Canon wypuścił pamięć USB dla kolekcjonerów

Canon wypuścił pamięć USB dla kolekcjonerów
Japoński oddział Canona wypuścił do sprzedaży bardzo ciekawy gadżet. Miniaturowa, szczegółowa replika aparatu Canon 5DS skrywa w sobie pamięć USB.
Widywaliśmy już pendrive’y w kształcie aparatów, rzadko jednak wykonane są one tak pieczołowicie jak gadżet oferowany przez japoński sklep Canona. Replika modelu Canon EOS 5DS została wykonana w skali 1:2,6 i odwzorowuje wszystkie szczegóły korpusu oryginału. Odczepiana replika obiektywu 24-105 mm f/4L IS USM skrywa w sobie pamięć USB. W zestawie znajdziemy także drugi „obiektyw”, będący repliką modelu 70-200 mm f/2.8 IS II USM. Obydwa oferują 8 GB przestrzeni dyskowej.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)
Całość otrzymujemy w pudełku, będącym miniaturową kopią opakowania prawdziwego aparatu, a w zestawie znajdziemy także pomniejszony pasek na ramię oraz dekielki na body i obiektywy.

Zestaw oferowany był w cenie ¥19,960 (około 600 zł). Niestety na razie zapasy magazynowe zostały wyprzedane. Mamy jednak nadzieję, że produkt szybko znów zawita na sklepowe półki. Pomijając cenę, to świetny pomysł na cyfrową wizytówkę, która sprawi, że klienci będą długo o nas pamiętać.

Więcej informacji znajdziecie na stronie canon.jp.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
3
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
3
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0