Peak Design, Synco i 3 Legged Thing - atrakcyjne promocje z okazji Black Week

Autor: Redakcja Fotopolis

22 Listopad 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Sansa, dystrybutor marek Peak Design, Synco i 3 Legged Thing informuje o obniżkach cen. Produkty tych trzech marek można będzie kupić nawet 20% taniej.

Materiał partnera

Akcesoria Peak Design taniej z okazji Black Week

Z okazji Black Week 2022 wszystkie produkty marki Peak Design dostępne są z rabatami sięgającymi 20%. Taniej można zatem kupić flagowe statywy z serii Travel, paski szybkiego montażu, uchwyty Capture oraz plecaki, torby, organizery i inne cenione akcesoria Peak Design.

Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść na stronę peakdesign.pl/black-week, wybrać interesujący nas produkt i kupić go w wybranym z listy sklepie.

Promocja Black Week 2022 na produkty Peak Design obowiązuje od 21 do 27 listopada 2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Lista wszystkich produktów objętych promocją dostępna jest na stronie peakdesign.pl/black-week

Synco Black Week - kup taniej mikrofony i akcesoria do rejestracji dźwięku

Mikrofony bezprzewodowe, shotguny, mikrofony smartfonowe, kierunkowe czy krawatowe - wszystkie produkty marki Synco dla amatorów i profesjonalistów z okazji Black Week 2022 będzie można kupić taniej.

W promocji Synco Black Week wszystkie produkty objęte są 15% rabatem.

Rabaty obowiązują od 21 do 27 listopada 2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Pełna lista sprzętu dostępna jest na stronie syncoaudio.pl

Promocja na statywy 3 Legged Thing + L-Bracket gratis

Promocjami z okazji Black Week zostały objęte także statywy 3 Legged Thing. Modele tej cenionej marki można będzie kupić 15% taniej.

Na dodatek, kupując statyw objęty promocją, wystarczy dopłacić 1 zł, by odebrać funkcjonalny uchwyt typu L-Bracket, który w regularnej sprzedaży kosztuje blisko 200 zł. QR11-LC został zaprojektowany tak, aby pasował do większości aparatów i umożliwiał bezproblemowe, bezwysiłkowe przełączanie pomiędzy ustawieniem poziomym i pionowym aparatu.

Promocja na na statywy 3 Legged Thing obowiązuje od 21 do 27 listopada 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Lista modeli dostępna jest na stronie 3lt.pl/black-week

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania P33 - nowy czarno-biały film na bazie powojennej formuły
Film Ferrania przywraca na rynek kolejny klasyczny materiał światłoczuły. Tym razem to film P33 - unowocześniony negatyw bazujący na formule z I połowy XX wieku.
1
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Dzień otwarty z marką Quadralite w sklepie Fotoforma
Next77, wyłączny dystrybutor marki Quadralite zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w Warszawie 29 lutego w sklepie Fotoforma!
6
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Seria "crossbody" od producenta toreb i plecaków dla fotografów to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mobilnego centrum organizacji rzeczy osobistych. Saszetki Wandrd X1 to...
12
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)