Peak Design - nowe torby i plecaki podróżne (2022)

Autor: Maciej Luśtyk

9 Luty 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Znany producent akcesoriów rozszerza swoją ofertę plecaków i toreb wyprawowych o nowe modele. W sumie w ofercie pojawiło się 15 nowych produktów.

W ostatnich latach Peak Design poszerzyło swoje ofertę o bardziej uniwersalne, nie stricte fotograficzne torby i plecaki. Nie oznacza to oczywiście, że nie można z nich w ten sposób korzystać - modułowe inserty producenta możemy zaadaptować praktycznie do każdej konstrukcji PD. Przykładem takich akcesoriów jest linia Peak Design Travel, która właśnie rozrosła się w sumie o 15 nowych modeli.

Mniejszy plecak i większa torba - na małe i duże podróże

Głównymi i prawdopodobnie najciekawszymi nowościami, są nowe warianty pojemnościowe plecaka Travel Backpack i torby Travel Duffel. W przypadku tego pierwszego ofertę wzbogaca nieco mniejszy 30-litrowy model, który może jednak okazać się dokładnie tym, czego możemy potrzebować na niedługie wycieczki w plener czy city breaki.

W przypadku torby Travel Duffel otrzymujemy większy, 65-litrowy wariant, który przy akompaniamencie różnych wygodnych rozwiązań producenta ma szansę okazać się jedną z najwygodniejszych toreb podróżnych na rynku.

Peak Design Packable Tote - gdy torba ma służyć po prostu do przenoszenia

Oprócz tego ofertę wzbogaca zupełnie nowa lekka, zwijana i zamykana torba „zakupowa” Packable Tote, która swoją drogą wyposażona w dodatkowy insert może stać się ciekawą opcją na torbę fotograficzną dla kobiet, które nie muszą mieć błyskawicznego dostępu do sprzętu a po prostu potrzebują wygodnego rozwiązania do przenoszenia go z miejsca na miejsce.

Pozostałymi nowościami są różnego rodzaju pomniejsze futerały na akcesoria i nowe kolory insertów (niestety nie tych fotograficznych).

Więcej informacji o nowych torbach i plecakach znajdziecie na stronie peakdesign.com.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox prezentuje nowe akcesorium, które zamieni lampy AD200 i AD200 Pro w lampę typu ring flash. To lżejsza alternatywa dla samodzielnej lampy AR400.
4
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
Nowe monitory BenQ oferują rozdzielczość 4K na dużych 27- i 32-calowych matrycach, zachowując przystępną cenę i oferując szereg funkcji dodatkowych.
4
Profoto Connect Pro - nowy, rozbudowany wyzwalacza lamp systemu AirX
Profoto Connect Pro - nowy, rozbudowany wyzwalacza lamp systemu AirX
„Profoto Connect Pro to więcej niż pilot. To centralny układ nerwowy każdej sesji gdyż to przez niego wszystko przepływa” - pisze producent o nowym, wielofunkcyjnym...
3
Powiązane artykuły