Hahnel Ultima Plus - uniwersalna ładowarka

Na polski rynek trafiła nowa uniwersalna ładowarka Hahnel Ultima Plus. Dostępne będą trzy wersje obsługujące akumulatorki firm Canon, Nikon i Sony. Każda z nich będzie miała gniazdo USB, możliwość ładowania w samochodzie oraz wymienne wtyczki (USA i UK).

Na polski rynek trafiła nowa uniwersalna ładowarka Hahnel Ultima Plus - następczyni ładowarki Powerstation Ultima II. Dostępne będą trzy wersje obsługujące wszystkie akumulatorki firm Canon, Nikon i Sony. Każda z nich będzie miała gniazdo USB, możliwość ładowania w samochodzie oraz wymienne wtyczki (Euro, USA i UK).


Specyfikacja:
  • Technologia szybkiego ładowania
  • Wbudowane gniazdo USB
  • W zestawie wymienne wtyczki: Euro, UK oraz US
  • Możliwość podłączenia w samochodzie
  • Możliwość ładowania wszystkich akumulatorów litowo-jonowych danej marki, jak również urządzeń ładowanych za pomocą USB
  • Wkładana bezpośrednio do gniazdka (bez zasilacza)Ładowarka Hahnel Ultima Plus trafi do sklepów w kwietniu. Będzie kosztować 199 złotych.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6