Hahnel Extreme - test

W sierpniu informowaliśmy o wprowadzeniu przez firmę Hahnel nowej serii akumulatorów. Baterie Extreme mają wnętrze wypełnione silikonem, który zapewnia dodatkową ochronę mechaniczną i izolację elektryczną. A według zapewnień producenta mają charakteryzować się wyższą wydajnością niż oryginały. Zobaczmy czy tak jest w rzeczywistości.
0
Patryk Wiśniewski
3 Kwiecień 2014
Artykuł na: 4-5 minut
Akumulator to niezwykle istotny element aparatu cyfrowego. Niejednokrotnie to od tej części zależy nasza sympatia do aparatu - w końcu nie ma nic gorszego niż szybko rozładowująca się bateria, na której nie możemy polegać wychodząc z domu. Hahnel Extreme to nowa seria akumulatorów, która oprócz zwiększonej wytrzymałości mechanicznej oraz izolacji elektrycznej ma zapewniać wyższą wydajność niż oryginalne baterie dedykowane do naszych korpusów.

HLX-E6, czyli odpowiednik canonowskiego LP-E6

Firma K-Konsult, która jest dystrybutorem Hahnel Extreme, umożliwiła nam testowanie ich przez prawie pół roku. Dzięki temu mogliśmy sprawdzić jak akumulator sprawdza się w różnych warunkach atmosferycznych, w trakcie fotografowania i filmowania, podczas tradycyjnej codziennej pracy fotograficznej i podczas korzystania z aparatu od czasu do czasu. Dzięki tak długiemu terminowi mogliśmy zebrać kompleksowe dane dotyczące wydajności akumulatorów Hahnel Extreme.

Poprzednia

1

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
BenQ SW270C - test monitora
BenQ SW270C - test monitora
To kolejny szerokogamutowy monitor z serii SW. Teraz o rozdzielczości QHD, przekątnej 27” i z unowocześnioną technologią równomierności wyświetlanego obrazu. Testujemy...
78
3
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
W nasze ręce trafił nowy szerokogamutowy monitor o rozdzielczości QHD i przekątnej 27”. Sprawdzamy jego możliwości w praktyce!
8
1
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
197
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)