Peak Design - nowe torby i plecaki podróżne (2022)

Autor: Maciej Luśtyk

9 Luty 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Znany producent akcesoriów rozszerza swoją ofertę plecaków i toreb wyprawowych o nowe modele. W sumie w ofercie pojawiło się 15 nowych produktów.

W ostatnich latach Peak Design poszerzyło swoje ofertę o bardziej uniwersalne, nie stricte fotograficzne torby i plecaki. Nie oznacza to oczywiście, że nie można z nich w ten sposób korzystać - modułowe inserty producenta możemy zaadaptować praktycznie do każdej konstrukcji PD. Przykładem takich akcesoriów jest linia Peak Design Travel, która właśnie rozrosła się w sumie o 15 nowych modeli.

Mniejszy plecak i większa torba - na małe i duże podróże

Głównymi i prawdopodobnie najciekawszymi nowościami, są nowe warianty pojemnościowe plecaka Travel Backpack i torby Travel Duffel. W przypadku tego pierwszego ofertę wzbogaca nieco mniejszy 30-litrowy model, który może jednak okazać się dokładnie tym, czego możemy potrzebować na niedługie wycieczki w plener czy city breaki.

W przypadku torby Travel Duffel otrzymujemy większy, 65-litrowy wariant, który przy akompaniamencie różnych wygodnych rozwiązań producenta ma szansę okazać się jedną z najwygodniejszych toreb podróżnych na rynku.

Peak Design Packable Tote - gdy torba ma służyć po prostu do przenoszenia

Oprócz tego ofertę wzbogaca zupełnie nowa lekka, zwijana i zamykana torba „zakupowa” Packable Tote, która swoją drogą wyposażona w dodatkowy insert może stać się ciekawą opcją na torbę fotograficzną dla kobiet, które nie muszą mieć błyskawicznego dostępu do sprzętu a po prostu potrzebują wygodnego rozwiązania do przenoszenia go z miejsca na miejsce.

Pozostałymi nowościami są różnego rodzaju pomniejsze futerały na akcesoria i nowe kolory insertów (niestety nie tych fotograficznych).

Więcej informacji o nowych torbach i plecakach znajdziecie na stronie peakdesign.com.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Loupedeck Live S - prosty streaming i tworzenie treści
Loupedeck Live S - prosty streaming i tworzenie treści
Strumieniuj swoje najlepsze treści, łącz się z publiką, bez wysiłku dostosuj dźwięk i zarządzaj codziennymi zadaniami związanymi z produktywnością za pomocą jednego prostego i łatwego w użyciu...
6
Rode VideoMicro II - lepszy dźwięk, tak samo miniaturowa forma
Rode VideoMicro II - lepszy dźwięk, tak samo miniaturowa forma
7 lat po premierze pierwowzoru, Rode aktualizuje jeden ze swoich najmniejszych mikrofonów. Model VideoMicro II oferuje nowy system zawieszenia i przeprojektowaną...
6
Od kieszonkowych oświetlaczy po głowice plenerowe - nowe lampy LED w ofercie Fomei
Od kieszonkowych oświetlaczy po głowice plenerowe - nowe lampy LED w ofercie Fomei
Katalog oświetlenia LED-owego Fomei powiększył się o 3 nowe ciekawe modele. Fomei LED 52D i 23D to wszechstronne, niewielkie panele oświetleniowe. Z kolei Fomei LED...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)