Brinno - nowe kamery poklatkowe z wymiennymi obiektywami na polskim rynku

Autor: Redakcja Fotopolis

8 Październik 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Każdy widział te fantastyczne filmiki, przedstawiające krajobraz miejski zmieniający się przez cały dzień, od zmierzchu do świtu, w ciągu kilku sekund. Jest to jednak żmudny proces, który mogą uprościć specjalistyczne kamery do tego typu zadań.

Wszyscy zachwycamy się filmami poklatkowymi ale potem uświadamiamy sobie, ile trzeba się przy nich napracować - kilka tysięcy zdjęć połączyć w obróbce w jeden film. Potrzeba na to czasu i odpowiednich umiejętności. Firma Brinno rozwiązała ten problem.

Brinno to producent poklatkowych kamer, które są trwałe, proste w obsłudze, a przede wszystkim niewiarygodnie długo działają na akumulatorach. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi i inteligentnemu designowi jeszcze nigdy przygotowanie filmu poklatkowego nie było tak proste. Zrób sekwencję zdjęć z wybranym odstępem czasowym i określonym harmonogramem. Gdy skończysz rejestrowanie zdjęć, film poklatkowy zostanie automatycznie wygenerowany, co oznacza, że nie marnujesz czasu na edycję zdjęć i możesz go natychmiast udostępnić. Dodaj do tego niesamowitą wydajność akumulatorów a przekonasz się, że masz wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować świetny film poklatkowy. To doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz udokumentować budowę lub przygotować animację poklatkową z dziećmi.

BRINNO TLC200PRO

Do tej kamery można zamocować wymienny obiektyw z mocowaniem CS, w tym dołączony do zestawu obiektyw 19 mm. Zasilanie z akumulatora nawet do 40 dni (w zależności od konfiguracji). Rozdzielczość: 1280 x 720.

Sugerowana cena detaliczna 999 zł.

BRINNO TLC2020

Kamera, który wykorzystuje czujniki HDR i FHD, aby rejestrować filmy w rozdzielczości 1920 x 1080 o polu widzenia równym 118°. Zasilanie z akmulatora nawet do 82 dni (w zależności od konfiguracji).

Sugerowana cena detaliczna 1890 zł.

BRINNO BCC100 BUNDLE PACK

Zestaw z obudową zabezpieczającą kamerę budowlaną przed warunkami atmosferycznymi. 140-stopniowe pole widzenia umożliwia uchwycenie panoramicznego obrazu placu budowy łatwo i prosto. Zasilanie z akmulatora nawet do 50 dni (w zależności od konfiguracji). Rozdzielczość: 1280 x 720.

Sugerowana cena detaliczna 949 zł.

BRINNO BCC200 BUNDLE PACK

Zestaw z kamerą TLC200PRO, obudową IPX4 odporną na pyły i warunki atmosferyczne oraz zaciskiem ze stopu aluminium lotniczego klasy przemysłowej. Rozdzielczość: 1280 x 720.

Sugerowana cena detaliczna 1590 zł.

BRINNO BCC2000 BUNDLE PACK

Zestaw z profesjonalną kamerą budowlaną Full HD Brinno TLC2000; regulowanym zaciskiem mocującym i solidną obudową. Dzięki inteligentnemu zasilaniu zastosowanemu w kamerach marki Brinno już teraz jest możliwe uchwycenie magicznej zmiany pór roku.

Sugerowana cena detaliczna 2890 zł.

Producent przygotował też specjalny kalkulator, który ułatwi programowanie sekwencji poklatkowych

Ciekawi Cię jak długo możesz filmować za pomocą kamery Brinno? Tutaj możesz to policzyć za pomocą inteligentnego kalkulatora tej marki, który znajdziecie na stronie brinno.com/support/time_setting_calculator.

Cena i dostępność

Kamery są już dostępne w dystrybucji Focus Nordic Poland, w cenach od 999 zł do 2890 zł.

Więcej informacji o kamerach znajdziecie na stronie brinno.com.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Nowy analogowy kompakt Pentaxa zostanie pokazany już latem
Nowy analogowy kompakt Pentaxa zostanie pokazany już latem
Powoli dobiega końca epopeja związana z wprowadzaniem na rynek pierwszego współczesnego analogowego kompaktu. Jak dowiadujemy się z najnowszych materiałów Pentax Film Project, aparat...
41
Fujifilm X100VI – większa rozdzielczość, szybszy AF i po raz pierwszy stabilizacja matrycy
Fujifilm X100VI – większa rozdzielczość, szybszy AF i po raz pierwszy stabilizacja matrycy
Szósta generacja najbardziej stylowego aparatu Fujifilm to przede wszystkim lepsze podzespoły i większa wydajność. Obiektyw pozostaje bez zmian. Aparat pojawi się też w wersji limitowanej z...
29
Nadchodzi Leica SL3 - wyciekły pierwsze szczegóły specyfikacji
Nadchodzi Leica SL3 - wyciekły pierwsze szczegóły specyfikacji
Według plotek, już w marcu ujrzymy najnowszą odsłonę flagowego pełnoklatkowego bezlusterkowca marki Leica. Oto, co oferować ma nadchodzący modele Leica SL3.
13
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)