Peak Design - nowe torby i plecaki podróżne (2022)

Autor: Maciej Luśtyk

9 Luty 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Znany producent akcesoriów rozszerza swoją ofertę plecaków i toreb wyprawowych o nowe modele. W sumie w ofercie pojawiło się 15 nowych produktów.

W ostatnich latach Peak Design poszerzyło swoje ofertę o bardziej uniwersalne, nie stricte fotograficzne torby i plecaki. Nie oznacza to oczywiście, że nie można z nich w ten sposób korzystać - modułowe inserty producenta możemy zaadaptować praktycznie do każdej konstrukcji PD. Przykładem takich akcesoriów jest linia Peak Design Travel, która właśnie rozrosła się w sumie o 15 nowych modeli.

Mniejszy plecak i większa torba - na małe i duże podróże

Głównymi i prawdopodobnie najciekawszymi nowościami, są nowe warianty pojemnościowe plecaka Travel Backpack i torby Travel Duffel. W przypadku tego pierwszego ofertę wzbogaca nieco mniejszy 30-litrowy model, który może jednak okazać się dokładnie tym, czego możemy potrzebować na niedługie wycieczki w plener czy city breaki.

W przypadku torby Travel Duffel otrzymujemy większy, 65-litrowy wariant, który przy akompaniamencie różnych wygodnych rozwiązań producenta ma szansę okazać się jedną z najwygodniejszych toreb podróżnych na rynku.

Peak Design Packable Tote - gdy torba ma służyć po prostu do przenoszenia

Oprócz tego ofertę wzbogaca zupełnie nowa lekka, zwijana i zamykana torba „zakupowa” Packable Tote, która swoją drogą wyposażona w dodatkowy insert może stać się ciekawą opcją na torbę fotograficzną dla kobiet, które nie muszą mieć błyskawicznego dostępu do sprzętu a po prostu potrzebują wygodnego rozwiązania do przenoszenia go z miejsca na miejsce.

Pozostałymi nowościami są różnego rodzaju pomniejsze futerały na akcesoria i nowe kolory insertów (niestety nie tych fotograficznych).

Więcej informacji o nowych torbach i plecakach znajdziecie na stronie peakdesign.com.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania przywraca na rynek kolejny klasyczny materiał światłoczuły. Tym razem to film P33 - unowocześniony negatyw bazujący na formule z I połowy XX wieku.
2
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Next77, wyłączny dystrybutor marki Quadralite zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w Warszawie 29 lutego w sklepie Fotoforma!
6
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Seria "crossbody" od producenta toreb i plecaków dla fotografów to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mobilnego centrum organizacji rzeczy osobistych. Saszetki Wandrd X1 to...
12
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)