Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Spotkanie z Mariuszem Foreckim w Gliwicach

0

Autor: Marcin Grabowiecki

3 Grudzień 2009
Artykuł na: 4-5 minut
Gliwicka galeria BlackBook zaprasza w czwartek, 10 grudnia na spotkanie z Mariuszem Foreckim. Związane jest ono z premierą albumu "I love Poland".
fot. Mariusz Forecki

Gliwicka galeria BlackBook zaprasza na spotkanie autorskie z Mariuszem Foreckim. Spotkanie związane jest z premierą albumu "I love Poland", który będzie zaprezentowany podczas spotkania. Na wieczór autorski zapraszamy 10 grudnia 2009 roku o godzinie 19:00 do galerii na ulicy Plebańskiej 16 w Gliwicach.

O Mariuszu Foreckim możemy przeczytać na stronie poświęconej projektowi, która znajduje się pod adresem www.polska1989.pl. Wyjątkową okazją będzie możliwość spotkania z autorem oraz sposobność nabycia albumu, który jest wydawnictwem bibliofilskim. Galeria BlackBook przygotowała również niespodzianki dla przybyłych gości.

Inauguracja galerii nastąpiła w kwietniu 2008 roku. Powstanie galerii było pretekstem do spotkań oraz działań wspierających upowszechnianie świadomości fotograficznej. Charakter galerii jest otwarty na gatunki fotograficzne. Chętnych do odwiedzenia galerii prosimy o kontakt telefoniczny: 697 29 24 29.

Spotkanie z Mariuszem Foreckim
Termin: 10.12, godz. 19:00

Galeria BlackBook
ul. Plebańska 16
Gliwice

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
10 fotograficznych gratisów na różne okazje
Profesjonalna fotografia nie musi kosztować fortuny. Dzięki tym bezpłatnym pomocom możesz tworzyć ciekawe materiały bez wydawania ani grosza.
5
0
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak fotografować świąteczne iluminacje - poradnik praktyczny Irix
Jak uzyskać efekt rozmytego tła oraz wykorzystać instalacje świetlne do tworzenia magicznych, świątecznych kadrów? Swoje pomysły przedstawia specjalista...
34
0
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Dagerotypia - stwórz szlachetną odbitkę we własnym domu
Chcecie poczuć się jak pionierzy fotografii? Poradnik Goerge Eastman Musem pokazuje, jak własnym sumptem, bez użycia niebezpiecznych substancji, stworzyć zdjęcia w...
89
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)