Album "I love Poland" w AppStore

0
Marcin Grabowiecki
17 Wrzesień 2012
Artykuł na: minutę
W AppStore pojawił się album fotograficzny Mariusza Foreckiego "I love Poland", który dostępny jest w wersji na iPada. Książka jest zbiorem czarno-białych zdjęć pokazujących codzienne życie w czasie najważniejszych przemian w Polsce w latach 1986-2012.

Album "I love Poland" z fotografiami Mariusza Foreckiego ukazał się w wersji na iPada. Możemy go kupić w AppStore za 4,99 euro.

Album "I love Poland" jest zbiorem 166 niezwykłych, czarno-białych zdjęć pokazujących codzienne życie w czasie najważniejszych przemian w Polsce w latach 1986-2012 - obalenie komunizmu, budowanie nowej demokracji i gospodarki. Są unikatową dokumentacją zmian, które zaszły wówczas w Europie Środkowej i Wschodniej. Dopełnieniem fotografii jest krótki film o autorze zdjęć i teksty opisujące w barwny sposób polską rzeczywistość, autorstwa dwóch cenionych naukowców z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

"I love Poland" inauguruje serię wydawniczą, na którą złożą się albumy fotograficzne związane tematycznie z Europą Środkowo-Wschodnią.

Szczegóły na stronie: www.5shotsmagazine.com/wydawnictwo.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji...
Reportaże o uchodźcach, osobach starszych, Wielkim Tygodniu na Sycylii, handlu ludźmi we Włoszech, ruchu Glitter Confusion, niepełnosprawnym kulturyście oraz podróży...
13
0
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Peak Design Travel Tripod to jeden z najciekawszych statywów ostatnich lat. Okazuje się, że ktoś próbuje wykorzystać popularność projektu w serwisie Kickstarter (ponad...
17
0
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Jedno krzesło, tysiące zdjęć. Od wyposażenia werand majętnych obywateli do symbolu ruchu Czarnych Panter w ciągu stu lat.
10
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)