Hahnel Tuff TTL - bezprzewodowy wyzwalacz radiowy dla Canonów

Firma Hahnel zaprezentowała bezprzewodowy wyzwalacz radiowy Tuff TTL przeznaczony do lustrzanek Canon. Urządzenie wykorzystuje częstotliwość 2,4 GHz, co przekłada się na zasięg sięgający 200 metrów.

Użytkownicy lustrzanek Canon zyskali kolejną możliwość bezprzewodowego odpalania fleszy. Wszystko dzięki wyzwalaczowi Hahnel Tuff TTL. Urządzenie składa się z dwóch elementów: nadajnika i odbiornika, które komunikują się radiowo ze sobą wykorzystując technologię 2,4 GHz. Zasięg na otwartej przestrzeni wynosi 200 metrów. Cały system jest zasilany czterema bateriami AA. Obydwa elementy mają silikonową warstwę ochronną zwiększającą odporność na uszkodzenia. Hahnel Tuff TTL kosztuje 100 funtów. Znamy już polską cenę urządzenia - 799 złotych.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0