Canon wypuścił pamięć USB dla kolekcjonerów

0
Maciej Luśtyk
17 Grudzień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Japoński oddział Canona wypuścił do sprzedaży bardzo ciekawy gadżet. Miniaturowa, szczegółowa replika aparatu Canon 5DS skrywa w sobie pamięć USB.
Widywaliśmy już pendrive’y w kształcie aparatów, rzadko jednak wykonane są one tak pieczołowicie jak gadżet oferowany przez japoński sklep Canona. Replika modelu Canon EOS 5DS została wykonana w skali 1:2,6 i odwzorowuje wszystkie szczegóły korpusu oryginału. Odczepiana replika obiektywu 24-105 mm f/4L IS USM skrywa w sobie pamięć USB. W zestawie znajdziemy także drugi „obiektyw”, będący repliką modelu 70-200 mm f/2.8 IS II USM. Obydwa oferują 8 GB przestrzeni dyskowej.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Całość otrzymujemy w pudełku, będącym miniaturową kopią opakowania prawdziwego aparatu, a w zestawie znajdziemy także pomniejszony pasek na ramię oraz dekielki na body i obiektywy.

Zestaw oferowany był w cenie ¥19,960 (około 600 zł). Niestety na razie zapasy magazynowe zostały wyprzedane. Mamy jednak nadzieję, że produkt szybko znów zawita na sklepowe półki. Pomijając cenę, to świetny pomysł na cyfrową wizytówkę, która sprawi, że klienci będą długo o nas pamiętać.

Więcej informacji znajdziecie na stronie canon.jp.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)