Warsztaty street photo "Na granicy" z Mariuszem Foreckim

Autor: Marcin Grabowiecki

16 Styczeń 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Trwają zapisy na Warsztaty street photo "Na granicy" z Mariuszem Foreckim, które odbędą się w dniach 8-10 lutego 2013 na granicy polsko-niemieckiej, w Łęknicy (woj. lubuskie). Warsztaty skierowane są do osób interesujących się fotografią reportażową, street photo i dokumentalną, bez względu na stopień zaawansowania.

Weekendowe warsztaty street photo "Na granicy" to autorski warsztat mistrzowski z czołowym polskim dokumentalistą - Mariuszem Foreckim. Warsztaty odbędą się na granicy Polski i Niemiec. Będziemy fotografować przygotowania i wielką, barwną paradę karnawałową w Bad Muskau. Zobaczymy, jak działa największe w Polsce targowisko na zachodniej granicy. Zastanowimy się, jak znaleźć fotograficzny temat i jak go dalej realizować. Dowiemy się, jakim sprzętem najlepiej pracować, a na wykładzie zobaczymy, jak inni radzą sobie z opowiadaniem fotograficznych historii - zapowiadają organizatorzy. Warsztaty przygotowane dla osób interesujących się fotografią reportażową, street photo i dokumentalną. Do udziału zaproszenie są zarówno początkujący, jak i zaawansowani fotografowie.

fot. Mariusz Forecki

Mariusz Forecki jest absolwentem Instytutu Fotografii Twórczej (ITF) Uniwersytetu Śląskiego w Opawie (Czechy). Interesuje się fotografią społeczną, dokumentuje zmiany zachodzące w Polsce od 1990 roku. Zrealizował wiele projektów fotograficznych, m.in. "Nowe religie w Polsce - wyznawcy Kryszny", "Nowy, wspaniały świat", "Barwy władzy", "Poza Rajem", "Okruchy Dnia", "BlueBox". Często fotografował na terenach byłego ZSRR (Armenia, Białoruś, Czeczenia, Dagestan, Litwa, Ukraina). Jest pomysłodawcą magazynu fotografii dokumentalnej 5klatek.pl. www.forecki.pl

Cena obejmuje noclegi (8-10 luty 2013) w hotelu w Łęknicy (woj. lubuskie), do dyspozycji pokoje 3-4 osobowe. Na życzenie (za dopłatą) możliwość noclegu w pokojach 1- lub 2-osobowych. Wyżywienie (obiad/kolacja) oraz dojazd we własnym zakresie, śniadanie wliczone w cenę noclegu. Startujemy w piątek 8 lutego po godzinie 19.00 w Łęknicy. Należy zabrać ze sobą laptopa (czytnik kart) w celu prezentacji zdjęć realizowanych w trakcie warsztatów.

Cena: 550 zł. Ilość miejsc ograniczona!

Informacje i zapisy na stronie www.blackbook.pl

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Filtry w fotografii krajobrazu – jakie wybrać podpowiada Kuba Witos
Filtry w fotografii krajobrazu – jakie wybrać podpowiada Kuba Witos
Jaki system sprawdzi się najlepiej, jak łączyć ze sobą filtry różnego typu i jaki zestaw powinien skompletować amator fotografii górskiej? Zapytaliśmy o to doświadczonego pejzażystę.
23
Powtórki nie będzie, czyli jak fotografować sport radzi Łukasz Skwiot
Powtórki nie będzie, czyli jak fotografować sport radzi Łukasz Skwiot
Jak nadążyć za dynamiczną akcją i robić lepsze zdjęcia na boisku, bieżni lub torze? Zapytaliśmy o to Łukasza Skwiota, zawodowego fotografa sportu.
57
Odkryj tajemnice koloru, by robić jeszcze lepsze zdjęcia
Odkryj tajemnice koloru, by robić jeszcze lepsze zdjęcia
Czy wiesz jak na widza oddziałuje kolor? Podpowiadamy, jak tworzyć mocne ujęcia wykorzystując zasady dobierania barw.
29
Powiązane artykuły