Spotkanie z Mariuszem Foreckim w Gliwicach

0
Marcin Grabowiecki
3 Grudzień 2009
Artykuł na: 2-3 minuty
Gliwicka galeria BlackBook zaprasza w czwartek, 10 grudnia na spotkanie z Mariuszem Foreckim. Związane jest ono z premierą albumu "I love Poland".
fot. Mariusz Forecki
Gliwicka galeria BlackBook zaprasza na spotkanie autorskie z Mariuszem Foreckim. Spotkanie związane jest z premierą albumu "I love Poland", który będzie zaprezentowany podczas spotkania. Na wieczór autorski zapraszamy 10 grudnia 2009 roku o godzinie 19:00 do galerii na ulicy Plebańskiej 16 w Gliwicach.

O Mariuszu Foreckim możemy przeczytać na stronie poświęconej projektowi, która znajduje się pod adresem www.polska1989.pl. Wyjątkową okazją będzie możliwość spotkania z autorem oraz sposobność nabycia albumu, który jest wydawnictwem bibliofilskim. Galeria BlackBook przygotowała również niespodzianki dla przybyłych gości.

Inauguracja galerii nastąpiła w kwietniu 2008 roku. Powstanie galerii było pretekstem do spotkań oraz działań wspierających upowszechnianie świadomości fotograficznej. Charakter galerii jest otwarty na gatunki fotograficzne. Chętnych do odwiedzenia galerii prosimy o kontakt telefoniczny: 697 29 24 29.

Spotkanie z Mariuszem Foreckim
Termin: 10.12, godz. 19:00

Galeria BlackBook
ul. Plebańska 16
Gliwice
Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Jak robić dobre portrety zwierząt?
Zastanawialiście się kiedyś jak powstają studyjne portrety naszych czworonożnych przyjaciół? Zajrzyjcie za kulisy pracy Vincenta Lagrange’a, który opiera na nich swoja...
0
1
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Jak budować fotograficzną markę we współczesnym świecie? Pomoże ci w tym ten darmowy poradnik
Dzisiejszy świat jest tak przesycony zdjęciami, a uwaga oglądających tak rozproszona, że wypromowanie własnego stylu może wydawać się niemożliwe. Na szczęście takie...
0
0
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
Nasza dziennikarka dołącza do Jima Cosseya, by w Parku Narodowym Brecon Beacons nauczyć się robić wspaniałe zdjęcia krajobrazowe.
21
1