Spotkanie z Mariuszem Foreckim w Gliwicach

Gliwicka galeria BlackBook zaprasza w czwartek, 10 grudnia na spotkanie z Mariuszem Foreckim. Związane jest ono z premierą albumu "I love Poland".
fot. Mariusz Forecki
Gliwicka galeria BlackBook zaprasza na spotkanie autorskie z Mariuszem Foreckim. Spotkanie związane jest z premierą albumu "I love Poland", który będzie zaprezentowany podczas spotkania. Na wieczór autorski zapraszamy 10 grudnia 2009 roku o godzinie 19:00 do galerii na ulicy Plebańskiej 16 w Gliwicach.

O Mariuszu Foreckim możemy przeczytać na stronie poświęconej projektowi, która znajduje się pod adresem www.polska1989.pl. Wyjątkową okazją będzie możliwość spotkania z autorem oraz sposobność nabycia albumu, który jest wydawnictwem bibliofilskim. Galeria BlackBook przygotowała również niespodzianki dla przybyłych gości.

Inauguracja galerii nastąpiła w kwietniu 2008 roku. Powstanie galerii było pretekstem do spotkań oraz działań wspierających upowszechnianie świadomości fotograficznej. Charakter galerii jest otwarty na gatunki fotograficzne. Chętnych do odwiedzenia galerii prosimy o kontakt telefoniczny: 697 29 24 29.

Spotkanie z Mariuszem Foreckim
Termin: 10.12, godz. 19:00

Galeria BlackBook
ul. Plebańska 16
Gliwice
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
5