mikrofon

Wszystkie artykuły z tagiem: "mikrofon" w serwisie fotopolis.pl:
Rode Wireless Go - miniaturowy mikrofon bezprzewodowy i transmiter w jednym. Najlepszy dla vlogera?
W świecie wideo, dźwięk jest równie ważny co obraz. Nowy bezprzewodowy mikrofon, pełniący również funkcję mikroportu, dzięki kompaktowym wymiarom i wygodzie znacznie ułatwić ma uzyskanie wysokiej jakości nagrań zarówno vlogerom jak i zawodowcom.
4 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
0
Saramonic LavMicro UC i SmartRig UC - profesjonalny dźwięk dla osób filmujących smartfonami
Dziś smartfony oferują już jakość filmów w zupełności wystarczającą na potrzeby publikacji internetowych. Jednak w produkcjach wideo równie ważną rolę gra dźwięk. Nowe produkty Saramonic to ukłon w stronę dziennikarzy, vlogerów czy operatorów pracujących z urządzeniami mobilnymi.
22 Sty 2019
Maciej Luśtyk
0
Nagrywasz filmy smartfonem? Mikrofon Saramonic SmartMic + to niedrogi sposób by znacznie podnieść ich jakość
W dzisiejszych czasach nikogo nie dziwi już realizacja materiałów wideo za pomocą telefonu. Problemem, który odróżnia zawodowe materiały od amatorskich jest jednak często jakość dźwięku. Uporać się z nim pomoże nam nowy miniaturowy mikrofon pojemnościowy Saramonic.
17 Gru 2018
Maciej Luśtyk
1
Nowe filmowe mikrofony RØDE, w tym pierwszy do rejestracji dźwięku przestrzennego 360°
Marki RODE nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Produkty firmy od lat cieszą się reputacją jednych z najlepszych w branży i chętnie wykorzystywane są zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów. Już niebawem na rynku pojawią się modele VideoMic Pro+ i Soundfield, które z pewnością zainteresują fotografów zajmujących się także materiałami wideo.
24 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Removu M1 - nowe możliwości bezprzewodowego mikrofonu
Removu M1 to bezprzewodowy i wodoodporny mikrofon, który dzięki zaprezentowanemu dziś dedykowanemu adapterowi może współpracować między innymi z lustrzankami.
13 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Nikon ME-W1 - bezprzewodowy mikrofon do filmowania lustrzanką
Wraz z dzisiejszymi premierami aparatów, Nikon zaprezentował nowy, niekierunkowy mikrofon bezprzewodowy ME-W1. Niewielkie rozmiary i zasięg 50 metrów sprawi, że mikrofon będzie ciekawym urozmaiceniem trybu filmowego aparatów producenta.
2 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Tascam TM-2X - mikrofon dla filmujących lustrzankami
Tascam TM-2X to nowy mikrofon typu X-Y stworzony z myślą o osobach filmujących lustrzankami. W zestawie znajduje się specjalne ramię odsuwające mikrofon od obiektywu, który może być źródłem niepożądanych dźwięków.
13 Lis 2013
Michal Grzegorczyk
0
Hahnel MK100 - zewnętrzny mikrofon
W ofercie Hahnela pojawił się nowy zewnętrzny mikrofon zaprojektowany z myślą o filmowaniu lustrzankami. MK100 jest wyposażony w standardową stopkę i gwint 1/4 cala, a w komplecie znajduje się 8-metrowy kabel przedłużający.
28 Paź 2011
Michal Grzegorczyk
0
Nikon ME-1 - kierunkowy mikrofon stereo
Przy okazji premiery lustrzanki Nikon D5100 japoński producent zaprezentował również kierunkowy mikrofon stereofoniczny ME-1. Urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkownikach filmujących lustrzanek. Jest zasilane przez gorącą stopkę z baterii aparatu, a jego czułość może być ustawiana z poziomu menu lustrzanki.
5 Kwi 2011
Michal Grzegorczyk
0