Mariusz Forecki

Wszystkie artykuły z tagiem: "Mariusz Forecki" w serwisie fotopolis.pl:
Warsztaty street photo "Na granicy" z Mariuszem Foreckim
Trwają zapisy na Warsztaty street photo "Na granicy" z Mariuszem Foreckim, które odbędą się w dniach 8-10 lutego 2013 na granicy polsko-niemieckiej, w Łęknicy (woj. lubuskie). Warsztaty skierowane są do osób interesujących się fotografią reportażową, street photo i dokumentalną, bez względu na stopień zaawansowania.
16 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0
Książka Mariusza Foreckiego "W pracy"
Nakładem Związku Polskich Artystów Fotografików Okręgu Wielkopolskiego ukazała się nowa książka Mariusza Foreckiego zatytułowana "W pracy". Na 192 stronach znajdziecie zdjęcia opowiadające o przenikaniu się życia codziennego z pracą oraz teksty Jarosława Urbańskiego, Piotra Gajdzińskiego i Michała Sity. Polecamy!
11 Gru 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Kolekcja Wrzesińska" na iPada
Nakładem wydawnictwa 5shots ukazały się trzy nowe pozycje na iPada. Są to trzy części legendarnej "Kolekcji Wrzesińskiej", w których znajdziemy fotografie Bogdana Konopki, Andrzeja Jerzego Lecha i Mariusza Foreckiego.
24 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Kolekcja wrzesińska" w Poznaniu
Do 27 października w Poznaniu można oglądać całą Kolekcję Wrzesińską. W Galerii Miejskiej Arsenał swoje prace pokaże Bogdan Konopka, w Pawilonie NOWA GAZOWNIA - Andrzej Jerzy Lech (tylko do 23 października), a w Galerii EGO - Mariusz Forecki. Wystawy odbywają się w ramach Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii.
23 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
Album "I love Poland" w AppStore
W AppStore pojawił się album fotograficzny Mariusza Foreckiego "I love Poland", który dostępny jest w wersji na iPada. Książka jest zbiorem czarno-białych zdjęć pokazujących codzienne życie w czasie najważniejszych przemian w Polsce w latach 1986-2012.
17 Wrz 2012
Marcin Grabowiecki
0
Premiera albumu Mariusza Foreckiego "Kolekcja wrzesińska 2011"
Nakładem Wydawnictwa Kropka ukazał się album Mariusza Foreckiego zatytułowany "Kolekcja wrzesińska 2011". To kolejna, po wydawnictwach z pracami Bogdana Konopki i Andrzeja Jerzego Lecha, monograficzna publikacja poświęcona Wrześni.
6 Lip 2012
Marcin Grabowiecki
0
Mariusz Forecki - wystawa "Pop_Kultura_Pracy" w Warszawie
Najnowszy projekt fotograficzny Mariusza Foreckiego, zrealizowany dzięki stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, zostanie zaprezentowany w najbliższy wtorek, 17 kwietnia na wystawie w warszawskiej Fabryce Trzciny. Wernisaż rozpocznie się o godz. 19:00, znany z poczucia humoru autor przygotowuje specjalne atrakcje.
16 Kwi 2012
Marcin Grabowiecki
0
Pracownia fotografii dokumentalnej z Mariuszem Foreckim w Gliwicach
Mariusz Forecki poprowadzi roczny, autorski warsztat mistrzowski. Spotkania będą się odbywać w Gliwicach. Ich celem jest stworzenie zestawu, który można dołączyć do portfolio, teczki prac do szkoły fotograficznej, prezentacji multimedialnej, bądź materiału gotowego do publikacji.
25 Sty 2012
Marcin Grabowiecki
0
Polska Mariusza Foreckiego w Siedlcach
Już jutro, 6 października o godz. 18:00 w Galerii Fotografii FOKUS w Siedlcach odbędzie się wernisaż wystawy Mariusza Foreckiego "I love Poland". Autor zajmuje się dokumentacją zmian zachodzących w Polsce po 1989 roku. Wystawę będzie można oglądać do 4 listopada. Polecamy!
5 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Mariuszem Foreckim oraz Arkiem Golą w Gliwicach
Zapraszamy do gliwickiej Czytelni Sztuki na spotkanie warsztatowe z fotografią dokumentalno-socjologiczną, które odbędzie się w piątek, 16 września o godz. 16:30. Poprowadzą je: Mariusz Forecki i Arek Gola. Jest to część projektu "Balcerek", którego celem jest udokumentowanie ginącego fenomenu gliwickiego targowiska.
9 Wrz 2011
Marcin Grabowiecki
0