Obniżka cen produktów Peak Design

Autor: Redakcja Fotopolis

22 Luty 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Polski dystrybutor Peak Design informuje o wprowadzeniu stałej obniżki cen na produkty tej marki. Ceny zmalały średnio o 10% w stosunku do jesieni zeszłego roku.

W czasach inflacji co i rusz przecieramy oczy obserwując rosnące ceny sprzętu. Tym bardziej cieszy informacja, że niektórzy dystrybutorzy reagują na pozytywne sygnały płynące z rynku. O obniżce cen poinformował właśnie dystrybutor marki Peak Design.

Informacja prasowa:

Z wielką przyjemnością informujemy, że w ostatnich tygodniach obniżyliśmy ceny wszystkich produktów marki Peak Design w polskiej sieci dystrybucyjnej.

W 2022 roku zawirowania na rynkach i ogólna, trudna sytuacja makroekonomiczna na świecie, powodowała bardzo duże wzrosty kursu dolara amerykańskiego. Osiągał on rekordowe wartości w stosunku do polskiego złotego, od którego uzależnione są ceny produktów marki Peak Design.

W ostatnim okresie kurs dolara znacząco się obniżył, co umożliwiło nam podjąć decyzję o korekcie cen Peak Design. Tym samym dzisiaj możemy poinformować, że obniżyliśmy ceny wszystkich produktów marki. Oznacza to, że aktualne ceny w sklepach powinny być niższe średnio o 10% od poziomu cen z IV kwartału ubiegłego roku. 

Produkty Peak Design znajdziecie w dobrych sklepach fotograficznych na terenie całej Polski. Szczegółowa lista sklepów znajduję się TUTAJ.

Zapraszamy na zakupy!   

Sansa Europe Sp. z o.o. - Wyłączny dystrybutor Peak Design w Polsce.

O marce Peak Design

Peak Design to producent najwyższej jakości sprzętu dla kreatywnych fotografów, podróżników i poszukiwaczy przygód.

Peak Design wierzy, że gdziekolwiek fotografujesz i cokolwiek robisz, Twój aparat powinien być zawsze pod ręką, a wykorzystywane akcesoria muszą być funkcjonalne, niewielkich rozmiarów, szybkie i niezwykle wygodne w użyciu. Ta idea jest nieodzowna w projektach Peak Design, projektach produktów, które mają sprawiać, że Twoja codzienna praca z aparatem, fotograficzna wyprawa, czy weekendowa wycieczka będzie jeszcze przyjemniejsza.

W ofercie Peak Design znajdziesz produkty dla pasjonatów fotografii i filmowania (paski, uchwyty, torby, statywy), podróży (torby i plecaki z modułowym system wkładów i pokrowców) oraz użytkowników smartfonów (etui, uchwyty do mocowania na rowerach i motocyklach z opatentowanym systemem szybkiego przypinania i odpinania telefonu SlimLimk oraz inne akcesoria).

Peak Design to oferta produktów, które powstają z pasji, są niezwykle funkcjonalne i których najwyższa jakość jest potwierdzona wieczystą gwarancją, a wszystko to, przy zachowaniu najwyższej dbałości o środowisko naturalne i zachowaniu neutralności klimatycznej.

Więcej informacji: peakdesign.pl

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Mac Pro i Mac Studio oraz MacBook Air 15,3”  - nowe komputery Apple podnoszą poprzeczkę wydajności i mobilności
Mac Pro i Mac Studio oraz MacBook Air 15,3” - nowe komputery Apple podnoszą poprzeczkę wydajności...
Apple przedstawia M2 Ultra - nową generację procesora i wprowadza do oferty trzy nowe komputery: stacje robocze Mac Pro i Mac Studio oraz nowy laptop MacBooka Air z 15,3-calowym wyświetlaczem
1
Shimoda - nowe specjalistyczne plecaki dla najbardziej wymagających
Shimoda - nowe specjalistyczne plecaki dla najbardziej wymagających
Shimoda to seria wyprawowych plecaków fotograficznych dla najbardziej wymagających użytkowników. W sezonie 2023 firma wprowadza szereg nowości, wśród których znajdziecie nowe modele plecaków,...
42
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn wprowadza do sprzedaży baterie z nowej linii Ultimate, będące najwydajniejszymi na rynku zamiennikami akumulatorów LP-E6NH, EN-EL15C, NP-W235 oraz BLX-1. Nowe baterie...
4
Powiązane artykuły