Papierowe modele aparatów Olympus do pobrania

0
Maciej Luśtyk
18 Styczeń 2016
Artykuł na: 4-5 minut
Jeżeli kiedykolwiek mieliście do czynienia z modelarstwem, z pewnością spodoba wam się inicjatywa japońskiego oddziału Olympusa. Na stronie internetowej znajdziemy do pobrania schematy papierowych modeli aparatów OM-D E-M10 Mark II oraz PEN E-PL7.

Na stronie fotopus.com, będącej częścią japońskiej strony producenta znajdziemy nieco uproszczone, papierowe modele aparatów Olympus OM-D E-M10 Mark II oraz E-PL7, wraz z obiektywem M.Zuiko 14-42 mm, w skali 1:1. Schematy obu modeli możemy pobrać za darmo w formacie PDF i ozdobić naszą półkę lub biurko replikami aparatów.Zobacz wszystkie zdjęcia (2)


Gdybyście chcieli uzupełnić kolekcję papierowych aparatów, warto też zajrzeć tutaj. Znajdziemy tu dużo bardziej szczegółowe modele lustrzanek OM-2, OM-1 oraz modelu PEN-F, w wersjach z wymiennymi obiektywami. Złożenie ich będzie wymagało nieco więcej wprawy niż w przypadku modeli opisanych na początku, efekt będzie jednak nieporównywalnie lepszy.Więcej informacji znajdziecie na stronie fotopus.com.

]

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Kandao QooCam - tak dobrej kamery sferycznej w tym segmencie jeszcze nie było
Kandao QooCam - tak dobrej kamery sferycznej w tym segmencie jeszcze nie było
Jeśli już wykładaliście pieniądze na kamerkę sferyczną GoPro Max, wstrzymajcie się jeszcze chwilę. Kandao QooCam wydaje się zjadać ją na śniadanie.
10
0
Panasonic aktualizuje oprogramowanie kilku aparatów. Najbardziej ucieszą się właściciele modelu G9
Panasonic aktualizuje oprogramowanie kilku aparatów. Najbardziej ucieszą się właściciele modelu G9
Nadchodzące nowe wersje firmware’u dla modeli S1, S1R, GH5, GH5S i G9 obejmują poprawki błędów i rozszerzenia zgodności, a także dodanie pożądanych, zaawansowanych funkcji, których brakowało w...
7
1
Leica SL2 - udoskonalony symbol stylu dla profesjonalistów
Leica SL2 - udoskonalony symbol stylu dla profesjonalistów
Po czterech latach od debiutu modelu SL (typ 601), do walki w segmencie pełnoklatkowych bezlusterkowców i rozwijającym się systemie L-mount staje jego następca, który został przeprojektowany w...
22
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)