Patryk Wiśniewski

Leica Vario-Elmar-T 18-56 mm f/3,5-5,6 ASPH to uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy, który został zaprezentowany wraz z najnowszym produktem niemieckiego producenta. Vario-Elmar-T daje ekwiwalent ogniskowej 28-85mm, więc świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Obiektyw oczywiście został wyposażony w autofokus.
24 Kwi 2014
Patryk Wiśniewski
0
Wraz z premierą nowego systemu niemieckiego producenta pokazano również nowe akcesoria. Podobnie jak korpus zostały zaprojektowane we współpracy z Audi Design. Dzięki temu w ręce użytkowników trafia spójna koncepcja stylistyczna.
24 Kwi 2014
Patryk Wiśniewski
0
Phase One IQ250 to najnowsza przystawka cyfrowa, która została wyposażona w matrycę CMOS o rozmiarze 44 x 33mm. Przystawka została wyposażona w dotykowy ekran LCD 3,2 cala o rozdzielczości 1,15 megapiksela. Mieliśmy okazję używać IQ250 wraz z aparatem Phase One. Zobaczcie jakie są nasze wrażenia.
18 Kwi 2014
Patryk Wiśniewski
0
Prezentujemy opinię dotyczącą aparatu Olympus OM-D E-M10, której autorem jest pan Remigiusz Stefaniak. Nasz czytelnik sprawdził jak najnowszy reprezentant serii OM-D radzi sobie w podróży i w trudnych warunkach atmosferycznych. Zapraszamy do lektury.
17 Kwi 2014
Patryk Wiśniewski
1
Canon EF 24mm f/1,4 L II to poprawiona optycznie wersja szkła o takich samych parametrach, który dostępny był już w ofercie wcześniej. Jak na "eLkę" przystało, nowy obiektyw ma wszystko co najlepsze: wyrafinowaną konstrukcję optyczną, pełne uszczelnienia i ultradźwiękowy silnik AF. Zobaczcie jak poradził sobie w naszym teście
10 Kwi 2014
Patryk Wiśniewski
0
W sierpniu informowaliśmy o wprowadzeniu przez firmę Hahnel nowej serii akumulatorów. Baterie Extreme mają wnętrze wypełnione silikonem, który zapewnia dodatkową ochronę mechaniczną i izolację elektryczną. A według zapewnień producenta mają charakteryzować się wyższą wydajnością niż oryginały. Zobaczmy czy tak jest w rzeczywistości.
3 Kwi 2014
Patryk Wiśniewski
0
Przed chwilą poznaliśmy laureatów konkursu BZ WBK Press Foto 2014. Autorem Zdjęcia Roku został Maciej Moskwa. Nagrodzona fotografia przedstawia bojownika Wolnej Armii Syryjskiej podczas modlitwy w tymczasowej bazie szkoleniowej w okolicach Maarrat-al-Numan w prowincji Idlib. Zdjęciem dekady uznano fotografię Wojciecha Grzędzińskiego z konfliktu w Gruzji.
2 Kwi 2014
Patryk Wiśniewski
0
Dwa lata po premierze reporterskiej lustrzanki Nikon D4 japoński producent postanowił odświeżyć swój okręt flagowy. Nikon D4S to właściwie brat bliźniak swojego poprzednika, na papierze zmiany wyglądają wręcz na kosmetyczne. Przekonajmy się, czy tak jest w rzeczywistości.
28 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
Metabones to firma, która ma w swojej ofercie kilka ciekawych adapterów. My mieliśmy okazję przetestować ten, który umożliwia podpięcie obiektywów z bagnetem Canon EF do aparatów z bagnetem E, czyli na przykład A7 i A7R. Zobaczcie jak to rozwiązanie sprawdza się w praktyce.
27 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
Japoński producent zaprezentował dziś bardzo ciekawy produkt. Canon M14P-CL to kamera przemysłowa zbudowana wokół monochromatycznej matrycy APS-C o rozdzielczości 15-megapikseli. Ciekawostką jest zastosowanie bagnetu Nikon F.
25 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0