Album "I love Poland" w AppStore

0

Autor: Marcin Grabowiecki

17 Wrzesień 2012
Artykuł na: minutę
W AppStore pojawił się album fotograficzny Mariusza Foreckiego "I love Poland", który dostępny jest w wersji na iPada. Książka jest zbiorem czarno-białych zdjęć pokazujących codzienne życie w czasie najważniejszych przemian w Polsce w latach 1986-2012.

Album "I love Poland" z fotografiami Mariusza Foreckiego ukazał się w wersji na iPada. Możemy go kupić w AppStore za 4,99 euro.

Album "I love Poland" jest zbiorem 166 niezwykłych, czarno-białych zdjęć pokazujących codzienne życie w czasie najważniejszych przemian w Polsce w latach 1986-2012 - obalenie komunizmu, budowanie nowej demokracji i gospodarki. Są unikatową dokumentacją zmian, które zaszły wówczas w Europie Środkowej i Wschodniej. Dopełnieniem fotografii jest krótki film o autorze zdjęć i teksty opisujące w barwny sposób polską rzeczywistość, autorstwa dwóch cenionych naukowców z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

"I love Poland" inauguruje serię wydawniczą, na którą złożą się albumy fotograficzne związane tematycznie z Europą Środkowo-Wschodnią.

Szczegóły na stronie: www.5shotsmagazine.com/wydawnictwo.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Jay-Z pozywa fotografa za sprzedaż zdjęć z sesji do jego pierwszej płyty
Jay-Z pozywa fotografa za sprzedaż zdjęć z sesji do jego pierwszej płyty
Jonathan Mannion to znany amerykański fotograf związany z kultura Hiphopową, który m.in. sprzedaje produkty ze swoimi zdjęciami. Teraz znany...
0
0
Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok w sprawie Gazety Polskiej - tygodnik umieścić ma przeprosiny na okładce
Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok w sprawie Gazety Polskiej - tygodnik umieścić ma przeprosiny na...
Po 4 latach sprawa głośnego fotomontażu na okładce Gazety Polskiej wreszcie dobiega końca. Sąd drugiej instancji podtrzymał wyrok podtrzymał wyrok z listopada 2020.
0
1
Siła backupu - Fujifilm odmawia zapłaty haraczu hakerom
Siła backupu - Fujifilm odmawia zapłaty haraczu hakerom
Na początku czerwca serwery Fujifilm padły ofiarą hakerów. Co sobie jednak myśleli atakując jednego z najważniejszych graczy rynku backupu?
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)