Hahnel Ultima Plus - uniwersalna ładowarka

0
Michal Grzegorczyk
5 Marzec 2014
Artykuł na: minutę
Na polski rynek trafiła nowa uniwersalna ładowarka Hahnel Ultima Plus. Dostępne będą trzy wersje obsługujące akumulatorki firm Canon, Nikon i Sony. Każda z nich będzie miała gniazdo USB, możliwość ładowania w samochodzie oraz wymienne wtyczki (USA i UK).

Na polski rynek trafiła nowa uniwersalna ładowarka Hahnel Ultima Plus - następczyni ładowarki Powerstation Ultima II. Dostępne będą trzy wersje obsługujące wszystkie akumulatorki firm Canon, Nikon i Sony. Każda z nich będzie miała gniazdo USB, możliwość ładowania w samochodzie oraz wymienne wtyczki (Euro, USA i UK).


Specyfikacja:
  • Technologia szybkiego ładowania
  • Wbudowane gniazdo USB
  • W zestawie wymienne wtyczki: Euro, UK oraz US
  • Możliwość podłączenia w samochodzie
  • Możliwość ładowania wszystkich akumulatorów litowo-jonowych danej marki, jak również urządzeń ładowanych za pomocą USB
  • Wkładana bezpośrednio do gniazdka (bez zasilacza)Ładowarka Hahnel Ultima Plus trafi do sklepów w kwietniu. Będzie kosztować 199 złotych.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)