Galeria BlackBook

Wszystkie artykuły z tagiem: "Galeria BlackBook" w serwisie fotopolis.pl:
Michael Bracewell, Ara Merijan: Avedon/Warhol
Już za kilka dni na rynku pojawi się nowy album z pracami Andego Warhola i Richarda Avedona będący wyjątkowym opracowaniem dzieł obu artystów. Książkę będzie można zamówić w księgarni Bookoff.
21 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Spotkanie z Mariuszem Foreckim w Gliwicach
Gliwicka galeria BlackBook zaprasza w czwartek, 10 grudnia na spotkanie z Mariuszem Foreckim. Związane jest ono z premierą albumu "I love Poland".
3 Gru 2009
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty i kursy Blackbook
BlackBook zaprasza na kursy i warsztaty, które odbywają się w Gliwicach. Już 10 sierpnia rozpoczyna się dwutygodniowy kurs fotografii cyfrowej.
6 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
"Gladiatorzy" Andrzeja Marczuka w galerii BlackBook
W poniedziałek 27 lipca, w Gliwicach odbędzie się wernisaż wystawy Andrzeja Marczuka "Gladiatorzy". Za tym tytułem kryje się cykl studyjnych portretów zawodników rugby na wózkach. Sport ten to kombinacja koszykówki na wózkach i hokeja na lodzie. Nazywany jest czasem "morderczą pilką".
24 Lip 2009
Marcin Grabowiecki
0
"Home Town" Rafała Siderskiego
Gliwicka galeria BlackBook zaprasza na wystawę Rafała Siderskiego "Home Town". Autor, jak sam wyznaje, nie ma samochodu, więc nie może poruszać się po swoim mieście zbyt szybko. Dzięki temu obserwuje i rejestruje aurę tego miejsca. Wernisaż wystawy jutro, o godzinie 18:00.
18 Cze 2008
Michal Grzegorczyk
0