Hahnel MK100 - zewnętrzny mikrofon

0
Michal Grzegorczyk
28 Październik 2011
Artykuł na: 2-3 minuty
W ofercie Hahnela pojawił się nowy zewnętrzny mikrofon zaprojektowany z myślą o filmowaniu lustrzankami. MK100 jest wyposażony w standardową stopkę i gwint 1/4 cala, a w komplecie znajduje się 8-metrowy kabel przedłużający.
Firma Hahnel zaprezentowała zewnętrzny mikrofon MK100. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o filmowaniu lustrzankami. Ma funkcję {ITL|Low Cut redukujący szumy tła i trzy ustawienia poziomu głośności. Mikrofon został wyposażony w standardową stopkę i gwint 1/4 cala. Zasilanie stanowią dwie baterie AAA, które według producenta wystarczają na ponad 100 godzin nagrywania. W zestawie z mikrofonem znajduje się 8-metrowy kabel przedłużający. Hahnel MK100 kosztuje niecałe 500 złotych.

]
Więcej szczegółów na temat tego akcesorium można znaleźć w informacji prasowej:

MK100 - Mikrofon zewnętrzny do lustrzanek cyfrowych i kamer video już w ofercie Hahnel!

Z przyjemnością informujemy, że oferta Hähnel została rozszerzona o nowy produkt! Mikrofon zewnętrzny MK100 został zaprojektowany z myślą o współpracy z lustrzankami cyfrowymi, kamerami video i urządzeniami rejestrującymi dźwięk. System Low Cut, w który został wyposażony, redukuje szumy tła i inne niepożądane dźwięki o niskiej częstotliwości, utrudniające uzyskanie oczekiwanego wyniku nagrania.

Mikrofony wbudowane w aparaty i kamery często nie dają możliwości nagrania dobrej jakości dźwięku, przez co powstałe w ten sposób filmy nie zadowalają większości użytkowników. Uwiecznienie wyjątkowych i niepowtarzalnych chwil jest ważne dla każdego, dlatego aby ułatwić i udoskonalić ich jakość, warto sięgnąć po dostępny na rynku mikrofon zewnętrzny Hahnel - MK100. Dzięki niemu uzyskany dźwięk będzie wysokiej, pożądanej jakości, a wszystkie zakłócenia zostaną zniwelowane do minimum. Model MK100 jest mocowany za pomocą Adaptera Gorącej Stopki, który jest również wyposażony w gwint 1/4", umożliwiający przykręcenie mikrofonu do statywu. Optymalną głośność nagrywanego dźwięku zapewniają trzy ustawienia Level Control, z kolei zasilanie, dwie baterie AAA, które wystarczają na ponad 100 godzin użytkowania.

Dodatkowym wyposażeniem jest uchwyt do mikrofonu, 8-metrowy kabel przedłużający, pozwalający na swobodne manewry podczas nagrywania i osłona Dead Cat, eliminująca dźwięki zakłócające typu: wiatr lub ruch uliczny.

Mikrofon zewnętrzny do lustrzanek cyfrowych i kamer video jest już dostępny w naszym magazynie. Sugerowana cena detaliczna to 499zł.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)