Hahnel Tuff TTL - bezprzewodowy wyzwalacz radiowy dla Canonów

Firma Hahnel zaprezentowała bezprzewodowy wyzwalacz radiowy Tuff TTL przeznaczony do lustrzanek Canon. Urządzenie wykorzystuje częstotliwość 2,4 GHz, co przekłada się na zasięg sięgający 200 metrów.

Użytkownicy lustrzanek Canon zyskali kolejną możliwość bezprzewodowego odpalania fleszy. Wszystko dzięki wyzwalaczowi Hahnel Tuff TTL. Urządzenie składa się z dwóch elementów: nadajnika i odbiornika, które komunikują się radiowo ze sobą wykorzystując technologię 2,4 GHz. Zasięg na otwartej przestrzeni wynosi 200 metrów. Cały system jest zasilany czterema bateriami AA. Obydwa elementy mają silikonową warstwę ochronną zwiększającą odporność na uszkodzenia. Hahnel Tuff TTL kosztuje 100 funtów. Znamy już polską cenę urządzenia - 799 złotych.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0