Hahnel MK100 - zewnętrzny mikrofon

W ofercie Hahnela pojawił się nowy zewnętrzny mikrofon zaprojektowany z myślą o filmowaniu lustrzankami. MK100 jest wyposażony w standardową stopkę i gwint 1/4 cala, a w komplecie znajduje się 8-metrowy kabel przedłużający.
Firma Hahnel zaprezentowała zewnętrzny mikrofon MK100. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o filmowaniu lustrzankami. Ma funkcję {ITL|Low Cut redukujący szumy tła i trzy ustawienia poziomu głośności. Mikrofon został wyposażony w standardową stopkę i gwint 1/4 cala. Zasilanie stanowią dwie baterie AAA, które według producenta wystarczają na ponad 100 godzin nagrywania. W zestawie z mikrofonem znajduje się 8-metrowy kabel przedłużający. Hahnel MK100 kosztuje niecałe 500 złotych.

]
Więcej szczegółów na temat tego akcesorium można znaleźć w informacji prasowej:

MK100 - Mikrofon zewnętrzny do lustrzanek cyfrowych i kamer video już w ofercie Hahnel!

Z przyjemnością informujemy, że oferta Hähnel została rozszerzona o nowy produkt! Mikrofon zewnętrzny MK100 został zaprojektowany z myślą o współpracy z lustrzankami cyfrowymi, kamerami video i urządzeniami rejestrującymi dźwięk. System Low Cut, w który został wyposażony, redukuje szumy tła i inne niepożądane dźwięki o niskiej częstotliwości, utrudniające uzyskanie oczekiwanego wyniku nagrania.

Mikrofony wbudowane w aparaty i kamery często nie dają możliwości nagrania dobrej jakości dźwięku, przez co powstałe w ten sposób filmy nie zadowalają większości użytkowników. Uwiecznienie wyjątkowych i niepowtarzalnych chwil jest ważne dla każdego, dlatego aby ułatwić i udoskonalić ich jakość, warto sięgnąć po dostępny na rynku mikrofon zewnętrzny Hahnel - MK100. Dzięki niemu uzyskany dźwięk będzie wysokiej, pożądanej jakości, a wszystkie zakłócenia zostaną zniwelowane do minimum. Model MK100 jest mocowany za pomocą Adaptera Gorącej Stopki, który jest również wyposażony w gwint 1/4", umożliwiający przykręcenie mikrofonu do statywu. Optymalną głośność nagrywanego dźwięku zapewniają trzy ustawienia Level Control, z kolei zasilanie, dwie baterie AAA, które wystarczają na ponad 100 godzin użytkowania.

Dodatkowym wyposażeniem jest uchwyt do mikrofonu, 8-metrowy kabel przedłużający, pozwalający na swobodne manewry podczas nagrywania i osłona Dead Cat, eliminująca dźwięki zakłócające typu: wiatr lub ruch uliczny.

Mikrofon zewnętrzny do lustrzanek cyfrowych i kamer video jest już dostępny w naszym magazynie. Sugerowana cena detaliczna to 499zł.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12