timelapse

Wszystkie artykuły z tagiem: "timelapse" w serwisie fotopolis.pl:
„Hermes“ to 102 Mp film poklatkowy wykonany nowym Fujifilm GFX 100
Beno Saradzic, wielokrotnie nagradzany filmowiec, miał możliwość przetestowania nowego średnioformatowego Fujifilm GFX 100. „Hermes“ to efekt jego pracy i timelapse, który zniewala obrazem.
28 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
Chcesz zacząć tworzyć filmy poklatkowe? Ten obszerny wideoporadnik pokaże Ci jak robić to dobrze
Ostatnimi czasy timelapsy stają się coraz bardziej popularne. Choć podstawy są bardzo proste, opanowanie tej techniki wymaga długiego doskonalenia umiejętności. Wszystkiego, co musisz wiedzieć o timelapsach dowiesz się z tego wideoporadnika.
20 Gru 2018
Maciej Luśtyk
0
Przepytaliśmy Kubę Jurkowskiego, jak powstał jego najnowszy film poklatkowy z nocy spadających gwiazd w Pieninach
3 aparaty i 7 obiektywów, tysiące zdjęć, dziesiątki godzin fotografowania i wiele dni obróbki potrzeba, aby stworzyć profesjonalny film poklatkowy, jak materiał Kuby Jurkowskiego. Autor zdradził nam, jak powstawał jego timelapse, ale też przekazał sporo praktycznych rad dla osób, które chcą stworzyć swój pierwszy film poklatkowy.
27 Wrz 2018
Krzysztof Basel
2
Zobacz coroczne farbowanie rzeki Chicago z okazji dnia św. Patryka
Farbowanie rzeki Chicago na zielono to już tradycja, bez której mieszkańcy „wietrznego miasta“ nie potrafią sobie wyobrazić dnia św. Patryka. A dzięki kolejnej produkcji Chrisa Bieli możemy zobaczyć to wyjątkowe wydarzenie na filmie poklatkowym w 4K.
19 Mar 2018
Michał Chrzanowski
0
Breathe to majestat żywiołu uchwycony na filmie poklatkowym w 8K
Onieśmielają i zachwycają, a niekiedy również mrożą krew w żyłach. Takie są siły natury i żywioły nad, którymi człowiek po prostu nie ma kontroli. Jednak wygląda na to, że Mike Olbinski znalazł sposób jak je poskromić. Zobaczcie jego najnowszą produkcję Breathe - monochromatyczny timelapse w 8K.
2 Lut 2018
Michał Chrzanowski
0
„Destination DC”, czyli ludzka twarz stolicy USA
Zapewne niejednokrotnie widzieliście time-lapse’y, które prezentują uroki natury i piękno krajobrazu. Jednak film Destination DC autorstwa Daniela Dawley’a i Jayrola San Jose ze studia Swell jest zupełnie inny niż to z czym do tej pory mogliście się zetknąć.
2 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0
Urbanique Chicago, czyli wyjątkowy time-lapse „wietrznego miasta“ w 4K
Chris Biela powrócił i to w bardzo dobrym stylu. Zaprezentował kolejny imponujący time-lapse Chicago. Prace nad jego produkcją trwały 8 miesięcy, zaś całość została nagrana w jakości 4K. Efekt? Zobaczcie sami - robi wrażenie.
21 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Bijące serce Nowego Jorku na filmie 8K
Jansoli prezentując kolejny imponujący timelapse powrócił w wielkim stylu. Tym razem pokazał żywiołowy puls Nowego Jorku i to w jakości 8K.
30 Sie 2016
Michał Chrzanowski
1
Paradise II, czyli wyjątkowy timelapse San Fancisco w 4K
Matthew Maniego powrócił w dobrym stylu. Zaprezentował kolejny imponujący timelapse San Fancisco. Prace nad jego produkcją trwały 3 lata, zaś całość została nagrana w jakości 4K. Efekt? Zobaczcie sami - robi wrażenie.
12 Sie 2016
Michał Chrzanowski
1
Dziewicza Namibia w time-lapsie Macieja Tomków
W zeszłym roku operator Maciej Tomków spędził miesiąc filmując pustynie Namibii i Botswany. Zarejestrował przeszło 2 TB materiału. Zobaczcie wyjątkowy time-lapse “Undisturbed Places”, będący efektem jego prac.
24 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0