Saramonic Blink500 Pro B8 - nowy zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Styczeń 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Najnowszy bezprzewodowy zestaw marki Saramonic pozwoli wygodnie i bezproblemowo nagrywać aż 4 osoby jednocześnie. Blink500 Pro B8 skierowany jest do filmowców, vlogerów youtuberów i dziennikarzy.

Saramonic Blink500 Pro B8 to jeden zestaw, w którego skład wchodzi 1 odbiornik i aż 4 nadajniki pozwoli Ci w ciągu kilku chwil przygotować się do nagrywania dźwięku z aż 4 niezależnych źródeł. Wywiady, panele dyskusyjne, scenki do Twoich filmów na YouTube, śluby, konferencje – a to wszystko bez plączących się kabli i problemów z łącznością.

Alternatywa dla mikrofonów krawatowych

Ultralekka konstrukcja (zaledwie 17 g wagi każdy) i niewielkie wymiary nadajników Blink500 Pro TXS to jedne z największych atutów zestawu do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 Pro B8. Jeśli szukasz alternatywy dla mikrofonów krawatowych na kablu, będzie to idealny wybór!

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic Blink500 Pro B8 zaprojektowano w taki sposób, aby zajmował jak najmniej miejsca. Dzięki temu odbiornik i nadajniki świetnie sprawdzą się wśród vlogerów, dziennikarzy, twórców video oraz filmowców pracujących na ślubach i konferencjach.

Czterokanałowy odbiornik Blink500 Pro 4RX pozwala skorzystać z przewodu wyjściowego TRS lub TRRS. Oznacza to, że urządzenie bez trudu połączysz nie tylko z lustrzankami cyfrowymi, bezlusterkowcami, rejestratorami dźwięku i mikserami, ale także smartfonami, tabletami i komputerami wyposażonymi w wejście 3,5 mm.

Odbiornik Blink500 Pro 4RX wyposażono w czytelny i podświetlany ekran. Kontrola ustawień sygnału jest dzięki temu jeszcze wygodniejsza! Na wyświetlaczu sprawdzisz również takie parametry jak poziom naładowania, zasięg oraz stan łączności ze wszystkimi 4 odbiornikami. Urządzenie wyposażono również w przycisk „mute”, który jednym kliknięciem wyciszy rejestrowany dźwięk. Taką samą funkcję oferują również nadajniki.

8 h pracy na jednym ładowaniu i 50 m zasięgu

W pełni naładowany odbiornik Blink500 Pro 4RX zapewni Ci aż 8 godzin nieprzerwanej pracy. Jeśli planujesz jeszcze dłuższe nagrania, możesz skorzystać z portu USB-C i zasilać urządzenie za pomocą power banku lub zasilacza. Nadajniki Blink500 Pro TXS gwarantują ok. 4 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Zestaw Saramonic Blink500 Pro B8 zapewnia maksymalny zasięg sygnału wynoszący 50 metrów. Nagrywane osoby mogą swobodnie poruszać się z nadajnikami Blink500 Pro TXS, a wysokiej jakości dźwięk zostanie przechwycony przez odbiornik Blink500 Pro 4RX bez jakichkolwiek zakłóceń!

Na obudowie odbiornika Blink500 Pro 4RX znajdziesz przełącznik, pozwalający wybrać pomiędzy dźwiękiem MONO i STEREO. Wygodne rozdzielanie kanałów to jeszcze większa kontrola nad Twoim materiałem. Po zakupieniu specjalnego kabla 2 x 3,5 mm TRS / 4 x XLR lub 2 x 3,5 mm TRS / 4 x 3,5 mm TRS możesz też rozdzielić sygnał ze wszystkich mikroportów dostępnych w zestawie i zapisać je na 4 osobnych ścieżkach!

Saramonic Blink500 Pro B8 - ile kosztuje?

Saramonic Blink500 Pro B8 kosztuje 2599 zł. W zestawie znajdują się 4 nadajniki Blink500 Pro TXS, jeden odbiornik Blink500 Pro 4RX, cztery osłony przeciwwietrzne typu "deadcat", a także przewody: 5 x kabel USB-C, kabel "Y" - dual 3,5 mm TRS / 3,5 mm TRS do aparatów i kabel "Y" - dual 3,5 mm TRS / 3,5 mm TRRS do smartfonów.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły