Rób wyjątkowe zdjęcia swoim pupilom - warsztaty fotografii psów z Ksenią Raykovą

Rób wyjątkowe zdjęcia swoim pupilom - warsztaty fotografii psów z Ksenią Raykovą

Zwierzęta to jeden z najbardziej wdzięcznych tematów fotograficznych i prawdziwy magnes na lajki w serwisach społecznościowych. Naucz się fotografować je tak, jak na to zasługują i weź udział w wyjątkowych warsztatach z zawodową fotografką psów, Ksenią Raykovą.

Ksenia Raykova to znana rosyjska fotografka, która zasłynęła z fotografii psów. Od wielu lat wykonuje zdjęcia przy użyciu lustrzanki i obiektywów Nikona, a jej prace charakteryzują się wyjątkową kolorystyką i przemyślaną scenerią, dzięki czemu przyciągają uwagę w gąszczu zdjęć zwierząt udostępnianych każdego dnia w internecie.

Teraz możesz nauczyć się fotografować swojego pupila jak ona. Akademia Nikona rusza z warsztatami fotografii psów, skierowanych do wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania i marki posiadanego sprzętu, które poprowadzi właśnie Ksenia Raykova.

fot. Ksenia Raykova

Podczas zajęć pokazane zostaną techniki fotografii zarówno psów, jak i ich opiekunów, z naciskiem na naukę współpracy fotografa ze zwierzęciem. Nauczymy się między innymi w jaki sposób atrakcyjnie fotografować psy, jak budować kadr i scenerię, jak uchwycić na zdjęciu więź łącząca psa i opiekuna oraz na co zwrócić uwagę na etapie postprodukcji zdjęć.

Warsztaty obejmują 3 dni zajęć i odbędą się w dwóch terminach (26-28 sierpnia i 29-31 sierpnia). Pierwsza edycja będzie miała miejsce w willi The Warsaw Penthouse w Wilanowie - pierwsze w Polsce luksusowej świetlicy dla psów. Druga odsłona warsztatów odbędzie się na terenie wydm Lycynowsko-Mostowieckich, które z uwagi na zróżnicowane, malownicze plenery będą świetnym tłem do fotografowania. W kursach będą uczestniczyć 4 psy różnych ras, które będą modelami podczas wykonywania zdjęć, oraz profesjonalna fotomodelka.

fot. Ksenia Raykova

Koszt udziału w warsztatach to 1229 zł, lub 1099 zł, jeśli zdecydujemy się zapisać wcześniej.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem akademianikona.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z6 - test aparatu
18 Gru 2018
Sprawdziliśmy czy Nikon Z6 jest w stanie dorównać świetnemu bezlusterkowcowi Sony A7 III.
1
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5