Rób wyjątkowe zdjęcia swoim pupilom - warsztaty fotografii psów z Ksenią Raykovą

Rób wyjątkowe zdjęcia swoim pupilom - warsztaty fotografii psów z Ksenią Raykovą

Zwierzęta to jeden z najbardziej wdzięcznych tematów fotograficznych i prawdziwy magnes na lajki w serwisach społecznościowych. Naucz się fotografować je tak, jak na to zasługują i weź udział w wyjątkowych warsztatach z zawodową fotografką psów, Ksenią Raykovą.

Ksenia Raykova to znana rosyjska fotografka, która zasłynęła z fotografii psów. Od wielu lat wykonuje zdjęcia przy użyciu lustrzanki i obiektywów Nikona, a jej prace charakteryzują się wyjątkową kolorystyką i przemyślaną scenerią, dzięki czemu przyciągają uwagę w gąszczu zdjęć zwierząt udostępnianych każdego dnia w internecie.

Teraz możesz nauczyć się fotografować swojego pupila jak ona. Akademia Nikona rusza z warsztatami fotografii psów, skierowanych do wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania i marki posiadanego sprzętu, które poprowadzi właśnie Ksenia Raykova.

fot. Ksenia Raykova

Podczas zajęć pokazane zostaną techniki fotografii zarówno psów, jak i ich opiekunów, z naciskiem na naukę współpracy fotografa ze zwierzęciem. Nauczymy się między innymi w jaki sposób atrakcyjnie fotografować psy, jak budować kadr i scenerię, jak uchwycić na zdjęciu więź łącząca psa i opiekuna oraz na co zwrócić uwagę na etapie postprodukcji zdjęć.

Warsztaty obejmują 3 dni zajęć i odbędą się w dwóch terminach (26-28 sierpnia i 29-31 sierpnia). Pierwsza edycja będzie miała miejsce w willi The Warsaw Penthouse w Wilanowie - pierwsze w Polsce luksusowej świetlicy dla psów. Druga odsłona warsztatów odbędzie się na terenie wydm Lycynowsko-Mostowieckich, które z uwagi na zróżnicowane, malownicze plenery będą świetnym tłem do fotografowania. W kursach będą uczestniczyć 4 psy różnych ras, które będą modelami podczas wykonywania zdjęć, oraz profesjonalna fotomodelka.

fot. Ksenia Raykova

Koszt udziału w warsztatach to 1229 zł, lub 1099 zł, jeśli zdecydujemy się zapisać wcześniej.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem akademianikona.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0