Papierowe modele aparatów Olympus do pobrania

Autor: Maciej Luśtyk

18 Styczeń 2016
Artykuł na: minutę
Jeżeli kiedykolwiek mieliście do czynienia z modelarstwem, z pewnością spodoba wam się inicjatywa japońskiego oddziału Olympusa. Na stronie internetowej znajdziemy do pobrania schematy papierowych modeli aparatów OM-D E-M10 Mark II oraz PEN E-PL7.

Na stronie fotopus.com, będącej częścią japońskiej strony producenta znajdziemy nieco uproszczone, papierowe modele aparatów Olympus OM-D E-M10 Mark II oraz E-PL7, wraz z obiektywem M.Zuiko 14-42 mm, w skali 1:1. Schematy obu modeli możemy pobrać za darmo w formacie PDF i ozdobić naszą półkę lub biurko replikami aparatów.Zobacz wszystkie zdjęcia (2)


Gdybyście chcieli uzupełnić kolekcję papierowych aparatów, warto też zajrzeć tutaj. Znajdziemy tu dużo bardziej szczegółowe modele lustrzanek OM-2, OM-1 oraz modelu PEN-F, w wersjach z wymiennymi obiektywami. Złożenie ich będzie wymagało nieco więcej wprawy niż w przypadku modeli opisanych na początku, efekt będzie jednak nieporównywalnie lepszy.Więcej informacji znajdziecie na stronie fotopus.com.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Canon EOS R1 - flagowiec wkracza na linię startu
Canon EOS R1 - flagowiec wkracza na linię startu
Po latach oczekiwań Canon prezentuje wreszcie flagowy korpus EOS R1. Wyposażony w superszybką warstwową matrycę, krzyżowy układ AF i rozwiązania AI ma zaoferować wszystko, co niezbędne...
14
Canon EOS R5 Mark II - nowy standard zawodowej pracy
Canon EOS R5 Mark II - nowy standard zawodowej pracy
Druga generacja EOS-a R5 usprawnia niemal wszystko, rozwijając ideę aparatu, który ma jednocześnie oferować wysoką rozdzielczość i być szybkim. Dzięki warstwowej matrycy, nowemu...
18
Premiera EOS R1 i R5 II już za tydzień? Canon rozpoczął odliczanie
Premiera EOS R1 i R5 II już za tydzień? Canon rozpoczął odliczanie
Canon oficjalnie zapowiada nowe premiery w systemie EOS R i zapraszana na wydarzenie online, które odbędzie się w środę, 17 lipca o godz. 11:00.
12
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)