Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

„Ethereal“ czyli najpiękniejsze zakątki Islandii na filmie poklatkowym w jakości 4K

0

Autor: Michał Chrzanowski

20 Grudzień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Ekipa Evosia Studios powróciła i to w najlepszym możliwym stylu. Zaprezentowała kolejny imponujący film ukazujący najpiękniejsze rejony Islandii widziane z lotu ptaka. Prace nad produkcją „Ethereal“ trwały dwa lata, zaś całość została nagrana w jakości 4K. Efekt? Zobaczcie sami - robi wrażenie.

O Evosia Studios z pewnością słyszeliście nie raz. Grupa zapalonych filmowców i fotografów, co jakiś czas pokazuje nam zapierające dech w piersiach krajobrazy najdalszych zakątków naszej planety. Tym razem ekipa zaserwowała nam swoje najnowsze dzieło. Ethereal to 3-minutowy film poklatkowy zarejestrowany w jakości 4K, który pokazuje nam naturalne piękno jednego z najcudowniejszych miejsc na Ziemi - Islandii.

 

Do produkcji filmu poklatkowego „Ethereal“ użyto zaledwie jednego drona DJI Inspire 1. Każde z wykonanych zdjęć zostało zapisane w formacie RAW i poddane postprodukcji w programach LRTimelapse, Adobe Lightroom i After Effects. Natomiast do finalnego montaży wykorzystano Premiere Pro, dzięki któremu powstał ten wyjątkowy film 4K (60 kl./s.)

Jeżeli film „Ethereal“ przypadł Wam do gustu to odsyłamy na stronę www.evosiastudios.com. Znajdziecie tam znacznie więcej zdjęć i filmów z najróżniejszych zakątków świata, które prezentują nasza planetę z możliwie najpiękniejszej strony.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Organizatorzy poinformowali o bezterminowym zawieszeniu targów sprzętu foto i wideo Photokina w Kolonii. Powód: "spadki na rynku obrazowania”.
31
1
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Zdjęcie ranionego fotoreportera Tygodnika Solidarność Tomasza Gutrego 11 listopada 2020 roku błyskawicznie obiegło wszystkie media. Postrzelony fotograf będzie domagać...
111
0
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Zła wiadomość dla wszystkich, którzy zawierzyli w dożywotnią, nieimitowaną przestrzeń dyskową oferowaną przez aplikację Zdjęcia Google. Od czerwca przyszłego...
34
0
Powiązane artykuły