Papierowe modele aparatów Olympus do pobrania

Autor: Maciej Luśtyk

18 Styczeń 2016
Artykuł na: minutę
Jeżeli kiedykolwiek mieliście do czynienia z modelarstwem, z pewnością spodoba wam się inicjatywa japońskiego oddziału Olympusa. Na stronie internetowej znajdziemy do pobrania schematy papierowych modeli aparatów OM-D E-M10 Mark II oraz PEN E-PL7.

Na stronie fotopus.com, będącej częścią japońskiej strony producenta znajdziemy nieco uproszczone, papierowe modele aparatów Olympus OM-D E-M10 Mark II oraz E-PL7, wraz z obiektywem M.Zuiko 14-42 mm, w skali 1:1. Schematy obu modeli możemy pobrać za darmo w formacie PDF i ozdobić naszą półkę lub biurko replikami aparatów.Zobacz wszystkie zdjęcia (2)


Gdybyście chcieli uzupełnić kolekcję papierowych aparatów, warto też zajrzeć tutaj. Znajdziemy tu dużo bardziej szczegółowe modele lustrzanek OM-2, OM-1 oraz modelu PEN-F, w wersjach z wymiennymi obiektywami. Złożenie ich będzie wymagało nieco więcej wprawy niż w przypadku modeli opisanych na początku, efekt będzie jednak nieporównywalnie lepszy.Więcej informacji znajdziecie na stronie fotopus.com.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Czy taka będzie przyszłość aparatów? Sony żąda 150 dolarów za dodanie customowych siatek kadrowania
Czy taka będzie przyszłość aparatów? Sony żąda 150 dolarów za dodanie customowych siatek kadrowania
Sony zapowiada aktualizację firmware’u A7 IV, która wprowadzi możliwość ładowania własnych siatek kadrowania. Usługa ta będzie kosztować blisko 600 zł. Czy to zapowiedź nadchodzących...
7
Aparaty i obiektywy Panasonic Lumix taniej do 4500 zł - promocje Black Friday trwają do 4 grudnia
Aparaty i obiektywy Panasonic Lumix taniej do 4500 zł - promocje Black Friday trwają do 4 grudnia
Z okazji Black Friday, Panasonic przygotował fantastyczną ofertą na aparaty i obiektywy Lumix S. Do 4 grudnia kupicie je taniej nawet do 4500 zł.
4
Pamiętacie jeszcze kamerę Kodak Super 8? W końcu trafia na rynek i kosztuje 10 razy więcej niż zakładano
Pamiętacie jeszcze kamerę Kodak Super 8? W końcu trafia na rynek i kosztuje 10 razy więcej niż...
Po 7 latach od pierwszych zapowiedzi współczesna kamera Super 8 trafia w końcu na rynek. Ale chyba nie tego oczekiwali amatorzy analogowego klimatu...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)