Hahnel

Wszystkie artykuły z tagiem: "Hahnel" w serwisie fotopolis.pl:
hähnel Modus 600RT teraz także do systemu Mikro Cztery Trzecie
Firma hähnel zaprezentowała lampę Modus 600RT, która jest dedykowana do aparatów systemu Mikro Cztery Trzecie. Model w tej wersji łączyć w sobie niewielkie wymiary, dużą moc błysku, wydajny akumulator oraz funkcję TTL i HSS.
17 Maj 2018
Michał Chrzanowski
0
Hahnel Extreme - test
W sierpniu informowaliśmy o wprowadzeniu przez firmę Hahnel nowej serii akumulatorów. Baterie Extreme mają wnętrze wypełnione silikonem, który zapewnia dodatkową ochronę mechaniczną i izolację elektryczną. A według zapewnień producenta mają charakteryzować się wyższą wydajnością niż oryginały. Zobaczmy czy tak jest w rzeczywistości.
3 Kwi 2014
Patryk Wiśniewski
0
Hahnel Ultima Plus - uniwersalna ładowarka
Na polski rynek trafiła nowa uniwersalna ładowarka Hahnel Ultima Plus. Dostępne będą trzy wersje obsługujące akumulatorki firm Canon, Nikon i Sony. Każda z nich będzie miała gniazdo USB, możliwość ładowania w samochodzie oraz wymienne wtyczki (USA i UK).
5 Mar 2014
Michal Grzegorczyk
0
Hahnel proCube - uniwersalna ładowarka
Hähnel proCUBE to bardzo ciekawa propozycja. Uniwersalna ładowarka została zamknięta w minimalistycznej, metalowej obudowie umożliwia ładowanie akumulatorów HL-E6 / HL-E8 dedykowanych do aparatów Canon i HL-EL14 / HL-EL15 dedykowanych do aparatów Nikon. Oprócz akumulatorów do ładowarek możemy także ładować urządzenia zasilane przez USB oraz akumulatory AA.
4 Paź 2013
Patryk Wiśniewski
0
Nowości Hahnel na Photokinie 2012
Photokina 2012. Hahnel podczas targów w Kolonii zaprezentował kilka nowych akcesoriów - m.in. bezprzewodowy kontroler lamp błyskowych i gripy: do Canona 5D Mark III i Nikona D800.
21 Wrz 2012
Michał Dąbrowski
0
Hahnel Tuff TTL - bezprzewodowy wyzwalacz radiowy dla Canonów
Firma Hahnel zaprezentowała bezprzewodowy wyzwalacz radiowy Tuff TTL przeznaczony do lustrzanek Canon. Urządzenie wykorzystuje częstotliwość 2,4 GHz, co przekłada się na zasięg sięgający 200 metrów.
12 Kwi 2012
Michal Grzegorczyk
0
Hahnel MK100 - zewnętrzny mikrofon
W ofercie Hahnela pojawił się nowy zewnętrzny mikrofon zaprojektowany z myślą o filmowaniu lustrzankami. MK100 jest wyposażony w standardową stopkę i gwint 1/4 cala, a w komplecie znajduje się 8-metrowy kabel przedłużający.
28 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
Hähnel Synergy - nowe akumulatory AA
Firma K-Consult wprowadziła do swojej oferty nowe akumulatory Hähnel Synergy o rozmiarze AA i pojemności 2500 mAh. Producent sprzedaje dwie zróżnicowane kolorystyczne pary - ułatwia to identyfikację i "przypisanie" akumulatorów do konkretnych urządzeń.
23 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0
Hahnel Inspire Live View ponownie do testów w Sigma ProCentrum
W sieci salonów Sigma ProCentrum po raz kolejny rusza akcja, dzięki której można wypożyczyć bezprzewodowy pilot Hahnel Inspire Live View. Przez dwa miesiące - maj i czerwiec - obowiązuje promocja: przy wypożyczeniu dowolnego obiektywu Sigmy z serii EX całkowity koszt wypożyczenia pilota to 10 złotych.
5 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0
Hahnel Inspire Live View do testów w Sigma ProCentrum
W sieci salonów Sigma ProCentrum można wypożyczyć bezprzewodowy pilot Hahnel Inspire Live View. Przez dwa miesiące - luty i marzec - obowiązuje promocja. Przy wypożyczeniu dowolnego obiektywu Sigmy z serii EX całkowity koszt wypożyczenia pilota to 10 złotych.
28 Sty 2011
Michal Grzegorczyk
0