Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Sigma udostępnia usługę zmiany mocowania obiektywu

0

Autor: Michal Grzegorczyk

1 Sierpień 2013
Artykuł na: 4-5 minut
Koncern Sigma udostępnia usługę zmiany mocowania obiektywu. Oferta jest płatna i dotyczy obiektywów z nowych linii produktowych (Art, Contemporary, Sports). Zmian można dokonywać między systemami Sigma, Sony, Nikon, Canon i Pentax, a w przypadku obiektywów do bezlusterkowców - Sony NEX i Mikro Cztery Trzecie.

"Rewolucja" zapowiadana na stronie Sigmy zacznie się 1 września. Wtedy zostanie uruchomiona usługa zmiany mocowania obiektywu. Oferta dotyczy obiektywów z nowych linii produktowych: Art, Contemporary, Sports, a zmian można dokonywać między systemami Sigma, Sony, Nikon, Canon i Pentax, a w przypadku obiektywów do bezlusterkowców - Sony NEX i Mikro Cztery Trzecie. Usługa jest płatna. Sigma podzieliła swoje produkty na trzy kategorie:

  • obiektywy z serii DN - 299 złotych
  • obiektywy standardowe - 599 złotych
  • super tele-zoomy - 999 złotych

Przy zgłoszeniu serwis poda informacje do której grupy zalicza się obiektyw klienta. Do tego należy dodać jeszcze koszty wysyłki obiektywów do fabryki, jednak Firma K-Consult Sp. z o.o. wyłączny dystrybutor marki Sigma w Polsce dołoży wszelkich starań, aby w konkretnym przypadku znacząco obniżyć lub anulować ten koszt dodając obiektyw Klienta do innych przesyłek - czytamy w informacji prasowej.

Obiektyw wymaga dostrajania i optymalizacji w fabryce Aizu w Japonii. Producent wymieni w nim niezbędne elementy mechaniczne, elektroniczne i dostosuje do współpracy z wybranym mocowaniem. Na koniec obiektyw zostanie poddany procedurze kontroli jakości, identycznej do tej stosowanej przy produkcji obiektywów z trzech nowych linii produktowych. Maksymalny czas wykonania usługi to dwa tygodnie (do tego trzeba doliczyć czas potrzebny na transport). Na usługę jest udzielana 6-miesięczna gwarancja. Więcej informacji na temat usługi można znaleźć na stronie www.rewolucja.sigma-foto.pl.

Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Nadchodzi Tamron 17-70 mm f/2.8 Di III-A VC RX D - zoom, dla którego porzucisz pełną klatkę
Nadchodzi Tamron 17-70 mm f/2.8 Di III-A VC RX D - zoom, dla którego porzucisz pełną klatkę
Wyciekły informacje na temat nowego obiektywu zoom Tamron, który oferując ekwiwalent ogniskowych 25-105 mm i dużą jasność, ma szansę przynieść rewolucję w systemach...
19
12
Tokina ATX-i 17-35 mm f/4 - szerokokątny zoom do pełnej klatki
Tokina ATX-i 17-35 mm f/4 - szerokokątny zoom do pełnej klatki
Tokina zaprezentowała szerokokątny zoom nowej generacji. Model z serii ATX-i dostępny jest w wersji z bagnetami Canon EF oraz Nikon F ma do zaoferowania
0
0
Tokina ATX-M 23 mm f/1.4 X i ATX-M 33 mm f/1.4 X - jasne obiektywy z AF do bezlusterkowców Fujifilm X
Tokina ATX-M 23 mm f/1.4 X i ATX-M 33 mm f/1.4 X - jasne obiektywy z AF do bezlusterkowców...
Są jasne, solidne i niedrogie. Dwa stałoogniskowe obiektywy z autofokusem do aparatów Fujifilm X prezentuje Tokina. Są już pierwsze sample!
6
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)