Akademia Nikona

Wszystkie artykuły z tagiem: "Akademia Nikona" w serwisie fotopolis.pl:
Chcesz w tym roku zaskoczyć wszystkich świetnymi zdjęciami z wakacji? Akademia Nikona przygotowała coś specjalnego dla Ciebie
Dziś niemal każdy ma aparat, ale nie każdy potrafi zrobić interesujące zdjęcie. Najnowszy kurs Akademii Nikona jest o tym jak je wykonać. Dowiesz się między innymi co powoduje, że fotografia jest interesująca, że wracamy do niej i oglądamy z zaciekawieniem.
8 Cze 2018
Promocja
0
Warsztaty fotograficzne czy może nauka na własnych błędach? Zobacz, co ma większy sens
Czy nauka wykonywania zdjęć poprawnych nie tylko od strony technicznej na własnych błędach ma sens, czy może lepiej skorzystać ze wsparcia najlepszych specjalistów w tej dziedzinie?
30 Mar 2018
Promocja
10
Stwórz profesjonalny reportaż pod okiem zawodowców
Akademia Nikona zaprasza do Warszawy na warsztaty reportażu prasowego, prowadzone przez uznany duet Sokół. Podczas zajęć poznacie wszystkie etapy pracy nad materiałem prasowym, zasady współpracy z redakcjami magazynów, a także zrealizujecie i przygotujecie materiał do prezentacji w wybranym tytule.
2 Paź 2016
Maciej Luśtyk
0
Warsztaty fotografii ciążowej z Akademią Nikona
Chcesz zrobić piękne zdjęcia przyszłej mamie? A może jesteś zawodowym fotografem i chcesz rozszerzyć swoją ofertę o sesje ciążowe? Jeśli tak, to nadchodzące warsztaty Akademii Nikona są kierowane właśnie do Ciebie.
31 Sie 2016
Michał Chrzanowski
2
Naucz się stylizować i fotografować sesje kulinarne z Kingą Błaszczyk-Wójcicką
Zrobić apetyczne zdjęcie jedzenia to trudna sztuka. Nie wystarczą tylko smakowity obiekt i stylowe gadżety. Kluczem do sukcesu są światło, kompozycja i dobre przygotowanie. Tego wszystkiego nauczycie się podczas warsztatów Akademii Nikona prowadzonych przez uznaną fotografkę kulinarną, Kingę Błaszczyk-Wójcicką.
10 Sie 2016
Maciej Luśtyk
1
Sesja od kuchni: fashion in motion
Tym razem interesuje nas moda w ruchu. Fotograf oraz wykładowca Akademii Fotografii – Paweł Księżopolski pokaże Wam, jak uchwycić dynamikę modelki przy użyciu kreatywnych technik oświetlania.
24 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Rób wyjątkowe zdjęcia swoim pupilom - warsztaty fotografii psów z Ksenią Raykovą
Zwierzęta to jeden z najbardziej wdzięcznych tematów fotograficznych i prawdziwy magnes na lajki w serwisach społecznościowych. Naucz się fotografować je tak, jak na to zasługują i weź udział w wyjątkowych warsztatach z zawodową fotografką psów, Ksenią Raykovą.
12 Lip 2016
Maciej Luśtyk
0
Warsztaty fotografii kreacyjnej z Akademią Nikona
Tomek Sikora poprowadzi kolejne warsztaty Akademii Nikona. Podczas trzydniowych zajęć zdradzi nam tajniki fotografii kreacyjnej oraz podpowie, w jaki sposób przełamać barierę dzielącą fotografa i modela.
24 Cze 2016
Michał Chrzanowski
0
Poznawaj fotografię pod okiem ekspertów. Kursy Akademii Nikona dla początkujących
Jak zrobić dobre zdjęcie? Dlaczego jedne fotografie się podobają, a inne nie? Akademia Nikona zaprasza na kursy, na których dowiemy się o podstawowych zasadach fotografowania i zapoznamy się z obsługą lustrzanki cyfrowej.
28 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Warsztaty fotografii lotniczej z Akademią Nikona
Dużo huku i masa emocji - tak Akademia Nikona opisuje warsztaty fotografii lotnicznej, które odbędą się na początku czerwca. Zajęcia poprowadzi hesja, znany maniak awiacji, który zdradzi nam tajniki fotografowania samolotów i pomoże przygotować właściwy sprzęt.
24 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0