Comica - 11 nowych mikrofonów, w tym shotgun stereo z ruchomymi kapsułami

Autor: Redakcja Fotopolis

9 Luty 2022
Artykuł na: 2-3 minuty

Foto-Technika oficjalny dystrybutor marki Comica w Polsce poszerza swoją ofertę o kolejne 11 nowych pozycji. Wśród nich zarówno mikrofony dla poczatkujących, vlogerów, jak i zaawansowanych twórców wideo.

Materiał partnera

Marka Comica to świetna propozycja dla filmowców, vlogerów, blogerów, testerów i wszystkich osób, dla których rejestracja dobrej jakości dźwięku ma istotne znaczenie. Comica to bardzo dobry kompromis jakości do ceny - niespotykany w innych markach.

Comica - nowe mikrofony do filmowania na polskim rynku (2022)

Wśród nowości, które pojawiły się w ofercie znajdziemy m.in. modele:

Comica Traxshot

Comica Traxshot to konstrukcja bezkonkurencyjna na rynku ponieważ jego innowacyjność nie znalazła jeszcze odpowiednika. Traxshot to mikrofon typu shotgun posiadająca dwie ruchome kapsuły które można ustawić w 4 trybach nagrywania.

Jest idealnym rozwiązaniem do nagrywania wywiadów i vlogów z pomocą aparatów lub smatfonów Android i iOS.

Comica BoomX D Pro D2

Comica BoomX D Pro D2 to nowoczesny ultra kompaktowy i bezprzewodowy system mikrofonowy przeznaczony do profesjonalnych zastosowań. Składający się z jednego odbiornika i dwóch nadajników z mikrofonami krawatowymi świetnie sprawdzi się w komercyjnych produkcjach takich jak wywiady, nagrywanie podcastów, filmy reklamowe czy ślubne.

Comica CVM-WM100A PLUS

Comica CVM-WM100A PLUS to kompletne i profesjonalne rozwiązanie do nagrywania wywiadów, podcastów i wszędzie tam gdzie potrzebna jest rejestracja dźwięku w wysokiej jakości. To bezprzewodowy zestaw w skład którego wchodzą 2 nadajniki i odbiornik, 2 mikrofony krawatowe ze złączem 3,5 mm oraz osłony przeciwwietrzne, 2 kable 3,5 mm i  2 kable 3,5 mm - XLR, kabel zasilający USB i 3 mocowania na zimną stopkę dla odbiornika i nadajnika.

Comica VDLive 10

Comica VDLive 10 - system bezprzewodowy z dwom nadajnikami USB 2.4G z odbiornikiem USB-C. Główne cechy systemu: posiada zasięg do 30m, transmisję simplex/duplex, kompatybilność z telefonem, komputerem, aparatem a także dwa tryby wyjścia analogowego 3,5 mm i cyfrowego USB.

Więcej informacji o mikrofonach producenta znajdziecie na stronie comica-audio.com

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Microsoft pokazał najnowsza generację notebooków z serii Surface. Nowe laptopy bazują na procesorach Qualcomm Snapdragon X i mają zapewniać większa wydajność od komputerów z...
6
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Calibrite, lider w produkcji kalibratorów i wzorników, wystartował z nową atrakcyjną promocją. Przy zakupie wybranych wzorców ColorChecker otrzymamy w prezencie kartę SanDisk 64GB Extreme PRO...
1
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
Czy w temacie kieszonkowych lamp LED można powiedzieć coś nowego? Hobolite udowadnia, że tak i prezentuje model Iris, który pozwala na znacznie bardziej kreatywną zabawę niż większość...
3
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)