Hahnel Inspire Live View ponownie do testów w Sigma ProCentrum

Autor: Michal Grzegorczyk

5 Maj 2011
Artykuł na: 2-3 minuty
W sieci salonów Sigma ProCentrum po raz kolejny rusza akcja, dzięki której można wypożyczyć bezprzewodowy pilot Hahnel Inspire Live View. Przez dwa miesiące - maj i czerwiec - obowiązuje promocja: przy wypożyczeniu dowolnego obiektywu Sigmy z serii EX całkowity koszt wypożyczenia pilota to 10 złotych.

Wszyscy, który w maju lub czerwcu wypożyczą w którymś z salonów Sigma ProCentrum dowolny obiektyw z serii EX otrzymają możliwość wypożyczenia pilota Hahnel Inspire Live View za 10 złotych (bez konieczności wpłacania za niego kaucji). Więcej o tym urządzeniu pisaliśmy {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=11856;tutaj.

]

Poniżej prezentujemy informację prasową na temat tej promocji:

Testuj piloty Hähnel Inspire Live View!

Tylko w salonach Sigma ProCentrum!

Wykonujesz zdjęcia studyjne, krajobrazowe, portretowe? Lubisz eksperymentować z fotografią? Jeśli tak, koniecznie wypróbuj najnowszy, bezprzewodowy pilot z podglądem Live View! Już od 7 maja br. wraz z wypożyczeniem każdego, profesjonalnego obiektywu Sigma z serii EX, otrzymasz w Sigma ProCentrum szansę przetestowania innowacyjnego pilota Hähnel Inspire. Za jedyne 10zł! Bez wpłaty kaucji! Już po raz drugi dajemy Ci tak duże możliwości fotografowania. Nie przegap tej okazji!

Zapraszamy do salonów Sigma ProCentrum! Promocja* trwać będzie przez dwa miesiące, w dniach: 7 maja - 30 czerwca br. Tylko w tym czasie każdy, kto w salonie Sigma ProCentrum wypożyczy obiektyw Sigma z profesjonalnej serii EX, otrzyma też możliwość przetestowania bezprzewodowego pilota z oferty Hähnel - Inspire Live View. Koszt wypożyczenia pilota to jedyne 10 zł. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat w postaci kaucji! Promocja trwa niecałe dwa
miesiące. Nie czekaj! Skorzystaj z oferty już teraz!

*Szczegóły promocji dostępne są w salonie Sigma ProCentrum Warszawa

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły