Peak Design Camera Cube V2 - nowa linia insertów do plecaków i toreb fotograficznych

Autor: Redakcja Fotopolis

7 Grudzień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Wkłady Camera Cube to jedne z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych produktów Peak Design. Teraz powstała ich nowa, ulepszona wersja, czyli Camera Cube V2!

Informacja prasowa:

Wkłady Camera Cube zostały zaprojektowane z myślą o plecakach i torbach Peak Design Travel Line. Są również świetnym uzupełnieniem do toreb i plecaków innych producentów, a w  połączeniu z paskiem Peak Design mogą pełnić funkcję samodzielnej torby. Pozwalają na idealną organizację Twojego sprzętu podczas podróży i nie tylko. Służą do przechowywania aparatu, dużej liczby obiektywów, kamery lub drona – słowem wszystkich urządzeń foto-wideo, które wykorzystujesz w swojej pracy.

Nowa, ulepszona wersja Camera Cube V2. Co ją wyróżnia?

 • Wkłady dostępne w pięciu różnych rozmiarach (X-Small, Small, S-Medium, Medium oraz Large).
 • Poszerzony otwór główny ułatwiający dostęp
 • Nowe wodoodporne zamki błyskawiczne Ultra Zips
 • Wodoodporna taśma na zewnętrznych szwach
 • Przeprojektowane wkładki wewnętrzne
 • Ulepszony materiał wewnętrzny
 • Uchwyt zewnętrzny 360 stopni
 • Waga mniejsza o 10-15%

Wkłady Camera Cube V2, podobnie jak w pierwszej wersji Camera Cube V1, mają w pełni otwieraną górną klapę oraz boczny dostęp po dwóch stronach wkładu. Zapewnia to szybki dostęp do sprzętu. Otwór główny został poszerzony w nowej wersji Camera Cube V2, dzięki czemu wyjmowanie sprzętu jest jeszcze wygodniejsze. Wkłady można montować wewnątrz plecaka Peak Design Travel Line za pomocą C-clip, który zapobiega przypadkowemu wypadnięciu wkładu z plecaka lub jego przesuwaniu się.

Bezpieczeństwo zapewniają również przegródki typu origami. Miękkie przegródki skutecznie absorbują wstrząsy i dają możliwość dostosowania układu wnętrza, pozwalając nawet na pionowe układanie przedmiotów jeden na drugim. Umożliwia to wykorzystanie maksimum pojemności wkładu oraz wygodne dopasowanie przegródek pod indywidualne potrzeby.

Wkłady są wyposażone również w zewnętrzny uchwyt i zewnętrzne pętle, które zapewniają pewny i bezpieczny transport. Nowa wersja Camera Cube V2 posiada uchwyt zewnętrzny 360 stopni - uchwyty po każdej stronie wkładu sprawiają, że korzystanie z wkładów jest jeszcze wygodniejsze.

Camera Cube V2, tak jak Camera Cube V1, są wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne nylonu 400D. Nowa wersja ma jednak dodatkowe ulepszenia, takie jak wodoodporne zamki błyskawiczne Ultra Zips oraz wodoodporną taśmę na zewnętrznych szwach. Dzięki temu sprzęt będzie bezpieczny nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Podczas podróży przenosimy wiele sprzętu fotograficznego i nie tylko, dlatego każda optymalizacja wagi bagażu jest istotna. Wkłady Camera Cube V2 wraz z przegrodami są teraz o 10-15% lżejsze niż w wersji V1.

Wkłady Camera Cube V2 są dostępne w pięciu różnych rozmiarach: X-Small, Small, S-Medium, Medium oraz Large. Nowe rozmiary (X-Small oraz S-Medium) świetnie sprawdzą się również do transportu bezlusterkowców lub dronów.

Ulepszenia wprowadzone do Camera Cube V2 sprawiają, że wkłady od Peak Design są jeszcze bardziej funkcjonalne. Transport sprzętu jest jeszcze wygodniejszy i bezpieczniejszy, a nowe rozmiary i przeprojektowane wkładki wewnętrzne pozwolą dopasować Camera Cube V2 do każdego sprzętu – również dronów i bezlusterkowców. Nowe wodoodporne elementy zwiększają bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych.

Cena i dostępność

Wkłady Peak Design Camera Cube V2 są już dostępne w sprzedaży w cenach:

 • Camera Cube V2 X-Small - 256 zł
 • Camera Cube V2 Small - 319 zł
 • Camera Cube V2 S-Medium - 369 zł
 • Camera Cube V2 Medium - 459 zł
 • Camera Cube V2 Large - 559 zł

Więcej szczegółów na ich temat oraz informację, gdzie można je kupić, znajdziesz na stronie peakdesign.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Na polski rynek trafiają nowe kable marki TetherTools. Ofertę po raz pierwszy wzbogacają modele z dwoma łamanymi końcówkami, a także 9-metrowy kabel USB-C z podwójnym wzmacniaczem...
5
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)