Tascam TM-2X - mikrofon dla filmujących lustrzankami

Tascam TM-2X to nowy mikrofon typu X-Y stworzony z myślą o osobach filmujących lustrzankami. W zestawie znajduje się specjalne ramię odsuwające mikrofon od obiektywu, który może być źródłem niepożądanych dźwięków.

Tascam TM-2X to stereofoniczny mikrofon typu X-Y stworzony z myślą o osobach filmujących lustrzankami. Może być zamontowany bezpośrednio na stopce aparatu lub na specjalnym ramieniu odsuwającym mikrofon od obiektywu, który może być źródłem niepożądanych dźwięków (zoom, autofokus). Mikrofon ma również gwint statywowy, a jego głowicę można obrócić o 180 stopni i rejestrować dźwięk ze źródeł znajdujących się za aparatem. Na obudowie mikrofonu znajduje się przełącznik czułości i włącznik filtra szumu o niskiej czestotliwosci. Dokładną specyfikację mikrofonu można znaleźć na stronie producenta.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1