PeakDesign

Wszystkie artykuły z tagiem: "PeakDesign" w serwisie fotopolis.pl:
Peak Design Travel Line - systemowy plecak fotograficzny dostępny w polskiej sprzedaży
Najnowszy plecak Peak Design ma być wszystkim tym czego poszukują najbardziej wymagający fotografowie i podróżnicy. Duża pojemność, unikalny system przechowywania sprzętu i rzeczy osobistych, odporna i wytrzymała konstrukcja - to tylko kilka cech plecaka z najnowszej kolekcji Travel Line, która właśnie trafiła na polski rynek.
3 Gru 2018
Michał Chrzanowski
0
Peak Design pokazało systemowy plecak fotograficzny dla podróżnika
Najnowszy plecak Peak Design ma być wszystkim tym czego poszukują najbardziej wymagający fotografowie i podróżnicy. Duża pojemność, unikalny system przechowywania sprzętu i rzeczy osobistych, odporna i wytrzymała konstrukcja - to tylko kilka cech plecaka z najnowszej kolekcji Travel Line.
24 Lip 2018
Michał Chrzanowski
2
Peak Design bezpłatnie wymieni wadliwe zaczepy V3 na nową wersję Anchor V4
Ostatnio w sieci mogliśmy natrafić na komentarze o wadliwych zaczepach Anchor V3, gdzie cienka linka mocowania ulegała przetarciu. Teraz „wszyscy użytkownicy produktów z Anchor V3 mogą liczyć na otrzymanie bezpłatnego kompletu kotwic Anchor V4, w celu zastąpienia ich w posiadanych produktach“ - zaznacza producent.
12 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Peak Design Range Pouch - futerały nowej generacji
System funkcjonalnych akcesoriów firmy Peak Design doczekał się nowych reprezentantów. Zaprezentowana linia Range Pouch składa się z trzech konfigurowalnych futerałów, z czego największy z nich zmieści nawet profesjonalny zoom.
7 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Peak Design - nowe produkty na horyzoncie
Po dużym sukcesie modelu Everyday Messenger firma Peak Design zaprezentowała kolejne produkty z popularnej serii Everyday.
13 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Peak Design Everyday Messenger 13 - kompaktowy wymiar, duża funkcjonalność
Po dużym sukcesie modelu Everyday Messenger firma Peak Design postanowiła zaprezentować jego mniejszą i bardziej kompaktową wersję.
5 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Peak Design Everyday Messenger - torba fotograficzna nowej generacji
Firma Peak Design, znana z produkcji wygodnych uchwytów i klamer na aparaty postanowiła stworzyć torbę, która stanie się ostatecznym i kompletnym rozwiązaniem dla większości fotografów. Wykonana z nowoczesnych materiałów torba posiada wiele wygodnych rozwiązań, a producent oferuje dożywotnią gwarancję.
27 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
PeakDesign Capture v2 Standard
W sklepie Cyfrowe.pl pojawiła się nowa wersja uchwytu PeakDesign Capture v2 Standard. Uchwyt składa się z nakładki do paska i szybkozłączki mocowanej go gwintu statywowego aparatu.
10 Gru 2013
Michal Grzegorczyk
0