Sigma ProCentrum

Wszystkie artykuły z tagiem: "Sigma ProCentrum" w serwisie fotopolis.pl:
Plecak w gratisie przy zakupie teleobiektywu Sigma
Sigma ProCentrum rusza z promocją, w ramach której przy zakupie obiektywu Sigma 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM Contemporary otrzymamy plecak fotograficzny Case Logic Kontrast. Promocja startuje już 1 maja 2015.
24 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Wypożyczalnia Sigma ProCentrum w gdańskim sklepie Cyfrowe.pl
Gdański stacjonarny sklep Cyfrowe.pl dołączył do sieci wypożyczalni Sigma ProCentrum. Na terenie sklepu znalazła się przestrzeń przeznaczona na produkty marki Sigma, którym można się dokładnie przyjrzeć, wypróbować, wypożyczyć, a następnie kupić najbardziej odpowiadający model.
30 Wrz 2014
Michal Grzegorczyk
0
Warsztaty fotografii glamour
Szczeciński salon Sigma ProCentrum zaprasza na warsztaty fotografii glamour, które odbędą się w dniach 26-27 lipca 2014 w Olejarni przy ul. Dębogórskiej w Szczecinie. Po raz kolejny pasjonaci 
i początkujący fotografowie będą mogli stanąć „oko w oko” z modelkami w nietypowych 
i odważnych stylizacjach.
22 Lip 2014
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie fotograficzne “Safari z Sigmą”
Sigma ProCentrum w Warszawie serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów fotografii 
na spotkanie fotograficzne “Safari z Sigmą”, które odbędzie się 31 maja o godz. 10:00 
w warszawskim Zoo. Plenerowe spotkanie poprowadzi fotograf Jarosław Deluga.
27 Maj 2014
Marcin Grabowiecki
0
Sigma ProCentrum zaprasza na warsztaty w Szczecinie
Sigma ProCentrum wraz z prowadzącymi projekt xpozycja: Maciejem Mrozikiem zaprasza na warsztaty fotograficzne w Szczecinie. Kurs wykonywania portrerów odbędzię się w dniach 22-23 marca w godzinach 10:00-16:00. Uczestnicy będą mogli sprawdzić bezpłatnie obiektywy marki Sigma.
21 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
III edycja Photo Prestige - konkurs fotograficzny K-Consult
"Photo Prestige" to konkurs fotograficzny organizowany przez firmę K-Consult. Organizatorzy będą szukać najlepszego zdjęcia roku 2013. Konkurs jest otwarty - swoje zgłoszenia mogą przesyłać zarówno amatorzy jak i profesjonaliści.
14 Sie 2013
Patryk Wiśniewski
0
Sigma udostępnia usługę zmiany mocowania obiektywu
Koncern Sigma udostępnia usługę zmiany mocowania obiektywu. Oferta jest płatna i dotyczy obiektywów z nowych linii produktowych (Art, Contemporary, Sports). Zmian można dokonywać między systemami Sigma, Sony, Nikon, Canon i Pentax, a w przypadku obiektywów do bezlusterkowców - Sony NEX i Mikro Cztery Trzecie.
1 Sie 2013
Michal Grzegorczyk
0
Warsztaty Sigma ProCentrum w Warszawie
Sigma ProCentrum zaprasza na dwudniowe warsztaty które odbędą się 1 i 3 sierpnia w Warszawie. Cześć praktyczna odbędzie się na torze wyścigów konnych na Służewcu.
29 Lip 2013
Michal Grzegorczyk
0
Otwarcie salonu Sigma ProCentrum w Poznaniu
Salon Sigma ProCentrum w Poznaniu zmienił swoją lokalizację. Teraz mieści się przy ulicy ul. Katowickiej 53A. 16 lipca odbędzie się oficjalne otwarcie salonu w nowym miejscu. Każdy kto tego dnia odwiedzi salon otrzyma kupon na bezpłatne wypożyczenie obiektywu o wartości do 5000 zł.
12 Lip 2013
Michal Grzegorczyk
0
Ograniczona gwarancja regionalna na produkty marki Sigma
Firma K-Consult, dystrybutor produktów marki Sigma, przesłała komunikat wyjaśniający zasady działania ograniczonej gwarancji regionalnej, która zastąpiła obowiązującą do połowy ubiegłego roku gwarancję międzynarodową.
18 Cze 2013
Michal Grzegorczyk
0