Rób wyjątkowe zdjęcia swoim pupilom - warsztaty fotografii psów z Ksenią Raykovą

0

Autor: Maciej Luśtyk

12 Lipiec 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Zwierzęta to jeden z najbardziej wdzięcznych tematów fotograficznych i prawdziwy magnes na lajki w serwisach społecznościowych. Naucz się fotografować je tak, jak na to zasługują i weź udział w wyjątkowych warsztatach z zawodową fotografką psów, Ksenią Raykovą.

Ksenia Raykova to znana rosyjska fotografka, która zasłynęła z fotografii psów. Od wielu lat wykonuje zdjęcia przy użyciu lustrzanki i obiektywów Nikona, a jej prace charakteryzują się wyjątkową kolorystyką i przemyślaną scenerią, dzięki czemu przyciągają uwagę w gąszczu zdjęć zwierząt udostępnianych każdego dnia w internecie.

Teraz możesz nauczyć się fotografować swojego pupila jak ona. Akademia Nikona rusza z warsztatami fotografii psów, skierowanych do wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania i marki posiadanego sprzętu, które poprowadzi właśnie Ksenia Raykova.

fot. Ksenia Raykova

Podczas zajęć pokazane zostaną techniki fotografii zarówno psów, jak i ich opiekunów, z naciskiem na naukę współpracy fotografa ze zwierzęciem. Nauczymy się między innymi w jaki sposób atrakcyjnie fotografować psy, jak budować kadr i scenerię, jak uchwycić na zdjęciu więź łącząca psa i opiekuna oraz na co zwrócić uwagę na etapie postprodukcji zdjęć.

Warsztaty obejmują 3 dni zajęć i odbędą się w dwóch terminach (26-28 sierpnia i 29-31 sierpnia). Pierwsza edycja będzie miała miejsce w willi The Warsaw Penthouse w Wilanowie - pierwsze w Polsce luksusowej świetlicy dla psów. Druga odsłona warsztatów odbędzie się na terenie wydm Lycynowsko-Mostowieckich, które z uwagi na zróżnicowane, malownicze plenery będą świetnym tłem do fotografowania. W kursach będą uczestniczyć 4 psy różnych ras, które będą modelami podczas wykonywania zdjęć, oraz profesjonalna fotomodelka.

fot. Ksenia Raykova

Koszt udziału w warsztatach to 1229 zł, lub 1099 zł, jeśli zdecydujemy się zapisać wcześniej.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem akademianikona.pl.

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wiosenne rabaty Nikona - obiektywy i bezlusterkowce Nikon Z do 1860 zł taniej
Wiosenne rabaty Nikona - obiektywy i bezlusterkowce Nikon Z do 1860 zł taniej
Nikon rusza z tegorocznymi promocjami na sprzęt fotograficzny. W ramach akcji „Natychmiastowy Rabat” do 19 lipca 2021 roku kupisz taniej 5 aparatów i aż 14 obiektywów....
1
0
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Zdjęcia polskich fotografów pomogą Indiom - aukcja charytatywna Polskiej Misji Medycznej
Tomasz Tomaszewski, Marek Arcimowicz czy Wojciech Grzędziński to tylko kilku ze znanych fotografów, których zdjęcia możecie kupić. Sprzedaż potrwa do 23 maja, a całość...
61
0
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
Zobacz wystawę fotograficzną absolwentów Programu Mentorskiego Sputnik Photos
"No.9" to wystawa, która przedstawia fotograficzny kalejdoskop czasu zarazy, stworzony przez twórczynie i twórców, o których jeszcze będzie głośno.
16
0