Rób wyjątkowe zdjęcia swoim pupilom - warsztaty fotografii psów z Ksenią Raykovą

Rób wyjątkowe zdjęcia swoim pupilom - warsztaty fotografii psów z Ksenią Raykovą

Zwierzęta to jeden z najbardziej wdzięcznych tematów fotograficznych i prawdziwy magnes na lajki w serwisach społecznościowych. Naucz się fotografować je tak, jak na to zasługują i weź udział w wyjątkowych warsztatach z zawodową fotografką psów, Ksenią Raykovą.

Ksenia Raykova to znana rosyjska fotografka, która zasłynęła z fotografii psów. Od wielu lat wykonuje zdjęcia przy użyciu lustrzanki i obiektywów Nikona, a jej prace charakteryzują się wyjątkową kolorystyką i przemyślaną scenerią, dzięki czemu przyciągają uwagę w gąszczu zdjęć zwierząt udostępnianych każdego dnia w internecie.

Teraz możesz nauczyć się fotografować swojego pupila jak ona. Akademia Nikona rusza z warsztatami fotografii psów, skierowanych do wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania i marki posiadanego sprzętu, które poprowadzi właśnie Ksenia Raykova.

fot. Ksenia Raykova

Podczas zajęć pokazane zostaną techniki fotografii zarówno psów, jak i ich opiekunów, z naciskiem na naukę współpracy fotografa ze zwierzęciem. Nauczymy się między innymi w jaki sposób atrakcyjnie fotografować psy, jak budować kadr i scenerię, jak uchwycić na zdjęciu więź łącząca psa i opiekuna oraz na co zwrócić uwagę na etapie postprodukcji zdjęć.

Warsztaty obejmują 3 dni zajęć i odbędą się w dwóch terminach (26-28 sierpnia i 29-31 sierpnia). Pierwsza edycja będzie miała miejsce w willi The Warsaw Penthouse w Wilanowie - pierwsze w Polsce luksusowej świetlicy dla psów. Druga odsłona warsztatów odbędzie się na terenie wydm Lycynowsko-Mostowieckich, które z uwagi na zróżnicowane, malownicze plenery będą świetnym tłem do fotografowania. W kursach będą uczestniczyć 4 psy różnych ras, które będą modelami podczas wykonywania zdjęć, oraz profesjonalna fotomodelka.

fot. Ksenia Raykova

Koszt udziału w warsztatach to 1229 zł, lub 1099 zł, jeśli zdecydujemy się zapisać wcześniej.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem akademianikona.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4