Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Album "I love Poland" w AppStore

0

Autor: Marcin Grabowiecki

17 Wrzesień 2012
Artykuł na: 4-5 minut
W AppStore pojawił się album fotograficzny Mariusza Foreckiego "I love Poland", który dostępny jest w wersji na iPada. Książka jest zbiorem czarno-białych zdjęć pokazujących codzienne życie w czasie najważniejszych przemian w Polsce w latach 1986-2012.

Album "I love Poland" z fotografiami Mariusza Foreckiego ukazał się w wersji na iPada. Możemy go kupić w AppStore za 4,99 euro.

Album "I love Poland" jest zbiorem 166 niezwykłych, czarno-białych zdjęć pokazujących codzienne życie w czasie najważniejszych przemian w Polsce w latach 1986-2012 - obalenie komunizmu, budowanie nowej demokracji i gospodarki. Są unikatową dokumentacją zmian, które zaszły wówczas w Europie Środkowej i Wschodniej. Dopełnieniem fotografii jest krótki film o autorze zdjęć i teksty opisujące w barwny sposób polską rzeczywistość, autorstwa dwóch cenionych naukowców z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

"I love Poland" inauguruje serię wydawniczą, na którą złożą się albumy fotograficzne związane tematycznie z Europą Środkowo-Wschodnią.

Szczegóły na stronie: www.5shotsmagazine.com/wydawnictwo.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Organizatorzy poinformowali o bezterminowym zawieszeniu targów sprzętu foto i wideo Photokina w Kolonii. Powód: "spadki na rynku obrazowania”.
31
1
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Zdjęcie ranionego fotoreportera Tygodnika Solidarność Tomasza Gutrego 11 listopada 2020 roku błyskawicznie obiegło wszystkie media. Postrzelony fotograf będzie domagać...
111
0
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Zła wiadomość dla wszystkich, którzy zawierzyli w dożywotnią, nieimitowaną przestrzeń dyskową oferowaną przez aplikację Zdjęcia Google. Od czerwca przyszłego...
34
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)