Hahnel Tuff TTL - bezprzewodowy wyzwalacz radiowy dla Canonów

Firma Hahnel zaprezentowała bezprzewodowy wyzwalacz radiowy Tuff TTL przeznaczony do lustrzanek Canon. Urządzenie wykorzystuje częstotliwość 2,4 GHz, co przekłada się na zasięg sięgający 200 metrów.

Użytkownicy lustrzanek Canon zyskali kolejną możliwość bezprzewodowego odpalania fleszy. Wszystko dzięki wyzwalaczowi Hahnel Tuff TTL. Urządzenie składa się z dwóch elementów: nadajnika i odbiornika, które komunikują się radiowo ze sobą wykorzystując technologię 2,4 GHz. Zasięg na otwartej przestrzeni wynosi 200 metrów. Cały system jest zasilany czterema bateriami AA. Obydwa elementy mają silikonową warstwę ochronną zwiększającą odporność na uszkodzenia. Hahnel Tuff TTL kosztuje 100 funtów. Znamy już polską cenę urządzenia - 799 złotych.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1