Peak Design - nowe torby i plecaki podróżne (2022)

Autor: Maciej Luśtyk

9 Luty 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Znany producent akcesoriów rozszerza swoją ofertę plecaków i toreb wyprawowych o nowe modele. W sumie w ofercie pojawiło się 15 nowych produktów.

W ostatnich latach Peak Design poszerzyło swoje ofertę o bardziej uniwersalne, nie stricte fotograficzne torby i plecaki. Nie oznacza to oczywiście, że nie można z nich w ten sposób korzystać - modułowe inserty producenta możemy zaadaptować praktycznie do każdej konstrukcji PD. Przykładem takich akcesoriów jest linia Peak Design Travel, która właśnie rozrosła się w sumie o 15 nowych modeli.

Mniejszy plecak i większa torba - na małe i duże podróże

Głównymi i prawdopodobnie najciekawszymi nowościami, są nowe warianty pojemnościowe plecaka Travel Backpack i torby Travel Duffel. W przypadku tego pierwszego ofertę wzbogaca nieco mniejszy 30-litrowy model, który może jednak okazać się dokładnie tym, czego możemy potrzebować na niedługie wycieczki w plener czy city breaki.

W przypadku torby Travel Duffel otrzymujemy większy, 65-litrowy wariant, który przy akompaniamencie różnych wygodnych rozwiązań producenta ma szansę okazać się jedną z najwygodniejszych toreb podróżnych na rynku.

Peak Design Packable Tote - gdy torba ma służyć po prostu do przenoszenia

Oprócz tego ofertę wzbogaca zupełnie nowa lekka, zwijana i zamykana torba „zakupowa” Packable Tote, która swoją drogą wyposażona w dodatkowy insert może stać się ciekawą opcją na torbę fotograficzną dla kobiet, które nie muszą mieć błyskawicznego dostępu do sprzętu a po prostu potrzebują wygodnego rozwiązania do przenoszenia go z miejsca na miejsce.

Pozostałymi nowościami są różnego rodzaju pomniejsze futerały na akcesoria i nowe kolory insertów (niestety nie tych fotograficznych).

Więcej informacji o nowych torbach i plecakach znajdziecie na stronie peakdesign.com.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Shimoda - nowe specjalistyczne plecaki dla najbardziej wymagających
Shimoda - nowe specjalistyczne plecaki dla najbardziej wymagających
Shimoda to seria wyprawowych plecaków fotograficznych dla najbardziej wymagających użytkowników. W sezonie 2023 firma wprowadza szereg nowości, wśród których znajdziecie nowe modele plecaków,...
42
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn Ultimate 2400 mAh USB-C - zamienniki wydajniejsze niż baterie natywne
Mathorn wprowadza do sprzedaży baterie z nowej linii Ultimate, będące najwydajniejszymi na rynku zamiennikami akumulatorów LP-E6NH, EN-EL15C, NP-W235 oraz BLX-1. Nowe baterie...
4
Newell RGB Kathi II - zaawansowany miecz świetlny LED w świetnej cenie
Newell RGB Kathi II - zaawansowany miecz świetlny LED w świetnej cenie
Newel prezentuje kolejną generację miecza LED. Główne nowości to płynna regulacja temperatury i koloru, więcej efektów specjalnych oraz mocniejsza bateria, która pozwoli na 70 minut...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)