon 1 wykonany z kryształów Swarovskiego.
3 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
1
Leica M-P (Typ 240) “Grip” - pewny chwyt
Leica znana jest z wypuszczenia limitowanych edycji swoich aparatów. Niebawem pojawi się stworzona przy współpracy z artystą Rolfem Sachsem wersja kolekcjonerska, która charakteryzuje się wyjątkowym gripem.
14 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
Leica M-P doczekała się kolejnej limitowanej odsłony
Leica zaprezentowała specjalną edycję modelu M-P. Aparat charakteryzuje się wyjątkowym wykończeniem i tytanową konstrukcją. W zestawie znajdziemy także dwa obiektywy - również wykończone tytanem.
15 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Kolekcjonerska edycja z okazji stulecia Trioplana 100 mm f/2.8
Sto lat temu światło dzienne ujrzał obiektyw Trioplan 100 mm f/2.8. Dziś, z okazji setnej rocznicy powstania tej kultowej konstrukcji, firma Meyer-Optik-Görlitz zaprezentowała jej dwie limitowane odsłony.
21 Cze 2016
Michał Chrzanowski
0
Lomo'Instant Honolulu – wakacyjna odsłona popularnej serii
Lomo'Instant Honolulu to kolejna limitowana edycja popularnych aparatów natychmiastowych firmy Lomography. Nowa odsłona jest inspirowana plażami i kulturą surferów.
2 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Limitowana edycja „Magnum Contact Sheets” z podpisami fotografów
Magnum Contact Sheets to jedna z ciekawszych fotograficznych publikacji ostatnich lat. Teraz możecie ją kupić w limitowanej edycji z podpisami fotografów agencji.
18 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
Limitowana edycja Olympusa OM-D E-M10 II - znamy cenę
Dla wszystkich miłośników stylu, elegancji i funkcjonalności mamy dobrą wiadomość. Jest już dostępna w sprzedaży luksusowa wersja modelu OM-D E-M10 II.
1 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0